loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Secret Sauce - Muscle Meds

Secret Sauce - Muscle Meds: Tentokrát sme sformulovali prevratný potréningový vzorec pre vašu regeneráciu.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

reklamny baner  secret sauce

Brutus potréningová regeneračka !!!

SECRET SAUCE dopĺňa základné živiny, aminokyseliny a glykogén, ktoré boli odstránené zo svalov v dôsledku intenzívneho tréningu. Vytvára tak anabolické prostredie, ktoré vedie k väčšej svalovej regenerácii a zvýšeniu svalovej hmoty.

SECRET SAUCE obsahuje ako prvý na svete bioaktívnu formulu obohatenú o farmaceutický BSA (bovinný sérový albumín), ktorý pôsobí anabolicky a zrýchľuje regeneráciu. BSA sú vedecky doložené bioaktívne bielkoviny z hovädzej krvnej plazmy. Výskum ukazuje, že BSA urýchľuje revitalizáciu svalového tkaniva a tým pomáha budovať väčšie a silnejšie svaly.

Kým BSA je ústrednou zložkou SECRET SAUCE, táto jedinečná formula obsahuje mnoho ďalších výkonných klinicky preskúmaných prísad. Počas procesu vývoja SECRET SAUCE sa vedci v MuscleMeds snažili formulovať produkt, ktorý nielen stimuluje syntézu bielkovín, ale tiež moduluje anabolické účinky inzulínu, dopĺňa svalový glykogén a ATP, ktoré sú dôležité pre optimálnu potréningovú regeneráciu. SECRET SAUCE obsahuje dvojnásobné množstvo leucínu v BSA a ďalších 5 g leucínu v gigantickej dávke BCAA v pomere 10:1:1. Ak chcete zaistiť maximálne doplnenie ATP, SECRET SAUCE využíva MuscleMeds Power-AMP Cre3 creatine complex, skladajúci sa z kreatínu monohydrátu Magnapower a kreatínu glukonátu. To vedie k zvýšenej volumizácii buniek, rastu svalovej hmoty a rýchlejšej regenerácii. 

Dôležitým krokom dokončenia tréningu je optimalizácia anabolického účinku inzulínu a doplnenie glykogénu. SECRET SAUCE posunula tieto činnosti na novú úroveň pridaním inzulínotropného glycínu a fenylalanínu, v kombinácii s MuscleMeds iSPIKE (sacharidový systém), všetky tieto zložky aktivujú vysoko anabolický nárast inzulínu, glykogénu a ATP.

Zažite novú generáciu zotavenia po tréningu. Tajný recept kombinuje skutočný výskum a skutočné ingrediencie, ktoré poskytujú reálne výsledky. 

Dávkovanie

Zmiešajte dve odmerky s 250 ml studenej vody a vypite ihneď po tréningu. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Punch) 2 odmerky (71 g) % DV
Počet dávok v balení: 20
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 210 kcal
Sacharidy celkom 50 g 17%
Cukry 0 g *
Bielkoviny 4 g 8 %
Chróm (Chromium 454 Bio-Organic Yeast Matrix) 200 mcg 167%
Draslík 20 mg < 1 %
Sodík 140 mg 6 %
SECRET SAUCE Bioactive Muscle Growth and Recovery Activator 70 000 mg *
iSPIKE Technology:
[consisting of Insulin-Release Amplifying Reactive Carbohydrate System (micronpartculated maltodextrin, micronparticulated waxy maize, amylase, and glucoamylase), and Insulin-Signal Amplifying System (Agaricus blazei, D-pinitol, 4-hydroxyisoleucine, patent-pending Chromium 454)
Pharmaceutical Grade Bioactive BSA (Bovine Serum Albumin Concentrate derived from bovine blood plasma)
Highly Anabolic and Insulinotropic Amino Complex [10:1:1 BCAA Complex (L-leucine, L-isoleucine, L-valine), glycine, L-phenylalanine]
Power-AMP Cre3 Creatine Complex [creatine monohydrate, Creatine Magnapower (magnesium creatine chelate), and creatine gluconate]
* denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Kyselina citrónová, prírodná chuť, acesulfam draselný, sukralóza a Red 40.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote 10-30 °C. Chráňte pred teplom, svetlom a vlhkosťou. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Video

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK