loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Secret Sauce - Muscle Meds

Secret Sauce - Muscle Meds: Tentokrát sme sformulovali prevratný potréningový vzorec pre vašu regeneráciu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Brutus potréningová regeneračka !!!

SECRET SAUCE dopĺňa základné živiny, aminokyseliny a glykogén, ktoré boli odstránené zo svalov v dôsledku intenzívneho tréningu. Vytvára tak anabolické prostredie, ktoré vedie k väčšej svalovej regenerácii a zvýšeniu svalovej hmoty.

SECRET SAUCE obsahuje ako prvý na svete bioaktívnu formulu obohatenú o farmaceutický BSA (bovinný sérový albumín), ktorý pôsobí anabolicky a zrýchľuje regeneráciu. BSA sú vedecky doložené bioaktívne bielkoviny z hovädzej krvnej plazmy. Výskum ukazuje, že BSA urýchľuje revitalizáciu svalového tkaniva a tým pomáha budovať väčšie a silnejšie svaly.

Kým BSA je ústrednou zložkou SECRET SAUCE, táto jedinečná formula obsahuje mnoho ďalších výkonných klinicky preskúmaných prísad. Počas procesu vývoja SECRET SAUCE sa vedci v MuscleMeds snažili formulovať produkt, ktorý nielen stimuluje syntézu bielkovín, ale tiež moduluje anabolické účinky inzulínu, dopĺňa svalový glykogén a ATP, ktoré sú dôležité pre optimálnu potréningovú regeneráciu. SECRET SAUCE obsahuje dvojnásobné množstvo leucínu v BSA a ďalších 5 g leucínu v gigantickej dávke BCAA v pomere 10:1:1. Ak chcete zaistiť maximálne doplnenie ATP, SECRET SAUCE využíva MuscleMeds Power-AMP Cre3 creatine complex, skladajúci sa z kreatínu monohydrátu Magnapower a kreatínu glukonátu. To vedie k zvýšenej volumizácii buniek, rastu svalovej hmoty a rýchlejšej regenerácii. 

Dôležitým krokom dokončenia tréningu je optimalizácia anabolického účinku inzulínu a doplnenie glykogénu. SECRET SAUCE posunula tieto činnosti na novú úroveň pridaním inzulínotropného glycínu a fenylalanínu, v kombinácii s MuscleMeds iSPIKE (sacharidový systém), všetky tieto zložky aktivujú vysoko anabolický nárast inzulínu, glykogénu a ATP.

Zažite novú generáciu zotavenia po tréningu. Tajný recept kombinuje skutočný výskum a skutočné ingrediencie, ktoré poskytujú reálne výsledky. 

Dávkovanie

Zmiešajte dve odmerky s 250 ml studenej vody a vypite ihneď po tréningu. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Punch) 2 odmerky (71 g) % DV
Počet dávok v balení: 20
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 210 kcal
Sacharidy celkom 50 g 17%
Cukry 0 g *
Bielkoviny 4 g 8 %
Chróm (Chromium 454 Bio-Organic Yeast Matrix) 200 mcg 167%
Draslík 20 mg < 1 %
Sodík 140 mg 6 %
SECRET SAUCE Bioactive Muscle Growth and Recovery Activator 70 000 mg *
iSPIKE Technology:
[consisting of Insulin-Release Amplifying Reactive Carbohydrate System (micronpartculated maltodextrin, micronparticulated waxy maize, amylase, and glucoamylase), and Insulin-Signal Amplifying System (Agaricus blazei, D-pinitol, 4-hydroxyisoleucine, patent-pending Chromium 454)
Pharmaceutical Grade Bioactive BSA (Bovine Serum Albumin Concentrate derived from bovine blood plasma)
Highly Anabolic and Insulinotropic Amino Complex [10:1:1 BCAA Complex (L-leucine, L-isoleucine, L-valine), glycine, L-phenylalanine]
Power-AMP Cre3 Creatine Complex [creatine monohydrate, Creatine Magnapower (magnesium creatine chelate), and creatine gluconate]
* denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Kyselina citrónová, prírodná chuť, acesulfam draselný, sukralóza a Red 40.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote 10-30 °C. Chráňte pred teplom, svetlom a vlhkosťou. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO