loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Sali minerali (minerály a stopové prvky) - Yamamoto

Kompletný doplnok minerálnych solí a stopových prvkov vo forme praktických vrecúšok s príchuťou.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.

Popis produktu

Sali minerali je doplnok vyvinutý na uspokojenie rôznych potrieb v oblasti pohody, vhodný ako pre športovcov, ktorí chcú podporiť regeneráciu minerálnych solí po intenzívnom tréningu, tak aj pre tých, ktorí potrebujú pomôcť získať energiu a pôsobiť proti vyčerpaniu a únave. Prináša aj podporu organizmu pri zvládaní klimatických zmien súvisiacich so sezónnymi zmenami.

Sali minerali je potravinový doplnok v praktických vrecúškach, ktorý sa má rozpustiť vo vode. Vzorec bol starostlivo študovaný tak, aby znižoval pocit únavy a vyčerpania, nástup svalových kŕčov a prispieval k normálnej psychickej a svalovej funkcii, podporoval mineralizáciu zubov a kostí a normalizoval toky elektrolytov, pričom má dôležitý účinok na bunkové membrány. Produkt sa skladá z bisglycinátu horečnatého, draslíka vo forme citrátu, vitamínu C, sodíka, zinku a uhličitanu vápenatého získaného z koralínu vápnika M76Coralminerals®.

Každý prvok receptúry bol vybraný tak, aby fungoval v synergii so zvyšnými zložkami, vždy s ohľadom na udržanie ideálneho zdravotného stavu. V skutočnosti majú mikroelementy pre telo veľmi špecifické úlohy.

  • Draslík: doplnenie draslíka vo forme citrátu, zvoleného na zabezpečenie maximálnej absorpcie, môže mať rôzne zdravotné výhody. Vo všeobecnosti je v horúcom a vlhkom letnom období a po výdatnom potení užitočný na doplnenie stratenej kvóty soľného roztoku. Ale draslík plní v tele viacero funkcií: podieľa sa na mechanizme svalovej kontrakcie, prispieva k rovnováhe tekutín vo vnútri aj mimo buniek a pomáha udržiavať krvný tlak pod kontrolou. Dokonca aj po ochoreniach, ako je vracanie a hnačka, môže byť suplementácia draslíka užitočná pri obnove telesnej rovnováhy.
  • Horčík: pre tento minerál bola zvolená forma bisglycinátu, t.j. forma s najväčším dôkazom z hľadiska biologickej dostupnosti a absorpcie. Horčík je dôležitý pre zaistenie (spolu s vápnikom) zdravia kostí vďaka svojmu pôsobeniu proti erózii kostí. Pomáha tiež udržiavať pravidelný tep, pomáha bojovať proti stresovým situáciám a zlej nálade a reguluje tonus hladkého svalstva. 
  • Vitamín C: Často sa používa pri prevencii bežného prechladnutia. V skutočnosti sa podieľa na podpore imunitného systému, zásobuje bunky energiou a zároveň ich chráni pred účinkami oxidačného stresu, pôsobí ako silný antioxidant. Bojuje tiež proti bakteriálnym infekciám, podieľa sa na syntéze kolagénu, čím prispieva k zdraviu spojivového tkaniva pokožky a zasahuje do procesu hojenia rán a popálenín, ako aj prispieva k tvorbe červených krviniek.
  • Sodík: Reguluje prechod tekutín a živín vnútri a mimo buniek a podieľa sa na prenose nervových vzruchov. Nachádza sa aj v kostiach, kde predstavuje rezervu, ktorú môže telo čerpať v prípade potreby regulácie pH krvi. Pomáha distribuovať vodu po tele a regulovať krvný tlak a objem.
  • Zinok: Je to minerál nevyhnutný pre rast, ktorý vďaka svojej antioxidačnej aktivite dokáže pôsobiť proti pôsobeniu voľných radikálov a používa sa aj na zmiernenie príznakov nachladnutia. Podieľa sa tiež na normálnych kognitívnych funkciách, syntéze DNA, plodnosti a udržiavaní normálnej hladiny testosterónu v krvi.
  • Vzorec je doplnený o koralový uhličitan vápenatý M76Coralminerals®, extrahovaný z fosílií morských koralov: vápnik je minerál, ktorý sa podieľa na stavbe kostry a kostného tkaniva, zubov, chrupaviek a spojivových tkanív všeobecne. Zabezpečuje pravidelnú srdcovú činnosť, reguluje vodivosť nervového a svalového tkaniva, podieľa sa na udržiavaní zdravia bunkových membrán, zasahuje do krvotvorby a podporuje funkčnosť imunitného systému. Pochádza z koralov a obsahuje rôzne minerály a stopové prvky, ktoré sa kombinujú pri realizácii základnej funkcie, ktorou je posilnenie kostí, zubov a udržanie normálnej funkcie svalov. Okrem toho zber koralového vápnika prebieha v súlade s pravidlami v prospech ochrany životného prostredia, a preto nepredstavuje nebezpečenstvo pre morský ekosystém.

Výhody:

  1. Podporuje hydratáciu organizmu
  2. Základné minerály draslík, horčík, vitamín C, sodík, zinok a koralový vápnik
  3. Praktické sáčky s príchuťou citrón alebo pomaranč
  4. Baleie obsahuje 20 dávok

Dávkovanie

Rozpustite 1 vrecúško (5 g) v 200 ml vody, dobre premiešajte a užívajte 1x denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 vrecúško (5 g)
Počet dávok v balení: (20 x 5 g) 20
Draslík 400 mg
Horčík 250 mg
Vitamín C 150 mg
Sodík 59 mg
Zinok 7 mg

Zloženie

Lemon: Horečnaté soli kyseliny citrónovej, citrát draselný, maltodextrín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), bisglycinát horečnatý, uhličitan vápenatý (koralový vápnik M76Coralminerals®), prírodná aróma, kyselina L-askorbová (vitamín C), chlorid sodný, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), sladidlo (sukralóza), pikolinát zinočnatý.

Orange: Horečnaté soli kyseliny citrónovej, citrát draselný, maltodextrín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), bisglycinát horečnatý, uhličitan vápenatý (koralový vápnik M76Coralminerals®), aróma, kyselina L-askorbová (vitamín C), chlorid sodný, sladidlo (sukralóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), farbivo (červená repa, betakarotén), pikolinát zinočnatý.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste. Vyhnite sa vystaveniu zdrojom tepla a slnečnému žiareniu.

Výrobca

IAF Network srl - Via Savella II Travesa, 43-25038 Rovato (BS), Made in Italy.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO