loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

SAA Core - Fitness Authority

SAA Core - Fitness Authority: SAA (Silk Amino Acids) sú vysokokoncentrované prírodné aminokyseliny odvodené od zámotkov priadky morušovej.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Novo objavený prielom aminokyselín, ktoré množia anabolické reakcie a syntézu v svalových bunkách. Sú vhodné pre športovcov, pretože pomáhajú pri cvičení, odďaľujú únavu, zvyšujú vytrvalosť a fyzickú výkonnosť.

SAA (Silk Amino Acids) obsahuje inovatívnu sekvenciu piatich aminokyselín. (L-glycín, L-alanín, L-valín, L-serín a L-treonín). Tajomstvo tejto zmesi spočíva v dokonalom pomere jednotlivých zložiek s dôrazom na presné kombinácie a špeciálne sekvencie (poradie aminokyselín). Všetky tieto faktory sú významné pre zvýšenie odolnosti organizmu a tiež zvýšenie anabolických reakcií. 

Až do nedávna boli SAA používané v tradičnej čínskej medicíne a kozmetike. V súčasnej dobe sa odporúčajú pre športovcov, ktorí sa usilujú o zvýšenie svalovej sily, hmoty a vytrvalosti. Výskumy ukazujú, že SAA pomáhajú telu zachovať vysokú úroveň prirodzeného testosterónu a nízku hladinu kortizolu. Majú tiež široké spektrum antioxidačných vlastností. 

Obsiahnuté látky:

  1. L-alanín - je jednou z 22 aminokyselín, ktoré tvoria ľudský proteín. Alanín je neesenciálna aminokyselina, čo znamená, že si ju telo vie vyprodukovať. Toto je kľúčová úloha v cykle glukózy a alanínu medzi tkanivami a pečeňou. Je to tiež dôležité pri tvorbe glukózy z bielkovín a tukov. Dostatočné množstvo alanínu zaisťuje správne fungovanie energetických procesov a to najmä počas intenzívnej fyzickej námahy. 
  2. L-glycín – tiež zaraďujeme do kategórie neesenciálnych aminokyselín. Je dôležitý neurotransmitér, ktorý vytvára pocit pohody a odbúrava stres. Ovplyvňuje syntézu rastového hormónu a uľahčuje zaspávanie. Je potrebný pri tvorbe žlčových kyselín. Je prekurzorom pri tvorbe kreatínu a glutatiónu. Glutatión je najsilnejší antioxidant, ktorý je zodpovedný za správne fungovanie imunitného systému.
  3. L-serín – je taktiež neesenciálna aminokyselina. Hrá dôležitú úlohu pri syntéze svalových bielkovín a sacharidov. Serín je nevyhnutný pre správnu činnosť imunitného systému. Pozitívne ovplyvňuje nervový systém, takže je ideálnym pomocníkom pre fyzicky a psychicky aktívnych ľudí. 
  4. L-valín –je esenciálna aminokyselina, ktorá sa podieľa na syntéze svalových bielkovín ako aj pri energetických procesoch. Uspokojuje energetické potreby najmä počas stresových období, napríklad počas intenzívnej fyzickej námahy. Dopĺňaním valínu, zvyšujeme jeho hladinu v krvi a ten je využitý na ochranu svalovej hmoty a zrýchlenie času potrebného na regeneráciu. Reguluje tiež hladiny neurotransmitérov, čo vedie k oddialeniu únavy pri tréningu. Valín tiež účinne ochraňuje bunky pečene.
  5. L-treonín – je dôležitý pre správne fungovanie nervového systému, podporuje imunitný systém a zažívací trakt. Pozitívne ovplyvňuje sliznicu žalúdka a správnu funkciu pečene. Je tiež nevyhnutný pri syntéze bielkovín a pri tvorbe nových svalových buniek.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku prášku (5 g) s 200 ml vody. Vypite 1 porciu buď pred, v priebehu, alebo po tréningu. V netréningové dni, vypite jednu dávku ráno na lačno. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Hodnoty jednej dávky: (Príchuť Watermelon) 1 odmerka (5 g)
Počet dávok v balení: (300 g) 60
Počet dávok v balení: (150 g) 30
Energetická hodnota 68 kJ/16 kcal
Bielkoviny 4 g
Sacharidy 0 g
Tuky 0 g
Komplex Amino Acids (alanine, glycine, serine, valine, threonine) 4 125 mg
*denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Silk Aminokyseliny (SAA), arómy, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo (červená repa koncentrát v prášku), sladidlo (sukralóza), anti-caking agent (silica).

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Neužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčíte. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. 

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO