+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Restore X30 - Dex Nutrition

Hlavný obrázok Restore X30 - Dex Nutrition
 

Cenník

Doručenie do pondelka? Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
450 gOrange24.87 €20%19.90 €


Stručný popis

Podporuje zotavenie a urýchľuje regeneráciu po náročnom tréningu


Popis produktu

Restore X30 obsahuje kreatín, BCAA, L-glutamín a L-arginín, dextrózu a maltodextrín, ktoré napomáhajú navrátiť normálnu funkčnosť svalov po náročnej alebo dlhotrvajúcej fyzickej aktivite. Restore X30 sa odporúča užívať v období regenerácie svalov po tréningu.

Kreatín zvyšuje fyzickú kondíciu v prípade opakovaných krátkych po seba nasledujúcich, veľmi intenzívnych fyzických cvičení. Priaznivý efekt nasleduje v prípade užitia 3 g kreatínu denne. Kreatín sa podieľa na vytváraní energie pre pracujúce svaly tým, že posilňuje tvorbu ATP (adenozíntrifosfátu). Tým sa zvýši sila a tá má priamy účinok na hypertrofiu svalstva.

BCAA alebo tiež aminokyseliny s rozvetveným reťazcom sú tvorené skupinou 3 esenciálnych aminokyselín, L-leucín, L-valín a L-izoleucín. Zohrávajú dôležitú úlohu pri syntéze bielkovín. V kombinácii s tréningom majú BCAA antikatabolický (zabraňujú odburávaniu svalov) a anabolický účinok (podporujú svalový rast). BCAA dokážu zároveň oddialiť pocit únavy a znižujú aj tvorbu kyseliny mliečnej.

Glutamín patrí medzi preventívne a regenerujúce doplnky stravy, ktoré majú silný antikatabolický účinok. Viac než polovica kostrového svalstva je zložená práve z glutamínu. Je jednou z najdôležitejších súčastí svalovej bielkoviny a pomáha opravovať a budovať svalovú hmotu. Hrá dôležitú úlohu v procese regenerácie.

Taurín vzniká v tele z aminokyseliny metionínu a cysteínu. Nachádza sa vo väčšine buniek a v svalovine. Priaznivo pôsobí na športové výkony, pretože stráži hladinu inzulínu a tým umožňuje lepšie zásobovanie svalov glukózou. Pôsobí ako výrazný stimulant energie. Jeho prítomnosť v organizme spôsobuje odďaľovanie pocitu únavy pri intenzivnom cvičení. Taurín tiež zvyšuje koncentráciu a navodzuje celkový pocit pohody.

Beta-alanín je aminokyselina, ktorá zvyšuje hladinu karnozínu vo svaloch. Tým napomáha zlepšeniu výkonnosti a sily, a zväčšeniu objemu práce, ktorú ste schopní vykonať počas intenzívneho tréningu.

L-arginín alfaketoglutarát alebo AKG predstavuje pokročilejšiu formu arginínu. Tým zabezpečuje aj lepšiu vstrebateľnosť a účinnosť. Napomáha rozšíreniu ciev a tým zvýšuje prekrvenie, hrá dôležitú úlohu pri zvýšenej námahe, pomáha lepšie zvládať stres, urýchľuje hojenie rán, regeneráciu a naviac stimuluje vylučovanie rastového homónu.

Dextróza je jednoduchý cukor, najrýchlejší zdroj energie. Telo ju nemusí spracovávať, prúdi ako energia rovno do krvi a svalov. Je ideálna pre rýchle doplnenie energie.

Výhody:

  1. Komplexný potréningový suplement
  2. Zlepšuje proces regenerácie
  3. Podporuje rast a obnovu svalov po tréningu

Dávkovanie

Jednu dávku, 15 g (2 odmerky) rozpustite v 200-250 ml vody pomocou šejkra. Užívajte 1 dávku denne bezprostredne po tréningu.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 15 g
Počet dávok v balení: (450 g) 30
Restore Formula 11 000 mg
Kreatínový matrix (kreatín monohydrát, trikreatín malát) 3 000 mg
BCAA 2:1:1 2 500 mg
z toho L-leucín 1 250 mg
z toho L-valín 625 mg
z toho L-izoleucín 625 mg
L-glutamín 2 000 mg
Taurín 1 500 mg
beta-alanín 1 000 mg
Alfaketoglutarát L-arginínu 1 000 mg
z toho L-arginín 650 mg
Carbo Loader 2 970 mg
Dextróza 1 875 mg

Zloženie

Restore formula (73 %) (kreatínový matrix (kreatín monohydrát, trikreatín malát), BCAA 2:1:1 (l-leucín, l-valín, l-izoleucín), l-glutamín, taurín, beta-alanín, alfaketoglutarát l-arginínu), carbo loader (dextróza, maltodextrín), regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), aróma, zahusťovadlá (celulózová guma, xanthanová guma), sladidlo (sukralóza), farbivo pre oranžové príchute (karotény), farbivo pre červené príchute (Azorubín).


Informácie pre alergikov

Môže obsahovať mlieko, sóju, pšenicu, jačmeň, vajcia, arašidy a orechy.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Azorubín môže mať nepriaznivý vplyv na koncentráciu a činnosť u detí. Uchovávajte v suchu, v tesne uzavretom balení, pri teplote 15–25°C. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky