loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Reducer X20 - Dex Nutrition

Viaczložkový doplnok s karnitínom pre podporu chudnutia.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Reducer X20 obsahuje 3 účinné komplexy látok pre podporu spaľovania - Burn Stack, pre dodanie energie - Energy Matrix a komplex pre obmedzenie chuti do jedla - Sugar Control.

L-karnitín je neesenciálna aminokyselina, ktorá na seba viaže mastné kyseliny v tukoch a transportuje ich do mitochondrií. V nich tukové bunky oxidujú a stáva sa z nich zdroj energie. L-karnitín zlepšuje zdravie kardiovaskulárneho systému, pretože odburáva aj skryté tuky, ktoré sa ukladajú na vnútorných orgánoch.

L-citrulín malát je taktiež aminokyselina, ktorá dokáže zlepšiť prekrvenie, podporuje vitalitu a energiu. Odstránením nahromadeného amoniaku znižuje fyzickú únavu a zlepšuje kondíciu pri náročnom výkone. Podporuje zvýšenie vytrvalosti a to prostredníctvom zvýšenia energie priamo vo svalových vláknach.

Pomarančovník horký pôsobí na nervovú sústavu, má relaxačné a upokojujúce účinky a zároveň podporuje metabolizmus lipidov.

Taurín priaznivo pôsobí na športové výkony, pretože stráži hladinu inzulínu a tým umožňuje lepšie zásobovanie svalov glukózou. Pôsobí ako výrazný stimulant energie. Jeho prítomnosť v organizme spôsobuje odďaľovanie pocitu únavy pri intenzivnom cvičení. Taurín tiež zvyšuje koncentráciu a navodzuje celkový pocit pohody.

Guarana zlepšuje schopnosť sústredenia, znižuje chuť do jedla, stimuluje odburávanie tukov a potláča pocit hladu. Pri pravidelnom užívaní znižuje ukladanie cholesterolu do cievnych stien.

Kofeín je známym stimulantom, dokáže zlepšiť koncentráciu a oddialiť pocit únavy.

Vďaka užívaniu škorice je možné znižovať cholesterol a hladinu cukru v krvi.

Výhody:

  1. Obsahuje komplex účinných zložiek
  2. Podporuje znižovanie hmotnosti
  3. Obsahuje 20 dávok

Dávkovanie

Jednorazovú dávku, 25 ml (odmerajte pomocou odmerky priloženej k baleniu) užívajte 1 krát denne, najlepšie 30 min. pred jedlom alebo tréningom. Pred použitím pretrepte. Výrobok sa môže rozpustiť vo vode.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 25 ml
Počet dávok v balení: (500 ml) 20
Burn Stack 3 030 mg
L-karnitín 2 000 mg
L-citrulín malát 1 000 mg
z toho L-citrulín 560 mg
Extrakt z Pomarančovníka horkého (30 % synefrín) 30 mg
z toho synefrín 9 mg
Energy Matrix 1 700 mg
Taurín 1 000 mg
Extrakt z Guarany (Paulínia nápojová)(10 % kofeín) 500 mg
Sugar Control 200 mg
Výťažok zo Škorice (Škorica cassia)(18:1) 5 mg

Zloženie

Voda, burn stack (l-karnitín, l-citrulín malát, výťažok z pomarančovníka horkého (citrus aurantium)(30 % synefrín)), energy matrix (taurín, výťažok z guarany (paullinia cupana)(10 % kofeín), kofeín bezvodý), sugar control (škoricový výťažok (cinnamonum cassia)(18:1)), aróma, konzervačná látka (kyselina sorbová, zahusťovadlá (xantánová guma, guarová guma), sladidlá (cyklamáty, sukralóza, acesulfám K, sacharíny).

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neužívajte v prípade chorôb krvného obehu alebo pri precitlivenosti na kofeín. Nekombinujte s alkoholom. Uchovávajte v suchu, v tesne uzavretom balení, pri teplote 15–25°C. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO