loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Recumid (ideálny elixír na regeneráciu svalov po tréningu) - Yamamoto

Nová koncepcia nápojov určených po tréningu. Ideálny elixír na regeneráciu svalov po namáhavom a intenzívnom tréningu bez tráviacich ťažkostí. Skutočná zmes výživných prvkov s najvyššou kvalitou a čistotou.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Recumid je postavený na najlepšej kombinácii vysoko vstrebateľných prvkov vhodných pre naše svaly. Vďaka tréningu a následnej hyperémii sú svaly pripravené prijímať živiny a dosiahnuť maximálnu regeneráciu. Recumid, tento okamžitý elixír na regeneráciu svalov obsahuje, HBCD vysoko rozvetvené cyklodextríny (Cluster Dextrin), hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro), fosfatidylserín, peptidy glutamínu, Senovku grécku a kokosovú vodu.

Recumid obsahuje iba 100 % cyklodextrínov (Cluster Dextrin), pretože ide o najinovatívnejšiu a najúčinnejšiu formu uhľohydrátov, ktoré sa užívajú počas a bezprostredne po tréningu.

„Anabolický“ rast svalov podporuje aj hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro), ktorý nevyžaduje trávenie a ukázalo sa, že je absolútne najlepším zdrojom proteínov z hľadiska biologickej dostupnosti.

Prítomný glutamín je na podporu brilantnejšej syntézy proteínov a na zvýšenie antikatabolického účinku, ako aj na ďalšiu podporu hydratácie buniek.

Na udržanie fyziologickej hydratácie počas a po tréningu obsahuje Recumid prášok z kokosovej vody, čo mu dodáva pridanú hodnotu, pretože je nápojom bohatým na minerálne soli, ako je draslík, horčík, vápnik a sodík, ale predovšetkým rehydratuje ako žiadny iný nápoj. Kokosová voda sa okamžite vstrebáva do krvného riečišťa, čo zabezpečí vynikajúce doplnenie elektrolytov spotrebovaných pri fyzickej aktivite.

Kyselina fosfatidová (PA), veľmi dôležitý fosfolipid pri aktivácii syntézy proteínov. Pridanie extraktu Senovky gréckej slúži ako „senzibilizátor inzulínu“.

Recumid je skutočná zmes výživných prvkov s najvyššou kvalitou a čistotou, ktorá podporuje najrýchlejšiu a najúčinnejšiu regeneráciu svalov.

Výhody:

  1. Vynikajúca regenerácia
  2. S obsahom cyklodextrínov, kazeínu a L-glutamínu
  3. Podporuje hydratáciu organzmu a doplnenie elektrolytov

Dávkovanie

Pridajte 2 odmerky (50 g) do 500 ml vody a užívajte 1x denne, počas prvých 4 hodín a najneskôr 6 hodín po veľmi intenzívnom a dlhodobom cvičení. Môžete ho užívať aj pred fyzickou aktivitou alebo počas nej.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Tropical) 50 g
Poćet dávok v balení: (500 g) 10
Vysoko rozvetvené cyklické dextríny (Cluster Dextrin) 20 g
Hydrolyzovaná srvátková bielkovina (Optipep 90 DH4) 7 g
Hydrolyzovaný kazeín (PeptoPro) 6,2 g
L-glutamín (Kyowa Quality) 7 g
Lyofilizovaná kokosová voda 2 g
Extrakt senovky gréckej 500 mg
z toho 4-hydroxy-l-izoleucín 100 mg
Fosfatidylserín 500 mg

Zloženie

Tropical: Vysoko rozvetvené cyklické dextríny cluster dextrin, hydrolyzovaný srvátkový (mlieko) proteín optipep 90 DH4 (obsahuje emulgátor sójový lecitín), hydrolyzovaný kazeín peptopro (obsahuje mlieko), l-glutamín kyowa quality, arómy, lyofilizovaná kokosová voda (cocos nucifera l., ovocie), regulátor kyslosti kyselina citrónová, suchý extrakt senovky gréckej (trigonella foenum-graecum l., semená) z toho 20 % 4-hydroxy-l-izoleucín, fosfatidylserín (obsahujúci sóju), sladidlo sukralóza, farbivo beta karotén.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nie je vhodné pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote. Ak máte akýkoľvek zdravotný problém, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Účelom tohto produktu nie je diagnostikovať, liečiť alebo predchádzať chorobe. Používa sa iba ako doplnok výživy!

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO