loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

R3 Extreme - Cellucor

R3 Extreme - Cellucor: Cellucor R3 Extreme umožňuje telu efektívne regenerovať a intenzívne trénovať, čo je podmienkou pre bezkompromisný svalový rast. R3 Extreme zaisťuje stály prísun živín do katapultu obranyschopnosti Vášho tela.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

R3 Extreme - Cellucor

Super výpredaj: Trvanlivosť do konca apríla 2014

Dobrá obrana robí víťaza!

Športovci, tréneri, aj amatéri z akéhokoľvek športu - Všetci vieme, že je to obrana, ktorá Vám vyhrá majstrovstvá. Tak prečo to vnímame inak, keď sa to má týkať našich vlastných tiel?

Zostaň v hre
Zostať zdravý a urýchliť regeneráciu je veľmi dôležité, ale často prehliadaný krok v procese budovania svalov. Intenzívna príprava až na okraj je výborná pre svalové tkanivá, ale oslabuje imunitný systém - je treba mať poruke vždy produkt, ktorý vám pomôže rýchlo obnoviť a zaistiť maximálny rast a obnovu imunity.

Potréningové riešenie v pilulke
Cellucor R3 Extreme umožňuje telu efektívne regenerovať a intenzívne trénovať, čo je podmienkou pre bezkompromisný svalový rast. R3 Extreme zaisťuje stály prísun  živín do katapultu obranyschopnosti Vášho tela. Silný imunitný systém, ktorý chráni novo rastúce svalové tkanivo Vás len tak udrží v hre o "medailu" a to mimo choroby a úrazu.

Maximálne zotavenie = maximálny rast
R3 Extreme je jediný produkt svojho druhu s využitím účinných prírodných zložiek ako curcumin, piperín a Larix arabinogalactan zvyšujú aktivitu ochranných T buniek a poskytujú antioxidačné a protizápalové výhody.

Exkluzívne zloženie
R3 Extreme využíva pTeroPure ™ substanciu, veľmi silnú, prelomovú formu resveratrolu, ktorú nenájdete v inom produkte. pTeroPure ™ je silný antioxidant, protizápalová látka, ktorá urýchľuje zotavenie a podporuje celkovú telesnú homeostázu.

R3 Extreme má jedinečné zloženie, ktoré maximalizuje svalovú regeneráciu, umožňuje konštantný progres a zlepšenie. Nepretržitý špičkový výkon vyžaduje zdravé, optimalizované telo pripravené na ďalšie intenzívny tréning, športovú udalosť a zakaždým, aj keď ste vytlačený z každodenného života.

Cellucor vie, že hráš tvrdo - hraj ale tiež "obranu"

N-Acetyl-L-Cysteine
NAC je hlavným prekurzorom glutatiónu, ultra-silného antioxidantu a čističa voľných radikálov, ktoré bránia poškodeniu buniek a DNA. NAC je nevyhnutný pre zdravú funkciu pečene a zväčšuje obranyschopnosť organizmu tým, že posilňuje opravu DNA. Navyše, NAC zvyšuje bunkové ATP (energie) a bolo preukázané, že má skvelé protizápalové účinky.

Larch arabinogalactan
Je antikatabolický a probiotický agent prirodzene odvodený zo smrekovcového stromu. Larch arabinogalactan výrazne posilňuje imunitný systém, podporuje aktivitu T-buniek a zrýchľuje odozvu imunitného systému. Smrekovec je protizápalový a bolo preukázané, že podporuje zdravý cholesterolu a triglyceridy v tele.

Beta-1,3 Glukans
Sú vyprodukované z rôznych prírodných zdrojov, vrátane shiitake húb a pekárskych kvasníc. Sú známi ako "biologické reakcie modifikátorov", pretože ich schopnosti dokážu rýchlo aktivovať imunitný systém a zvýšiť v tele produkciu ochranných buniek. Beta glukány majú anti-bakteriálne a anti-hubové vlastnosti a podporujú  hojenie rán.

Vitamín C
Je nevyhnutný vitamín v ľudskom tele a má celý rad zdravotných výhod. Vitamín C posilňuje obranyschopnosť organizmu, pretože zvyšuje funkciu imunitného systému, odstraňuje voľné radikály, posilňuje kosti a spojivové tkanivá a urýchľuje hojenie rán. Vitamín C tiež podporuje anabolický fyzický stav, zníženie stresového hormónu kortizolu a zvýšenie testosterónu.

Quercetin
Je prirodzene sa vyskytujúci v potravinách, ako sú čierne a zelené čaje. Je to silný antioxidant, ktorý bol nedávno ponúkaný ako hlavná obrana proti širokej škále ochorení, ako je rakovina. Výskum ukazuje, že quercetin má rad ďalších zdravotných výhod, vrátane pozitívnych účinkov na  vytrvalosť, dobrý cholesterol a krvný tlak.

Kurkumín
Sa prirodzene nachádza v kurkume, v populárnom indickom korení. Kurkumín je vynikajúci antioxidant, má silné protizápalové a protinádorové vlastnosti. Kurkumín tiež zvyšuje účinnosť R3 Extreme, lebo prirodzene zvyšuje absorpciu látok a zabraňuje ich odbúraniu v pečeni.

pTeroPure™ (Pterostillbene)
Je veľmi silný phytoalexin, zlúčenina prirodzene produkovaná rastlinami, ak je napadnutá patogénmi, ako sú baktérie, alebo huby. Prirodzene sa nachádza v čučoriedkach a hrozne. Pterostillbene je silnejšia forma Resveratrolu. Pterostillbene je lepšie využitý v tele a je vysoko odolný voči degradácii, preto zostáva dlhšie aktívny v tele ako Resveratrol. Pterostillbene je silný antioxidant, protizápalový, antivírusová zlúčenina, ktorá je v súčasnej dobe skúmaná pre svoje početné priaznivé účinky na zdravie človeka.

Alpha-lipoová kyselina-(ALA)
Je silný antioxidant. Má bezkonkurenčnú schopnosť odstrániť neobyčajne širokú škálu voľných radikálov z tela. ALA pracuje synergicky s vitamínom C a s ďalšími antioxidantmi.

Piperín
Sa extrahuje z čierneho korenia a bolo preukázané, že výrazne zvyšuje biologickú dostupnosť a účinnosť živín v potravinách. Výskum ukazuje, že piperín zvyšuje biologickú dostupnosť kurkumínu o 2000%! Piperín má mnoho ďalších dokumentovaných pozitívnych zdravotných výhod, ako je zmiernenie bolesti, zlepšenie trávenia, prevencie rakoviny hrubého čreva, zvýšenie endorfínu a serotonínu v mozgu.

Kyselina hyaluronová
Je forma hyaluronanu, prírodná zlúčenina, ktorú možno nájsť v mnohých tkanivách tela, ako je koža a chrupavky. Kyselina hyalurónová je silný protizápalový produkt.

Dávkovanie

Ako mám užívať R3 Extreme?
Jednoducho užite odporúčanú dávku 5 kapsúl okamžite po tréningu a v netréningový deň 5 kapsúl pred spaním. Užívajte maximálne 12 týždňov, potom následuje 2 týždňová prestávka.

Mám užívať R3 Extreme s jedlom?
R3 Extreme sa môže užívať s jedlom, alebo na prázdny žalúdok.

Musím užívať R3 Extreme každý deň?
Pre zaistenie čo najväčšie využitie a maximálny účinok, by ste mali R3 Extreme užívať každý deň.

Môžem užívať R3 Extreme s inými Cellucor produktmi?
R3 Extreme je možné kombinovať s inými Cellulor produktmi. R3 Extreme je možné užívať s akýmkoľvek predtréningovým produktom Cellucor, alebo P6 Extreme, čo výrazne znižuje čas na zotavenie a maximalizuje svalové zisky. Môžete ho tiež užívať s akýmkoľvek produktom Cellulor na chudnutie.

V súčasnej dobe užívam predpísané lieky, môžem konzumovať WS1 Extreme?
Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.

Som športovec monitorovaný antidopingovým programom, môžem užívať WS1 Extreme?
Hoci žiadny z našich produktov neobsahuje zakázané látky, odporúčame sa o konzumácii poradiť s príslušnými športovými asociáciami a klubmi, ktoré váš šport zastrešujú.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5
Počet dávok v balení: 30

Hodnoty jednej dávky %DV
Immunity Support Complex
N-Acetyl-L-Cysteine 600mg *
Larch Arabinogalactan 500mg *
β-1,3 Glucan 500mg *
Vitamin C 250mg 417%
R3 Extreme Blend 675mg *
Quercetin, Curcumin, PTeroPure™** (Pterostilbene), R-Alpha Lipoic Acid, Piperine (From Pepper)
Hyaluronic Acid 100mg *

*denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky:
Oxid kremičitý, magnézium starát, želatína, oxid titaničitý, FD&C Red #3a FD&C Blue #1
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK