loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Pure 100 ISO Whey - Humabolic Science

Pure 100 ISO Whey - Humabolic Science: fantastický cenovo výhodný izolát srvátkovej bielkoviny od najlepšieho výrobcu v KANADE.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

  • Izolát srvátkovej bielkoviny
  • Rýchle frakcie proteínu
  • Optimálny proteín v období chudnutia
  • Zabraňuje rozpadu svalovej hmoty
  • Zabezpečuje rast svalovej hmoty a jej rýchlejšiu regeneráciu
Určený pre športovcov, ktorí chcú budovať čistú svalovú hmotu. Pure ISO 100 je rýchlo vstrebateľná zmes aminokyselín, ktoré vám pomôžu vybudovať kvalitnú svalovú hmotu. Spolu so silovým  tréningom vzrastajú aj požiadavky na príjem bielkovín. Táto komplexná formula poskytuje bohaté spektrum bioaktívnej zmesi bielkovín s vysokým obsahom BCAA.

Dávkovanie

Zmiešajte jednu odmerku (29 g) s 200 ml studenej vody, alebo nízkotučného mlieka. Užívajte dve dávky, jednu ráno po prebudení, druhú ihneď po skončení tréningu.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (29 g) % DV*
Počet dávok v balení: 78
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 104 kcal
Tuky celkom 0 g 0 %
Saturovaný tuk 0 g 0 %
Trans tuk 0 g
Cholesterol 0 mg 0 %
Sodík 55 mg 2 %
Draslík 370 mg 11 %
Sacharidy celkom 1 g ˂1%
Vláknina 0,5 g 2 %
Cukry 0 g
Bielkoviny 25 g 50 %
Vitamín A 3 %
Vitamín C 0 %
Vápnik 6 %
Železo 6 %
* denná hodnota nebola stanovená.

Zloženie

Ostatné zložky: Full spectrum bioactive srvátkový komplex (srvátkový proteínový izolát a hydrolyzát), di, tri a oligo peptidy, beta-laktoglobulín, alpha.laktoglobulín, albumin serum a imunoglobín, glycín, tmavý kakaový prášok, tricalcium phosphate, dipotassium phosphate, potassium chloride, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, gum blend, laktase, acesulfam draselný, sukralóza. 

Upozornenie

Ak trpíte nejakým ochorením o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom, nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte ako jediný zdroj potravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste.
Alergénové informácie: obsahuje mlieko, sójový lecitín. Tento produkt je vyrobený v zariadení, ktoré spracúva mlieko, vajcia a sóju. 
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO