loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Pump Core - Fitness Authority

Pump Core - Fitness Authority: Absolútna novina na trhu obsahuje pokročilé prekurzory oxidu dusnatého.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

V našom produkte nájdete až štyri formy arginínu AKG. Môžete si byť istí, že jeho účinky budete cítiť. 

Ale čo je oxid dusnatý? 

Je to tzv. plynový hormón, ktorý napomáha vazodilatácii. To znamená, že cievy môžu prepravovať viac krvi a tým samozrejme aj viac kyslíka a živín do pracujúcich svalov. Na druhej strane napomáha minimalizovaniu vzniku a odstraňovaniu kyseliny mliečnej zo svalov. Týmto spôsobom PumpCore zvyšuje aeróbnu kapacitu pri vytrvalostných športoch a zlepšuje prácu pri anaeróbnej aktivite. Keď trénujete v posilňovni, tréningom sa snažíte poškodiť, čo najviac svalových vlákien aby ste mohli byť väčší a silnejší. Nitrix oxid vám pomôže s týmto cieľom! 

Pridaním zložky CarnoSyn, patentovaný beta-alanín zaistíme vyššiu vytrvalosť a môžete trénovať častejšie. BCAA v produkte sú nevyhnutné na odvrátenie katabolických procesov a telo udržiavajú v anabolickom stave.

Dôležité zložky v produte:

  1. Arginín AKG: je prídavný zdroj energie a vďaka svojej rozpustnosti sa rýchlo dostáva do svalov.
  2. Di-arginine malate: má ešte lepšiu rozpustnosť ako čistý arginín a je oveľa viac aktívny. Čo to znamená? Dve molekuly kyseliny jablčnej sú energetické substráty Krebsovho cyklu. Tento cyklus je kľúčový v produkcii ATP  – adenozíntrifosfátu, konečný zdroj energie pre pracujúce svaly.
  3. Arginine HCl: pridaním hydrochloridu je arginín odolný v každom prostredí: kyslom, neutrálnom a zásaditom. Oproti klasickému arginínu je maximálne stály a vďaka jeho biologickej dostupnosti nasýti plazmatické bunky rýchlejšie.
  4. Citruline malate: spojenie citrulínu a kyseliny jablčnej umožňuje citrulínu voľne prenikať do tkanív, kde hrá rovnakú rolu ako NO. Oxid dusnatý je zodpovedný za lepšiu dopravu kyslíka a nutričných látok, ako sú aminokyseliny a elektrolyty. Okrem toho citrulín znižuje kyselinu mliečnu a znižuje koncentráciu amoniaku.
  5. CarnoSyn beta-alanín: je iba beta-alanín pod licenciou celosvetovej NAI organizácie pre použitie v doplnkoch výživy. Dr. Roger Harris zmenil športový výskum, vynašiel nové formy kreatínu a objavil výhody používania beta-alanínu ako doplnku pre podporu nárastu hladiny karnozínu. Svalový karnozín pôsobí ako vyrovnávacia pamäť a odďaľuje nástup svalovej únavy. Dr. Harris zistil, že dopĺňaním beta-alanínu sa zvýšila fyzická kapacita a vytrvalosť.
  6.  Taurín: aminokyselina, ktorá posilňuje transport účinných látok do svalov tým, že moduluje inzulínovú cestu. Funguje tiež ako antioxidant a vaše telo chráni pred účinkami voľných radikálov.
  7. BCAA: Aminokyseliny BCAA sú anabolické bloky, ktoré sú potrebné pre budovanie silnej a tvrdej svalovej hmoty. Zabezpečujú syntézu bielkovín, zrýchľujú regeneráciu svalov aj počas intenzívneho cvičenia.

Dávkovanie

Zmiešajte 2 odmerky prášku (12 g) s 250 ml vody. Vypite jednu dávku pred, počas alebo ihneď po tréningu. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Tabuľka nutričných hodnôt

Hodnoty dennej dávky: 2 odmerky (12 g)
Počet dávok v balení: 41
Hodnoty jednej dávky
Vitamín C 40 mg
Niacin 12 mg
Vitamín B6 2 mg
Vitamín B12 6 mcg
Vápnik 120 mg
Horčík 60 mg
Draslík 300 mg
Beta-alanine 4 000 mg
Citruline malate 1 500 mg
Arginine AKG 1 000 mg
Diarginine malate 1 000 mg
Arginine HCl 1 000 mg
Taurín 1 000 mg
L-Leucín 1 000 mg
L-Izoleucín 500 mg
L-Valín 500 mg
Hydrolizovaný kazeín 50 mg

Zloženie

Beta-alanine(CarnoSyn), citrulín malát, arginín Alpha-ketoglutarát, diarginine jablčnanu, arginín hydrochlorid, taurín, fosforečnan draselný, L-izoleucín, L-valín, fosforečnan vápenatý, hydrogénuhličitan sodný, oxid horečnatý, kazeín, Kyselina L-askorbová, aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), nikotínamid, farba (Brillant modrá), pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín.

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste alergický na niektorú zo zložiek produktu. Nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčiaca. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej a dobre vyváženej stravy. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!
Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO