loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Protein 82 od Vision Nutrition

Protein 82 - Vision Nutrition: Vynikajúci zdroj proteínu s unikátnym zložením, ktorý pomáha nielen budovať svalovú hmotu, ale aj ochráni šľachy a kĺby.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

ULTRA WHEY CFM PROTEIN 82 - vhodné pre športovcov, s cukrami a sladidlami. Proteínový prípravok určený k budovaniu svalovej hmoty. ULTRA WHEY CFM PROTEIN 82 je vynikajúcim zdrojom vstrebateľného a využiteľného proteínu. Urýchľuje proteínovú syntézu, rapídne vstupuje do krvného obehu a podnecuje sval k anabolickej činnosti. Proces CFM je prírodný a nechemický. Výsledný srvátkový filtrát si zachováva pôvodné proteínovú štruktúrou udržujúce efektívnu rovnováhu medzi proteínmi a peptidmi prirodzene sa vyskytujúcimi v srvátke.

ULTRA WHEY CFM PROTEIN 82 obsahuje špecifické frakcie srvátkovej bielkoviny, ktoré majú vplyv na stimuláciu produkcie silne anabolického hormónu IGF-1 v organizme. Kreatín obsiahnutý v ULTRA WHEY CFM PROTEIN 82 prispieva tzv cellvolumizáciou (zväčšením objemu svalovej bunky, ktorá je následne schopná prijať viac živín) k rastovému procesu. Aminokyseliny vzniknuté štiepením kolagénne bielkoviny (hydrolyzát želatíny) prispievajú k ochrane šliach a kĺbov pri náročnom tréningu. ULTRA WHEY CFM PROTEIN 82 je kvalitný prípravok, ktorý Vám vďaka svojmu špecifickému zloženiu pomôže vybudovať množstvo kvalitnej svalovej hmoty.

Dávkovanie

2 x denne 30 g prípravku rozmiešaného v 200 - 250 ml mlieka alebo vody. Prvú dávku po tréningu, druhú pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (30 g)
Počet dávok v balení: (2 280 g) 76
Výživové hodnoty: v 100 g v 30 g
Energetická hodnota 1623,3 kJ / 387,7 kcal 487,0 kJ / 116,3 kcal
Bielkoviny 81,24 g 24,37 g
Sacharidy 9,12 g 2,74 g
Tuk 2,92 g 0,88 g
Creatine monohydrate 10 g 3 g

Zloženie

CFM srvátkový filtrát, hydrolyzát želatíny, kreatín monohydrát, dextróza, izomaltulóza, aróma (príchuť uvedená na veku), pre príchuť jahoda farbivo Karmína (Košenia), pre príchuť čokoláda, oriešok a káva kakaový prášok, Xanthan guma E 415, sladidlá: sucralosa a acesulfam K.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO