loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

PreCre - Muscle Elements

PreCre - Muscle Elements: Unikátna formula PreCre obsahuje viac ako 20 g podrobným výskumom preverených ingrediencií, všetky v dostatočne vysokých, účinných dávkach.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

  • zlepšuje silu a výkonnosť 
  • podporuje rast čistej svalovej hmoty 
  • poskytuje glykogénovú kompenzáciu pre napumpovanie a vytvorenie plnosti svalov 
  • odďaľuje únavu a vyčerpanie pri fyzickej záťaži 
  • dodáva energiu, posilňuje koncentráciu a mentálne funkcie 

PreCre od Muscle Elements je atraktívna novinka v kategórii pre-workout. Predstavuje úplne jedinečný prístup, kedy sa kreatín stáva základným kameňom predtréningového suplementu. 

Kreatín sa testoval pri mnohých štúdiách v spojení s anaeróbne aktivitou a vykazoval výrazné zlepšenie testovaných subjektov v oblasti sily, výkonnosti a rastu svalovej hmoty. Výsledky týchto štúdií takisto ukázali zvýšenie kapacity pracujúceho svalu a zmiernenie jeho únavy. PreCre navyše obsahuje ďalšie zložky na podporu výkonnosti, ako sú cyklické dextríny, PTS-Surge (výťažok z viniča), betaín, beta alanín a iné, ktoré ďalej posilňujú a dopĺňajú fungovanie kreatínu. 

Navyše PreCre dodá kreatinol-o-fosfát a beta alanín, ktorí spoločne s kreatínom zabraňujú tvorbe kyseliny mliečnej a zvyšujú koncentráciu karnozínu vo vnútri buniek. Vďaka tomu vydržia vaše svaly podstatne väčšiu záťaž než kedykoľvek predtým. 

PreCre pozitívne ovplyvňuje požadované napumpovanie, rovnako tak ako odolnosť a vytrvalosť svalov v priebehu fyzickej aktivity aj vďaka obsiahnutým rýchlym sacharidom a PTS Surge (výťažok zo šupky a semienok vínnej révy). Táto kombinácia umožňuje glykogénovú superkompenzáciu, sval tak bude výrazne odolnejší voči únave a glykogénom zaplavené svalové bunky vytvoria dlhotrvajúcu plnosť a napumpovanie vašich svalov. Betaín HCL je do formule pridaný pre ešte väčšiu podporu svalovej sily a vytrvalosti.

Ďalším cieľom PreCre je poskytnúť energiu a mentálnu koncentráciu na to, aby sa z dostupného kreatínu a supersacharidov vyťažilo maximum. Muscle Elements zvolili iba také energetické zložky, ktoré nebudú mať negatívny vplyv na rýchlosť a priechodnosť krvného transportu a umožnia efektívny presun všetkých ingrediencií PreCre. Vybrali preto kombináciu kofeínu, extraktu z guarany, tyrozínu, DMAE a elektrolytov. Tá zaručí intenzívny prísun energie, motiváciu a maximálne nabudenie k tomu zdvihnúť sa z kresla a ísť si poriadne zamakať na tréning! 

PreCre je výborný prostriedok ako vaše telo pripraviť a vyzbrojiť pre tvrdý boj...

Dávkovanie

Jednu odmerku (24 g) zmiešajte s 180-240 ml studenej vody a užívajte 30 minút pred tréningom. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: príchuť Fruit punch 1 odmerka (24 g) %DV
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 40 kcal
Sacharidy celkom 10 g 3 %
Cukry 0 g 0 %
Vápnik 150 mg 15%
Horčík 36 mg 9 %
Fosfor 130 mg 13%
Sodík 70 mg 3 %
GlycoPump Infusion Elements 10 100 mg *
Cyclic Dextrin Modified Glucose Polymers PTS-Surge(Vitis vinifera) (Skins and Seeds) Standardized for 40% Proanthocyanadins)
Tri-Cre Power Composite Elements 5 000 mg *
Creapure (Creatine Monohydrate) Creatine Monohydrate Creatine HCL
Intracellular Capacity Amplifier Elements 3 700 mg *
Betaine Hydrochloride Beta-Alanine (as CarnoSyn) Creatinol-O-Phosphate Taurine
Mind-Muscle Activator Elements 1 650 mg *
N-Acetyl Tyrosine Caffeine Anhydrous Guarana Extract (Paullinia Cupana) (Seed) (22% Caffeine) DiSodium Phosphate DiCalcium Phosphate DiMagnesium Phosphate DMAE (DimethylAminoEthanol Bitartrate)

Zloženie

Prírodné a umelé príchute, kyselina jablčná, kremičitan vápenatý, výťažok z červenej repy, sukralóza a acesulfam draselný.   

Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!

Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy. 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!

 

Video

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO