+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Power Test - Muscle Meds

Hlavný obrázok Power Test - Muscle Meds
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

Power Test - Muscle Meds: „Stacking“ je efektívna technika budovania svalov používaná elitnými atlétmi. Power Test je váš anabolický a antikatabolický Stack vytvorený presne pre vás od výskumníkov MuscleMeds.


Popis produktu

Power Test je moderný anabolický/antikatabolický testosterónový komplex určený výhradne pre kulturistov a hardcore športovcov. Použitím klinických dávok DAA (kyselina D-asparágová) a HICA (kyselina DL-alfa-hydroxyisokaproátová) zvyšujete v tele anabolickú aktivitu tým, že sa vám výrazne zvýši hladina testosterónu a zároveň vyvíja silnú antikatabolickú aktivitu, aby sa zabránilo odbúravaniu svalov a zlepšila sa regenerácia.

Plné klinické dávky Power Test sú navrhnuté tak, aby všetky zložky pracovali synergicky pre ešte lepší rast svalov a navýšenie hladiny testosterónu. V klinických štúdiách sa preukázalo, že DAA prispieva k zvýšeniu hladiny testosterónu o 42% len za 12 dní. HICA má silné anabolické a antikatabolické účinky a preukázateľne znižuje bolesť vo svaloch.


Dávkovanie

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča užitie 2 kapsúl trikrát denne spolu s jedlom (6 kapsúl denne). Power Test by nemal byť konzumovaný po dobu dlhšiu ako 4 po sebe idúce týždne. Potom nasleduje prestávka v užívaní 2-4 týždne. 


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 tbl. % DV
Počet dávok v balení: 84
Hodnoty jednej dávky
Vitamín B6 2 mg 100 %
Folát (kyselina listová) 400 mcg 100 %
Vitamín B12 6 mcg 100 %
Power Test Muscle Building and Repair System (Patend Pending):
Kyselina D-asparáová 1 000 mg *
Kyselina DL-a- hydroxyisokaproátová 567,9 mg *
* denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Mikrokryštalická celulóza, uhličitan vápenatý, kyselina stearová, sodná soľ kroskarmelózy, krospovidón, magnézium stearát, oxid kremičitý a obal (polyvinylalkohol, mastenec, polyetylénglykol, oxid titaničitý a Red 40).


Upozornenie

Určené pre mužov starších ako 18 rokov. Ak máte zdravotné problémy, alebo sa liečite, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Video


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky