loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Power Test - Muscle Meds

Power Test - Muscle Meds: „Stacking“ je efektívna technika budovania svalov používaná elitnými atlétmi. Power Test je váš anabolický a antikatabolický Stack vytvorený presne pre vás od výskumníkov MuscleMeds.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Power Test je moderný anabolický/antikatabolický testosterónový komplex určený výhradne pre kulturistov a hardcore športovcov. Použitím klinických dávok DAA (kyselina D-asparágová) a HICA (kyselina DL-alfa-hydroxyisokaproátová) zvyšujete v tele anabolickú aktivitu tým, že sa vám výrazne zvýši hladina testosterónu a zároveň vyvíja silnú antikatabolickú aktivitu, aby sa zabránilo odbúravaniu svalov a zlepšila sa regenerácia.

Plné klinické dávky Power Test sú navrhnuté tak, aby všetky zložky pracovali synergicky pre ešte lepší rast svalov a navýšenie hladiny testosterónu. V klinických štúdiách sa preukázalo, že DAA prispieva k zvýšeniu hladiny testosterónu o 42% len za 12 dní. HICA má silné anabolické a antikatabolické účinky a preukázateľne znižuje bolesť vo svaloch.

Dávkovanie

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča užitie 2 kapsúl trikrát denne spolu s jedlom (6 kapsúl denne). Power Test by nemal byť konzumovaný po dobu dlhšiu ako 4 po sebe idúce týždne. Potom nasleduje prestávka v užívaní 2-4 týždne. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 tbl. % DV
Počet dávok v balení: 84
Hodnoty jednej dávky
Vitamín B6 2 mg 100 %
Folát (kyselina listová) 400 mcg 100 %
Vitamín B12 6 mcg 100 %
Power Test Muscle Building and Repair System (Patend Pending):
Kyselina D-asparáová 1 000 mg *
Kyselina DL-a- hydroxyisokaproátová 567,9 mg *
* denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Mikrokryštalická celulóza, uhličitan vápenatý, kyselina stearová, sodná soľ kroskarmelózy, krospovidón, magnézium stearát, oxid kremičitý a obal (polyvinylalkohol, mastenec, polyetylénglykol, oxid titaničitý a Red 40).

Upozornenie

Určené pre mužov starších ako 18 rokov. Ak máte zdravotné problémy, alebo sa liečite, o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO