loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Power Pump - Fitness Authority

Power Pump - Fitness Authority je unikátna a komplexná predtréningová zmes. Robte to lepšie ako ostatní, používajte Power Pump!
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Power Pump je ultramoderný komplexný predtréningový prípravok, navrhnutý na povzbudenie tela a maximalizáciu účinku "svalovej pumpy". Power Pump je koncipovaný pre najtvrdšie a najnáročnejšie tréningy. Pre maximalizáciu účinku svalovej pumpy sme pre vás využili najlepšie možné dostupné ingrediencie. 

Power Pump obsahuje viacero zložiek:

  • Beta-alanín obsiahnutý v Power Pump je prekurzor karnozínu a je zodpovedný za vznik procesu produkcie oxidu dusnatého a syntézy oxidu dusnatého.
  • L-arginín, arginín alfa-ketoglutarát a agmatin sulfát sa tiež starajú o syntézu oxidu dusnatého. Oxid dusnatý je dôležitá molekula, ktorá je súčasťou mnohých fyziologických procesov v tele. Spôsobuje uvoľnenie cievneho endotelu, čo vedie k priečnemu rozšírenie krvných ciev. Vďaka tomu je umožnené väčšie prúdenie krvi a živín do pracujúcich svalov.
  • Pridaná zložka beta-alanín predlžuje správnu funkciu svalov. S beta-alanínom je možné vykonávať dlhšie a intenzívnejšie tréningy, a to vďaka zvýšenej schopnosti udržať primerané pH vo svaloch. Takisto podporuje veľmi dôležitú súčasť tréningu, a to sústredenie a stimuláciu centrálneho nervového systému.
  • Veľké množstvo kofeínu, taurínu, tyrozínu, vitamín B-komplex a horčík (zodpovedný za stimuláciu centrálneho nervového systému a zlepšuje sústredenie). Čo je dôležitejšie, horčík reguluje funkcie významných metabolických procesov a enzýmovej aktivity a zodpovedá za správnu činnosť svalov počas intenzívneho cvičenia.

Power Pump je najlepší prípravok pre každého, kto chce prelomiť bežný tréning a spoznať dokonalú svalovú pumpu. Power Pump Vám umožní dosiahnuť vrchol pri trénovaní. Teraz máte nástroj, ako sa odlíšiť od ostatných.

Bežte vyššie, užívajte POWER PUMP!

Dávkovanie

Rozmiešajte 2 odmerky (14 g) v 200 – 250 ml vody. Užívajte jednu dávku pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 odmerky (14 g)
Počet dávok v balení: 30
Výživové hodnoty: v 1 dávke (14 g) %NRV*
Horčík 60 mg 16 %
Thiamín (Vitamín B1) 1,1 mg 100 %
Riboflavín (Vitamín B2) 1,4 mg 100 %
Vitamín B6 1,4 mg 100 %
Vitamín B12 2,5 mcg 100 %
Niacín 8 mg 50 %
Beta-alanín (ako CarnoSyn) 3 000 mg **
Taurín 2 000 mg **
Citrulín malát 2 000 mg **
Arginín alfa-ketoglutarát 1 500 mg **
L-arginín 1 000 mg **
Tyrozín 1 000 mg **
L-karnitín 1 000 mg **
Agmatín sulfát (ako AgmaMAX®) 500 mg **
Glukoronolakton 500 mg **
Kofeín 100 mg **
%NRV* - nutričné výživové hodnoty, ** - NRV neboli uvedené

Zloženie

Beta-alanín (od CarnoSyn ®) taurín, citrulín malát, arginín alfa-ketoglutarát, L-arginín, tyrozín, L-karnitín, aróma, agmatin sulfát (od AgmaMAX®), Glukuronolakton, súbor vitamínov a minerálov [oxid horečnatý, niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B1 (tiamín mononitrát), vitamín B12 (kyankobalamin)], sladidlo (sukralóza), kofeín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), farbivo (antokyaníny), protihrudkujúca látky (oxid kremičitý).

Upozornenie

Neužívajte v prípade alergie na niektorú zložku výrobku. So sladidlom. Obsahuje kofeín, ktorý sa neodporúča deťom a tehotným ženám (100 mg / 1 dávku). Nezvyšujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali nahrádzať pestrú a vyváženú stravu. Je odporúčaná pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Neužívajte v prípade tehotenstva a dojčenia. Neužívajte, ak trpíte kardiovaskulárnym ochorením, cukrovkou alebo vysokým tlakom. Pred použitím konzultujte svoj fyzický stav, ak máte zdravotné problémy vrátane okrem iného srdce, pečeň, obličky, štítnu žľazu, psychické poruchy, epilepsiu, ťažkosti pri močení, cukrovku, vysoký krvný tlak, srdcovú arytmiu, opakované bolesti hlavy, zväčšenú prostatu alebo zelený zákal . Neužívajte s alkoholom. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!!
Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO