loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Platinum 100% Whey od Muscletech

Platinum 100% Whey - Muscletech: ULTRA-PURE WHEY PROTEIN nikdy ste neochutnali nič lepšie!
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Na rozdiel od iných srvátkových proteínov, ktoré sú vyrábané pri vysokých teplotách, je PLATINUM 100% WHEY vyrobený mikrofiltráciou za studena a tým si uchováva svoje jedinečné vlastnosti. V každej odmerke sa ukrýva 100% čistý srvátkový izolát najvyššej kvality! Je tak čistý, že sa ihneď rozpúšťa a na prípravu vám postačí pohár a lyžica. Okrem kvality a čistoty srvátkových proteínov je dôležitá chuť. V tomto prípade sme vsadili na istotu a chuťové testy sme vykonali priamo na zákazníkoch, s cieľom dosiahnuť extrémnu chuť.

V jednej odmerke sa ukrýva:

  • 24 g bielkovín
  • 5,5 g BCAA
  • 4 g glutamínu

PLATINUM 100% WHEY je vybavený impozantným profilom aminokyselín, ktorý poskytuje 5,5 g BCAA, 4 g glutamínu a 11,6 g EAA (esenciálne aminokyseliny – telo si ich nevie samo vyprodukovať)

  1. Beta-laktoglobulín – nachádzajúci sa v esenciálnych aminokyselinách a BCAA, ktoré sú dôležité na regeneráciu svalov po tréningu. Táto frakcia významne podporuje vstrebávanie minerálov a vitamínov.
  2. Alpha-laktalbumín – obsahuje vysoký podiel tryptofánu, esenciálnych aminokyselín a aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA.
  3. Imunoglobulíny – tieto frakcie sú bohaté na glutamín, ktorý podporuje regeneráciu svalov po náročnom tréningu.
  4. Laktoperoxidáza – táto frakcia má enzymatické vlastnosti, pomáha rozkladať peroxid vodíka a pomáha predĺžiť životnosť mliečnych bielkovín.
  5. Glycomacropeptidy – výskum dokazuje, že tieto peptidy podporujú celkovú koncentráciu aminokyselín v tele. A čo viac, obsahujú pomerne veľké množstvo BCAA, ktoré sú dôležité pre svalový metabolizmus a rast.
  6. Bovine serum albumín – veľká dávka globulárneho proteínu s obsahom esenciálnych aminokyselín, ktoré sú dôležité pre podporu rastu svalov.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku s 200 ml studenej vody, alebo odstredeného mlieka v pohári, alebo šejkri. Užívajte medzi jedlami, pred a po cvičení. Pred použitím si pozorne preštudujte etiketu výrobku. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky (príchuť čokoláda): 1 odmerka (34 g) % DV
Počet dávok v balení: 67
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 130 kcal
Kalórie z tuku 15 kcal
Celkom tuk 1,5 g 2 %*
Nasýtené tuky 1 g 5 %*
Cholesterol 55 mg 18 %
Sacharidy celkom 4 g 1 %*
Vláknina < 1 g < 4 %*
Cukor 2 g
Bielkoviny 24 g 48 %*
Vápnik 250 mg 25 %
Železo 1,2 mg 7 %
Sodík 150 mg 6 %
*† denná hodnota nebola stanovená.

Zloženie

Protein Blend (srvátkový proteínový izolát, srvátkové peptidy), srvátkový proteínový koncentrát, kakaový prášok, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, uhličitan vápenatý, Gum Blend (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), soľ, Sunflower-Based Creamer (slnečnicový olej, kukuričný sirup, kazeinát sodný, mono-a diglyceridy, hydrogénfosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitín, tokoferoly), sukralóza, acesulfam draselný. 

Upozornenie

Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené ako jediný zdroj výživy! Obsahuje mliečne a sójové prísady. Spracované v zariadení, ktoré spracováva tiež pšenicu, arašidy, orechy, vajcia, sezam a kôrovcov.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO