+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Platinum 100% Whey od Muscletech

Hlavný obrázok Platinum 100% Whey od Muscletech
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Proteíny


Stručný popis

Platinum 100% Whey - Muscletech: ULTRA-PURE WHEY PROTEIN nikdy ste neochutnali nič lepšie!


Popis produktu

Na rozdiel od iných srvátkových proteínov, ktoré sú vyrábané pri vysokých teplotách, je PLATINUM 100% WHEY vyrobený mikrofiltráciou za studena a tým si uchováva svoje jedinečné vlastnosti. V každej odmerke sa ukrýva 100% čistý srvátkový izolát najvyššej kvality! Je tak čistý, že sa ihneď rozpúšťa a na prípravu vám postačí pohár a lyžica. Okrem kvality a čistoty srvátkových proteínov je dôležitá chuť. V tomto prípade sme vsadili na istotu a chuťové testy sme vykonali priamo na zákazníkoch, s cieľom dosiahnuť extrémnu chuť.

V jednej odmerke sa ukrýva:

  • 24 g bielkovín
  • 5,5 g BCAA
  • 4 g glutamínu

PLATINUM 100% WHEY je vybavený impozantným profilom aminokyselín, ktorý poskytuje 5,5 g BCAA, 4 g glutamínu a 11,6 g EAA (esenciálne aminokyseliny – telo si ich nevie samo vyprodukovať)

  1. Beta-laktoglobulín – nachádzajúci sa v esenciálnych aminokyselinách a BCAA, ktoré sú dôležité na regeneráciu svalov po tréningu. Táto frakcia významne podporuje vstrebávanie minerálov a vitamínov.
  2. Alpha-laktalbumín – obsahuje vysoký podiel tryptofánu, esenciálnych aminokyselín a aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA.
  3. Imunoglobulíny – tieto frakcie sú bohaté na glutamín, ktorý podporuje regeneráciu svalov po náročnom tréningu.
  4. Laktoperoxidáza – táto frakcia má enzymatické vlastnosti, pomáha rozkladať peroxid vodíka a pomáha predĺžiť životnosť mliečnych bielkovín.
  5. Glycomacropeptidy – výskum dokazuje, že tieto peptidy podporujú celkovú koncentráciu aminokyselín v tele. A čo viac, obsahujú pomerne veľké množstvo BCAA, ktoré sú dôležité pre svalový metabolizmus a rast.
  6. Bovine serum albumín – veľká dávka globulárneho proteínu s obsahom esenciálnych aminokyselín, ktoré sú dôležité pre podporu rastu svalov.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku s 200 ml studenej vody, alebo odstredeného mlieka v pohári, alebo šejkri. Užívajte medzi jedlami, pred a po cvičení. Pred použitím si pozorne preštudujte etiketu výrobku. 


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky (príchuť čokoláda): 1 odmerka (34 g) % DV
Počet dávok v balení: 67
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 130 kcal
Kalórie z tuku 15 kcal
Celkom tuk 1,5 g 2 %*
Nasýtené tuky 1 g 5 %*
Cholesterol 55 mg 18 %
Sacharidy celkom 4 g 1 %*
Vláknina < 1 g < 4 %*
Cukor 2 g
Bielkoviny 24 g 48 %*
Vápnik 250 mg 25 %
Železo 1,2 mg 7 %
Sodík 150 mg 6 %
*† denná hodnota nebola stanovená.

Zloženie

Protein Blend (srvátkový proteínový izolát, srvátkové peptidy), srvátkový proteínový koncentrát, kakaový prášok, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, uhličitan vápenatý, Gum Blend (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), soľ, Sunflower-Based Creamer (slnečnicový olej, kukuričný sirup, kazeinát sodný, mono-a diglyceridy, hydrogénfosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitín, tokoferoly), sukralóza, acesulfam draselný. 


Upozornenie

Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené ako jediný zdroj výživy! Obsahuje mliečne a sójové prísady. Spracované v zariadení, ktoré spracováva tiež pšenicu, arašidy, orechy, vajcia, sezam a kôrovcov.


Hodnotenie

5.0
1 hodnotenie

Novinky