loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Platinum 100% Whey od Muscletech

Platinum 100% Whey - Muscletech: ULTRA-PURE WHEY PROTEIN nikdy ste neochutnali nič lepšie!
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Na rozdiel od iných srvátkových proteínov, ktoré sú vyrábané pri vysokých teplotách, je PLATINUM 100% WHEY vyrobený mikrofiltráciou za studena a tým si uchováva svoje jedinečné vlastnosti. V každej odmerke sa ukrýva 100% čistý srvátkový izolát najvyššej kvality! Je tak čistý, že sa ihneď rozpúšťa a na prípravu vám postačí pohár a lyžica. Okrem kvality a čistoty srvátkových proteínov je dôležitá chuť. V tomto prípade sme vsadili na istotu a chuťové testy sme vykonali priamo na zákazníkoch, s cieľom dosiahnuť extrémnu chuť.

V jednej odmerke sa ukrýva:

  • 24 g bielkovín
  • 5,5 g BCAA
  • 4 g glutamínu

PLATINUM 100% WHEY je vybavený impozantným profilom aminokyselín, ktorý poskytuje 5,5 g BCAA, 4 g glutamínu a 11,6 g EAA (esenciálne aminokyseliny – telo si ich nevie samo vyprodukovať)

  1. Beta-laktoglobulín – nachádzajúci sa v esenciálnych aminokyselinách a BCAA, ktoré sú dôležité na regeneráciu svalov po tréningu. Táto frakcia významne podporuje vstrebávanie minerálov a vitamínov.
  2. Alpha-laktalbumín – obsahuje vysoký podiel tryptofánu, esenciálnych aminokyselín a aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA.
  3. Imunoglobulíny – tieto frakcie sú bohaté na glutamín, ktorý podporuje regeneráciu svalov po náročnom tréningu.
  4. Laktoperoxidáza – táto frakcia má enzymatické vlastnosti, pomáha rozkladať peroxid vodíka a pomáha predĺžiť životnosť mliečnych bielkovín.
  5. Glycomacropeptidy – výskum dokazuje, že tieto peptidy podporujú celkovú koncentráciu aminokyselín v tele. A čo viac, obsahujú pomerne veľké množstvo BCAA, ktoré sú dôležité pre svalový metabolizmus a rast.
  6. Bovine serum albumín – veľká dávka globulárneho proteínu s obsahom esenciálnych aminokyselín, ktoré sú dôležité pre podporu rastu svalov.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku s 200 ml studenej vody, alebo odstredeného mlieka v pohári, alebo šejkri. Užívajte medzi jedlami, pred a po cvičení. Pred použitím si pozorne preštudujte etiketu výrobku. 

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky (príchuť čokoláda): 1 odmerka (34 g) % DV
Počet dávok v balení: 67
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 130 kcal
Kalórie z tuku 15 kcal
Celkom tuk 1,5 g 2 %*
Nasýtené tuky 1 g 5 %*
Cholesterol 55 mg 18 %
Sacharidy celkom 4 g 1 %*
Vláknina < 1 g < 4 %*
Cukor 2 g
Bielkoviny 24 g 48 %*
Vápnik 250 mg 25 %
Železo 1,2 mg 7 %
Sodík 150 mg 6 %
*† denná hodnota nebola stanovená.

Zloženie

Protein Blend (srvátkový proteínový izolát, srvátkové peptidy), srvátkový proteínový koncentrát, kakaový prášok, prírodné a umelé príchute, sójový lecitín, uhličitan vápenatý, Gum Blend (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), soľ, Sunflower-Based Creamer (slnečnicový olej, kukuričný sirup, kazeinát sodný, mono-a diglyceridy, hydrogénfosforečnan draselný, fosforečnan vápenatý, sójový lecitín, tokoferoly), sukralóza, acesulfam draselný. 

Upozornenie

Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené ako jediný zdroj výživy! Obsahuje mliečne a sójové prísady. Spracované v zariadení, ktoré spracováva tiež pšenicu, arašidy, orechy, vajcia, sezam a kôrovcov.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK