loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Platinum 100% Casein - Muscletech

Platinum 100% Casein - Muscletech: je ultra-čistý mikrofiltrovaný kazeín, vyrobený procesom filtrácie za studena, ktorý využíva dokonalú techniku na odstránenie laktózy a tuku.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Reklamny baner Platinum Kazein od Muscletechu

Čistý – koncentrovaný 100% micelárny kazeín. Na rozdiel od iných výrobcov, ktorí pridávajú do svojich produktov lacné druhy kazeínu, my vám prinášame 100% kvalitu!  V každej jednej porcii dostanete do tela 24 g najčistejšej formy micelárneho kazeínu. Tento zdroj obsahuje niekoľko rôznych bioaktívnych frakcií, ktoré sú zachovávané v procese mikrofiltrácie. Pokiaľ hľadáte ideálnu voľbu na náhradu stravy medzi jedlami, alebo ak chcete pre telo zabezpečiť niekoľkohodinový prísun kvalitných aminokyselín, je tento kazeín tou pravou voľbou! 

  1. Bioaktívne frakcie kazeínu: Alpha S1 Casein – najpočetnejšie zastúpená frakcia kazeínu, podieľa sa na transporte kazeínu z endoplazmatického retikulu do Golgiho aparátu. 
  2. Alpha S2 Casein – hydrofilné časti micelárneho kazeínu.
  3. Beta kazeín – táto frakcia môže mať rôzne biologické funkcie a prináša bioaktívne peptidy. Obsahuje hydrofilné a hydrofóbne časti, ktoré sú dôležité pri interakcii micelárneho kazeínu. 
  4. Kappa Casein – táto frakcia stabilizuje citlivý micelárny kazeín a pomáha predĺžiť trávenie vášho kazeínu.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 odmerku s 200-350 ml studenej vody, alebo odstredeného mlieka v pohári, alebo šejkri. Užívajte každý deň tesne pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť čokoláda) 1 odmerka (31 g) % DV
Počet dávok v balení: 55
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 110 kcal
Kalórie z tuku 5 kcal
Celkom tuk 1 g 2 %*
Nasýtené tuky 0,5 g 3 %*
Trans tuky 0 g
Cholesterol 45 mg 15 %
Sacharidy celkom 2 g 1 %*
Vláknina 1 g 4 %*
Cukor 1 g
Bielkoviny 24 g 48 %*
Železo 0,74 mg 4 %
Vápnik 571 mg 57 %
Sodík 200 mg 8 %
*† denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Micelárny kazeín, kakaový prášok, prírodné a umelé arómy, sójový lecitín, soľ, Gum Blend (celulózová guma, xanthanová guma, karagenan), oxid kremičitý, acesulfam draselný, sukralóza.

Upozornenie

Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené ako jediný zdroj výživy!

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko a sóju. Vyrábané v podniku, ktorý spracúva vajcia, arašidy, ryby, mäkkýše a orechy.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO