loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Pink Drive - Beast Pink

Komplexná predtréningovka pre dámy s obsahom 11 rastlinných extraktov a ďalších látok pre energiu, vitalitu, spaľovanie tukov a sústredenosť.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Pink Drive tvorí podporuje 4 oblasti, ktoré sa postarajú o spaľovanie tukov, sústredenosť, doplnenie energie a v neposlednom rade aj o vitalitu z rastlinných výťažkov. V Pink Drive nájdete dokopy 11 rastlinných extraktov, z ktorých má každý svoje jedinečné účinky. Zmes Green Energy Blend obsahuje až 151 mg kofeínu v dávke výlučne z rastlinných zdrojov, ako sú guarana, zelený čaj, zelená káva, Yerba Maté či kolový orech.

Fat Burning Formula v sebe ukrýva všetky osvedčené spaľovače, a to L-karnitín, extrakt z horkého pomaranča, ktorý je prirodzene bohatý na synefrín, a tiež výťažok z hroznových jadierok a čierneho korenia. Pink Drive obsahuje aj overenú kombináciu aminokyselín l-citrulín, beta alanín a taurín. Tie sú súčasťou zmesí Focus Blend a Vitality Blend, v ktorých nájdete aj extrakty z koreňa Rhodiola Rosea, sibírskeho ženšenu a tiež z červenej repy. Nechýba ani komplex vitamínov skupiny B, konkrétne vitamíny B3, B6 a B12. Tie účinne zatočia s únavou a vyčerpaním, pretože prispievajú k látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie a pozitívne vplývajú na nervový systém a imunitu.

Výhody:

  1. Predtréningový doplnok vytvorený pre dámy
  2. Až 4 účinné komplexy
  3. Balenie na 1 mesiac pri dennom užívaní

Dávkovanie

Rozmiešajte 10 g (1 odmerku) v 250 ml studenej vody a užívajte 20 minút pred tréningom.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (obe príchute) 10 g
Počet dávok v balení: (300 g) 30
L-Karnitín 500 mg
Extrakt z hroznových jadier (Vitis vinifera) 100 mg
z toho proanthokyanidíny 95 mg
Prášok z horkého pomaranča (Citrus aurantium) 100 mg
Extrakt z čierneho korenia (Piper Nigrum) 10 mg
z toho piperín 9,5 mg
L-Citrulín DL Malát (1:1) 3 000 mg
z toho L-citrulín 1 650 mg
Beta Alanín 1 000 mg
Extrakt z červenej repy (Beta vulgaris) 500 mg
Extrakt z koreňov Rozchodnice ružovej 200 mg
z toho rosavín 10 mg
Extrakt z koreňa Sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus) 200 mg
z toho eleutherosidy 1,6 mg
Extrakt zo semien Guarany (Paullinia cupana) 450 mg
z toho kofeín 99 mg
Extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) 200 mg
z toho polyfenoly 100 mg
z toho katechíny 60 mg
z toho EGCG 30 mg
z toho kofeín 14 mg
Extrakt zo semien Kola nut (Cola acuminate) 200 mg
z toho kofeín 20 mg
Extrakt z listov Yerba Maté (Ilex paraguariensis) 200 mg
z toho kofeín 16 mg
Extrakt zo zelenej kávy (štandardizovaný na 50 % kyselinu chlorogenovú) 100 mg
z toho kyselina chlorogenová 50 mg
z toho kofeín 2 mg
Glycín 600 mg
Taurín 500 mg
Vitamín B3 32 mg
Vitamín B6 1,4 mg
Vitamín B12 2,5 µg

Zloženie

Sour Watermelon: L-citrulín DL-malát (1:1), beta-alanín, glycín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), L-karnitín L-tartrát, extrakt z červenej repy, taurín, extrakt zo semien guarany (paullinia cupana) (štandardizovaný na 22 % kofeínu), maltodextrín, kyselina (kyselina citrónová), extrakt z koreňov rozchodnice ružovej (štandardizovaný na 5 % rosavínu), extrakt z koreňa sibírskeho ženšenu (eleutherococcus senticosus)(štandardizovaný na 0,8 % eleutherosides), extrakt z listov zeleného čaju (camellia sinensis) (štandardizovaný na 50 % polyfenolov, 30 % katechínov,15 % EGCG, 7 % kofeínu), extrakt zo semien kola nut (cola acuminate)(štandardizovaný na 10 % kofeínu), extrakt z listov yerba maté (ilex paraguariensis)(štandardizovaný na 8 % kofeínu), extrakt z hroznových jadier (vitis vinifera) (štandardizovaný na 95 % proanthokyanidínov), 100 % prášok z horkého pomaranča (citrus aurantium), extrakt zo zelenej kávy (robusta L.)(štandardizovaný na 50 % kyselinu chlorogenovú a 2 % kofeín), nikotínamid, extrakt z čierneho korenia (piper nigrum)(štandardizovaný na 95 % piperín), sladidlá (sukralóza, acesulfám-K), soľ, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), arómy, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín.

Strawberry Lemonade: L-citrulín DL-malát (1:1), beta-alanín, glycín, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), L-karnitín L-tartrát, extrakt z červenej repy, taurín, extrakt zo semien guarany (paullinia cupana)(štandardizovaný na 22 % kofeínu), maltodextrín, kyselina (kyselina citrónová), extrakt z koreňov rozchodnice ružovej (štandardizovaný na 5 % rosavínu), extrakt z koreňa sibírskeho ženšenu (eleutherococcus senticosus)(štandardizovaný na 0,8 % eleutherosides), extrakt z listov zeleného čaju (camellia sinensis)(štandardizovaný na 50 % polyfenolov, 30 % katechínov,15 % EGCG, 7 % kofeínu), extrakt zo semien kola nut (cola acuminate)(štandardizovaný na 10 % kofeínu), extrakt z listov yerba maté (ilex paraguariensis) (štandardizovaný na 8 % kofeínu), extrakt z hroznových jadier (vitis vinifera) (štandardizovaný na 95 % proanthokyanidínov), 100 % prášok z horkého pomaranča (citrus aurantium), extrakt zo zelenej kávy (robusta L.)( štandardizovaný na 50 % kyselinu chlorogenovú a 2 % kofeín), nikotínamid, extrakt z čierneho korenia (piper nigrum)(štandardizovaný na 95 % piperín), sladidlá (sukralóza, acesulfám-K), soľ, protihrudkujúce činidlo (vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej), arómy, pyridoxín hydrochlorid, kyanokobalamín.

Upozornenie

Nie je náhradou pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Obsahuje kofeín (151 mg na porciu). Neodporúča sa deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak máte problémy so srdcom, štítnou žľazou, obličkami alebo pečeňou, pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Skladujte na suchom mieste pri teplotách 0-25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením. Spotrebujte najneskôr do 6 mesiacov po otvorení.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO