loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Pappa Reale (včelia materská kašička) - Yamamoto

Materská kašička má vyrovnávací účinok na centrálny nervový systém v prípade nespavosti a stavoch úzkosti a nervového napätia. Veľmi dobrý prírodný antioxidant.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Pappa Reale obsahuje všetkých 8 aminokyselín nevyhnutných pre človeka. Obsah cukru sa skladá prevažne z fruktózy a glukózy v relatívne konštantných pomeroch podobných hladinám v mede (t.j. s dominantným cukrom z fruktózy). Obsah tuku je veľmi významnou vlastnosťou materskej kašičky z mnohých dôvodov. 80 až 90 % hmotnosti tuku je tvorených voľnými mastnými kyselinami s neobvyklými a dokonca zriedkavými molekulárnymi štruktúrami. Sú to najmä hydroxymastné kyseliny alebo dikarboxylové kyseliny s krátkym reťazcom, ktoré sa bežne vyskytujú v potravinách živočíšneho aj rastlinného pôvodu.

Má vyrovnávací účinok na centrálny nervový systém v prípade nespavosti a stavov úzkosti a nervového napätia. Pôsobí ako antiseptikum proti choroboplodným zárodkom rôznych druhov, vrátane stafylokokového aureusu, má antivírusový a protiplesňový účinok, zvyšuje aktivitu gastrointestinálneho systému a nadobličiek. Materská kašička je tiež cenným zdrojom bifidobaktérií – „priateľských“ baktérií, ktoré podporujú zdravie gastrointestinálneho traktu – a teda pôsobí ako probiotikum.

Výhody:

  1. Prírodný antioxidant
  2. Obsah všetkých 8 aminokyselín
  3. Materská kašička
  4. Vhodná pri nespavosti a stavoch úzkosti
  5. Pôsobí ako probiotikum

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne s vodou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty:
Lyofilizovaná materská kašička 200 mg
z toho 10-HDA 8 mg

Zloženie

Lyofilizovaná materská kašička (4 % kyselina 10-hydroxy-decenoová), plnidlá: celulóza, fosforečnan vápenatý, želatína, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín; farbivo: E171.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Uchovávajte mimo dosahu detí do troch rokov. Dlhodobé užívanie konzultujte s lekárom. Uchovávajte na suchom mieste mimo zdrojov tepla a slnečného svetla.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO