+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Opasok Extrem 666 - Mad Max

Hlavný obrázok Opasok Extrem 666 - Mad Max
 

Cenník

Doručenie do stredy? Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.
FarbaVeľkosťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
SiváL24.33 €10%21.90 €
SiváM24.33 €10%21.90 €
SiváS24.33 €10%21.90 €
SiváXL24.33 €10%21.90 €


Stručný popis

Opasok EXTREM - Mad Max: jadro opasku je vyrobené z kvalitného veľmi ľahkého a pevného nylonového pásu.


Popis produktu

Jadro opasku je z vonkajšej strany prekryté kvalitnou čiernou lycrou a sieťovinou, dodávajúcej opasku exluzívny vzhľad. Na vnútornej strane je použitý jemný materiál zabezpečujúci veľmi príjemné nosenie. Celý opasok je obšitý kvalitnou nestrapkajúcou sa tkaninou. Opasok je tvarovaný tak, že v časti spevňujúcej chrbát dosahuje maximálnu šírku 6“, smerom k bokom sa postupne zužuje na šírku 3,5“ a v oblasti brucha sa opäť rozširuje až na šírku 5“. Toto tvarovanie je presne prispôsobené anatómii vášho trupu, okrem ďalších základných predpokladov kladených na opasok - teda spevnenie chrbtice pri cvičení, zabezpečuje tento opasok úplnú voľnosť pohybu. Do jadra opasku sú vložené špeciálne tvarované pryžové pásy rozmiestnené tak, aby zabezpečovali podstatné zvýšenie pevnosti opasku a zníženie jeho deformácií pri cvičení.

Táto technológia (RBS) prináša výrazne lepšie spevnenie a oporu chrbtice pri cvičení s veľmi vysokou záťažou pri zachovaní všetkých vynikajúcich vlastnostiach syntetického opasku. Opasok je doplnený komfortným odvetrávaním pre odvod vyprodukovaných pár a zabráneniu potenia v priebehu cvičenia (AF). Vzhľadom k celkovej nízkej hmotnosti môžete tento opasok nosiť v priebehu celého cvičenia. Tento opasok svojimi parametrami plne nahradzuje klasické 4“ kožené alebo sandwichové opasky. Vzhľadom k svojmu tvarovaniu a dokonale presnému uzatváraniu nezávislého rozmiestnenia tŕňov a dier v opasku, sa stávajú tieto opasky stále populárnejšími a v dnešnej dobe ich používa prakticky celá svetová kulturistická špička.

Uzáver: Suchý zips v dĺžke 35 cm zabezpečuje presné a pevné stiahnutie opasku podľa vašich požiadaviek.

Technológie: AS, AF, RBS

Veľkosť: S M L XL XXL
Obvod pása: 72 – 87 cm 82 – 97 cm 92-107 cm 97 – 112 cm 102- 117 cm

Vysvetlivky skratiek:

Technológie: Technológie: AS, AF, RBS

  1. AS – Anatomically Shaped
  2. Technológia tvarovania opasku zaisťujúca dokonalé prispôsobenie jeho tvaru anatomickým požiadavkám
  3. AF  - Air Flow
  4. technológia zaisťujúca dokonalú vzdušnosť opasku či rukavíc
  5. RBS – Rubber Bar Support
  6. Technológia využívajúca špeciálne tvarovaných a rozmiestnených pryžových pásov vložených do jadra syntetického opasku zaisťujúca podstatné zvýšenie pevnosti opasku a zníženie jeho deformácie pri cvičení. Táto technológia ponúka výrazne lepšie spevnenie a oporu chrbtice pri cvičení s veľmi vysokými váhami pri zachovaní všetkých vynikajúcich vlastností syntetických opaskov.

Hodnotenie

5.0
3 hodnotenia

Novinky