loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Odorless Garlic 1500 - Czech Virus

Extrémne silný extrakt z cesnaku so štandardizáciou alicínu.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do pondelka?

Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.

Popis produktu

Prírodný cesnak so štandardizáciou aktívnej látky alicínu. Cesnak je považovaný za jednu z najlepších superpotravín. Odorless Garlic 1500 je bez zápachu v koncentrovanej forme cesnaku a prichádza vo forme praktických tabletiek. Je rýchlo uvoľňovaný do krvného riečišťa a nezanecháva žiadnu nechcenú chuť alebo zápach. Jedna malá tabletka nášho produktu sa rovná 1 500 mg čerstvého cesnaku.

Cesnak podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela. Štúdie naznačujú, že môže mať efekt na zlepšenie fungovania imunitného systému stimuláciou určitých typov buniek, ako sú makrofágy, lymfocyty a ďalšie. Podľa štúdií majú osoby užívajúce cesnak menšiu pravdepodobnosť prechladnutia a oveľa miernejší priebeh chorôb.

Má sa za to, že cesnak poskytuje ochranné účinky na srdce a obehovú sústavu, vďaka pôsobeniu na signálnu dráhu molekúl oxidu dusnatého (NO) a sírovodíka. In vitro bolo preukázané, že sírne zlúčeniny v cesnaku dokážu prenikať do červených krviniek vďaka difúzii bez narušenia membrán krviniek.

Je známe, že cesnak obsahuje prírodné antioxidanty, ktoré dokážu odstrániť reaktívne formy kyslíka (ROS) a znížiť oxidáciu lipidových peroxidov a lipoproteínov s nízkou hustotou (LDL). Naopak lipoproteín s vysokou hustotou (HDL) cesnak pozitívne zvyšuje. Po užití cesnaku dochádza v červených a bielych krvinkách k zvýšeniu enzýmov súvisiacich s glutatiónom.

Cesnak dokáže zmierniť nárast hladiny cukru v krvi po jedle, ďalej tiež prispieva k telesnej odolnosti proti dočasnému stresu. Má pozitívny vplyv na krvný tlak a znižuje aj cholesterol. Vďaka spracovaniu tejto suroviny do štandardizovaného extraktu nedochádza k negatívnym efektom čerstvého cesnaku.

Produkt Odorless Garlic 1500 obsahuje veľmi silný extrakt z cesnaku. Napriek tomu, že sú u väčšiny ľudí eliminované nepríjemné vedľajšie účinky (zápach z úst, pálenie záhy atď.), u veľmi citlivých jedincov sa tento efekt v malej miere môže dostaviť. Nepoužívajte cesnak pri poruchách krvácania alebo tráviacich problémoch. Dajte si tiež pozor na kombináciu s liekmi - účinok cesnaku má veľa benefitov, ale môžu mať negatívnu interakciu (napríklad Warfarín, heparín, ibuprofén atď.). Pokiaľ užívate lieky, odporúčame užívanie cesnaku konzultovať s vaším lekárom.

Výhody:

  1. Koncentrovaný extrakt z cesnaku
  2. V každej tablete 3,75 mg alicínu
  3. Balenie obsahuje 100 dávok

Dávkovanie

Užívajte 1-2 tablety denne a dostatočne zapite vodou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 tbl.
Počet dávok v balení: (100 tbl.) 100
Extrakt Allium sativum 125 mg
z toho alicín 3,75 mg

Zloženie

Mikrokryštalická celulóza (plnidlo), extrakt allium sativum (3 % alicín), protispekavé látky: oxid kremičitý, stearan horečnatý rastlinného pôvodu.

Informácie pre alergikov

Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Upozornenie

Uchovajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 100 dní. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO