+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

NO3 Black Chrome - Cellucor

Hlavný obrázok NO3 Black Chrome - Cellucor
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Predtréningové pumpy


Stručný popis

NO3 Black Chrome - Cellucor: Neexistuje lepší pocit, ako keď sú svaly plné krvi ... také napumpovanie môže byť návykové...


Popis produktu

Reklamny baner NO3 Black Chrome od Cellucoru.

Teraz viete, že NO3 je dusičnan - pokročilá zlúčenina, ktorá prináša neuveriteľné prekrvenie svalov a tým aj ich plnosť. NO3 Chrome využíva NO3 v podobe Arginín nitrátov - fúzie L-arginínu a kyseliny dusičnej. Kombináciou týchto dvoch efektívnych a silných vazodilátorov sa vytvára bezkonkurenčná hladina NO v tele, ktorá vám dlho vydrží, nespľasne tak ako po väčšine podobných produktov. Dostanete viac, ako ste čakali ...

  1. Arginine nitrate: Je fúzia L-arginínu a kyseliny dusičnej. Arginín je silný predchodca oxidu dusnatého. Arginín zvyšuje prekrvenie, pevnosť a podporuje sekréciu rastového hormónu a inzulínu. Dusičnan je účinný vasodilator, stará sa o rozšírenie krvných ciest do svalov, čo vedie k zlepšeniu prietoku krvi, svalovej pumpy a efektívnejšiemu transportu živín. Kombináciou týchto dvoch efektívnych a výkonných látok vytvára bezkonkurenčnú NO hladinu v tele.
  2. Citrulín: Je prekurzorom arginínu a neoddeliteľnou súčasťou NO cyklu. Pri súčasnom použití arginín citrulín pôsobí synergicky na posilnenie a rozšírenie produkcie oxidu dusnatého, čo zvyšuje prietok krvi, živín a zabezpečí dlhotrvajúcu pumpu.
  3. Extrakt z hroznových jadier: Je prirodzene sa vyskytujúci antioxidant, ktorý má likvidačný účinok na voľné radikály a je 20 krát silnejší ako vitamín C, alebo vitamín E. Extrakt z hroznových jadier má mnoho výhod v zdravotníctve, podporuje zrýchlenie metabolizmu a hladiny testosterónu, údržbu srdca a ciev a obmedzuje vznik rakoviny.
  4. Pycnogenol: Je prirodzene odvodený z francúzskeho námorného Pine Tree. Pycnogenol ® stimuluje eNOS v bunkových stenách tepien, rozširuje cievy až o 78,4%! V niekoľkých klinických štúdiách, bolo zistené, že výrazne zvyšuje prietok krvi a transport kyslíka do svalov a zlepšuje športový výkon a vytrvalosť o 21%! Pycnogenol znižuje svalovú bolesť a kŕče, najmä u športovcov kontaktných športov. Je silný antioxidant.
  5. L-Norvaline: Je aminokyselina, ktorá znižuje schopnosť organizmu obmedziť produkciu oxidu dusnatého. Norvalín viaže a inhibuje Arginase, enzým, ktorý zvyšuje hladinu Arginínu a tým aj hladinu NO.
  6. Calcium Ascorbate: Je prirodzená forma Vitamín C. Vitamín C podporuje anabolický stav, znižuje hladinu stresového hormónu kortizolu. Vitamín C má rad výhod na zdravie – posilňuje obranyschopnosť organizmu, pretože zvyšuje funkciu imunitného systému, odstraňuje voľné radikály, posilňuje kosti, spojivové tkanivá a urýchľuje hojenie rán.

Dávkovanie

Ako mám užívať NO3 Chrome?
Užívajte 3 kapsule 60 – 90 minút pred tréningom na lačný žalúdok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Mám užívať NO3 Chrome s jedlom?
Pre maximálne výsledky, by ste mali NO3 Chrome užívať na lačný žalúdok.

Môžem užívať NO3 Chrome s inými Cellucor produktmi?
NO3 Chrome zosilňuje účinnosť čohokoľvek, čo užívate! NO3 môžete užívať s akýmkoľvek Cellucor produktom pred cvičením, alebo P6 Extreme. NO3 Chrome môžete užívať tiež so všetkými produktmi Cellulor na chudnutie.

V súčasnej dobe užívam predpísané lieky, môžem konzumovať NO3 Chrome?
Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.

Som športovec monitorovaný antidopingovým programom, môžem užívať NO3 Chrome?
Hoci žiadny z našich produktov neobsahuje zakázané látky, odporúčame sa o konzumácii poradiť s príslušnými športovými asociáciami a klubmi, ktoré váš šport zastrešujú.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 caps.
Počet dávok v balení: 60 dávok
Hodnoty jednej dávky
Vitamín C 83 mg
Calcium 10 mg
L-Arginine Nitrate 1 250 mg
Extreme Vascularity Complex 655 mg
L-Citrullin malate, Grape seed extract (95% OPC), Pycnogenol
L-Norvaline 100 mg

Zloženie

Želatína, magnézium stearát, silica, FD& Red # 40, FD& Blue # 1.


Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky