loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

NO3 Black Chrome - Cellucor

NO3 Black Chrome - Cellucor: Neexistuje lepší pocit, ako keď sú svaly plné krvi ... také napumpovanie môže byť návykové...
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Reklamny baner NO3 Black Chrome od Cellucoru.

Teraz viete, že NO3 je dusičnan - pokročilá zlúčenina, ktorá prináša neuveriteľné prekrvenie svalov a tým aj ich plnosť. NO3 Chrome využíva NO3 v podobe Arginín nitrátov - fúzie L-arginínu a kyseliny dusičnej. Kombináciou týchto dvoch efektívnych a silných vazodilátorov sa vytvára bezkonkurenčná hladina NO v tele, ktorá vám dlho vydrží, nespľasne tak ako po väčšine podobných produktov. Dostanete viac, ako ste čakali ...

  1. Arginine nitrate: Je fúzia L-arginínu a kyseliny dusičnej. Arginín je silný predchodca oxidu dusnatého. Arginín zvyšuje prekrvenie, pevnosť a podporuje sekréciu rastového hormónu a inzulínu. Dusičnan je účinný vasodilator, stará sa o rozšírenie krvných ciest do svalov, čo vedie k zlepšeniu prietoku krvi, svalovej pumpy a efektívnejšiemu transportu živín. Kombináciou týchto dvoch efektívnych a výkonných látok vytvára bezkonkurenčnú NO hladinu v tele.
  2. Citrulín: Je prekurzorom arginínu a neoddeliteľnou súčasťou NO cyklu. Pri súčasnom použití arginín citrulín pôsobí synergicky na posilnenie a rozšírenie produkcie oxidu dusnatého, čo zvyšuje prietok krvi, živín a zabezpečí dlhotrvajúcu pumpu.
  3. Extrakt z hroznových jadier: Je prirodzene sa vyskytujúci antioxidant, ktorý má likvidačný účinok na voľné radikály a je 20 krát silnejší ako vitamín C, alebo vitamín E. Extrakt z hroznových jadier má mnoho výhod v zdravotníctve, podporuje zrýchlenie metabolizmu a hladiny testosterónu, údržbu srdca a ciev a obmedzuje vznik rakoviny.
  4. Pycnogenol: Je prirodzene odvodený z francúzskeho námorného Pine Tree. Pycnogenol ® stimuluje eNOS v bunkových stenách tepien, rozširuje cievy až o 78,4%! V niekoľkých klinických štúdiách, bolo zistené, že výrazne zvyšuje prietok krvi a transport kyslíka do svalov a zlepšuje športový výkon a vytrvalosť o 21%! Pycnogenol znižuje svalovú bolesť a kŕče, najmä u športovcov kontaktných športov. Je silný antioxidant.
  5. L-Norvaline: Je aminokyselina, ktorá znižuje schopnosť organizmu obmedziť produkciu oxidu dusnatého. Norvalín viaže a inhibuje Arginase, enzým, ktorý zvyšuje hladinu Arginínu a tým aj hladinu NO.
  6. Calcium Ascorbate: Je prirodzená forma Vitamín C. Vitamín C podporuje anabolický stav, znižuje hladinu stresového hormónu kortizolu. Vitamín C má rad výhod na zdravie – posilňuje obranyschopnosť organizmu, pretože zvyšuje funkciu imunitného systému, odstraňuje voľné radikály, posilňuje kosti, spojivové tkanivá a urýchľuje hojenie rán.

Dávkovanie

Ako mám užívať NO3 Chrome?
Užívajte 3 kapsule 60 – 90 minút pred tréningom na lačný žalúdok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Mám užívať NO3 Chrome s jedlom?
Pre maximálne výsledky, by ste mali NO3 Chrome užívať na lačný žalúdok.

Môžem užívať NO3 Chrome s inými Cellucor produktmi?
NO3 Chrome zosilňuje účinnosť čohokoľvek, čo užívate! NO3 môžete užívať s akýmkoľvek Cellucor produktom pred cvičením, alebo P6 Extreme. NO3 Chrome môžete užívať tiež so všetkými produktmi Cellulor na chudnutie.

V súčasnej dobe užívam predpísané lieky, môžem konzumovať NO3 Chrome?
Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.

Som športovec monitorovaný antidopingovým programom, môžem užívať NO3 Chrome?
Hoci žiadny z našich produktov neobsahuje zakázané látky, odporúčame sa o konzumácii poradiť s príslušnými športovými asociáciami a klubmi, ktoré váš šport zastrešujú.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 3 caps.
Počet dávok v balení: 60 dávok
Hodnoty jednej dávky
Vitamín C 83 mg
Calcium 10 mg
L-Arginine Nitrate 1 250 mg
Extreme Vascularity Complex 655 mg
L-Citrullin malate, Grape seed extract (95% OPC), Pycnogenol
L-Norvaline 100 mg

Zloženie

Želatína, magnézium stearát, silica, FD& Red # 40, FD& Blue # 1.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO