loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

NO n-zero Extreme - Cellucor

NO N-Zero Extreme - Cellucor: Pre mužov a ženy, ktorí chcú dosiahnuť štíhle, pevné, svalnaté telo a tonus, maximalizovať športový výkon a urýchliť zotavenie je tu perfektný suplement.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

NO N-Zero Extreme - Cellucor

NO EXTREME ZERO TRÉNING AKO mašina

NULA kreatínu, NULA cukru!

K dispozícii je nástroj na každú prácu.

Každý, kto nepotrebuje, alebo nechce kreatín, sacharidy a cukry pred tréningom. Tieto zložky sú skvelé pre získanie veľkosti a hmotnosti, ale čo keď to nie je váš cieľ? Pre mužov a ženy, ktorí chcú dosiahnuť štíhle, pevné, svalnaté telo a tonus, maximalizovať športový výkon a urýchliť zotavenie je tu perfektný suplement.

Cellucor N-Zero Extreme BEZ kreatínu, BEZ cukru, NO3 technológia, všetky 3 dôležité BCAA a Beta alanín vytvoria bezkonkurenčnú NO hladinu v tele, maximálnu výkonnosť a výrazne nižšia svalová únavu.

Čo je NO3? NO3 je nitrát, pokročilá zložka, ktorá dilatuje hladkú svalovinu a maximalizuje prietok krvi do svalových skupín, ktoré práve pracujú - takže ak trénujete práve nohy, ramená a biceps - urýchli to vaše výsledky.

N-Zero Extreme obsahuje NO3, ako Arginín nitrát, fúziu L-arginínu a kyseliny dusičnej. Kombináciou týchto dvoch efektívnych a výkonných vazodilatancií vzniká úplne nová bezkonkurenčná úroveň NO v tele. N-Zero podporuje štíhle, tvrdé svaly, hustý svalový tonus, zosilňuje silu a športový výkon a podporuje rýchlu regeneráciu svalov.

Pre mužov, ktorí si chcú dať pauzu od kreatínu, chcú trochu zhodiť, alebo jednoducho len znovu povzbudiť športový výkon, pre ženy, ktoré hľadajú niečo, čo zlepší ich tréning, či športový výkon a získajú lepší tonus v krátkom čase - N-Zero Extreme je nástroj práve pre Vás.

Arginine nitrate
Je fúzia L-arginínu a kyseliny dusičnej. Arginín je silný predchodca oxidu dusnatého. Arginín zvyšuje prekrvenie, pevnosť a podporuje sekréciu rastového hormónu a inzulínu. Dusičnan je účinný vasodilator, stará sa o rozšírenie krvných ciest do svalov, čo vedie k zlepšeniu prietoku krvi, svalovej pumpy a efektívnejšiemu transportu živín. Kombináciou týchto dvoch efektívnych a výkonných látok vytvára bezkonkurenčnú NO hladinu v tele.

Beta alanín
Je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Beta alanín produkuje vyššiu intramuskulárna     úroveň karnozínu, ktorý prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Beta alanín je účinný blokátor únavy, pôsobí ako vyrovnávacia pamäť, zabraňuje hromadeniu kyseliny mliečnej v kostrovom svale (počas cvičenia), ktoré umožňujú telu fungovať lepšie a dlhšie.

Kofeín
Je silný psychoaktívny stimulant. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia únavu a podporuje zvýšenú pozornosť a energetickú hladinu.

Synefrín HCL
Je silný adrenergných stimulátor, ktorý rozširuje energetické hladiny a syntézu ATP. Synefrín, hoci miernejší, je štrukturálne podobný efedrínu. Zlúčenina zvyšuje adrenalín, stimuluje a podporuje chudnutie zvýrazňovaním spaľovania tukov, metabolizmu a termogenézy.

L-Norvaline
Je aminokyselina, ktorá znižuje schopnosť organizmu obmedziť produkciu oxidu dusnatého. Norvalín viaže a inhibuje Arginase, enzým, ktorý zvyšuje hladinu Arginínu a tým aj hladinu NO.

L-leucín
Leucín je základnou aminokyselinou s rozvetveným reťazcom . Potrebná pri podpore budovania a regenerácie svalov. Leucín stimuluje syntézu bielkovín a zachováva hladinu glykogénu.

L-izoleucín
Izoleucín je základnou aminokyselinou s rozvetveným reťazcom, ktorá podporuje vytrvalosť a urýchľuje regeneráciu svalových vlákien. Isoleucín sa podieľa na podpore pozitívnej a stabilnej energetickej hladine.

Citrulín
Je prekurzorom arginínu a neoddeliteľnou súčasťou NO cyklu. Pri súčasnom použití arginín citrulín pôsobí synergicky na posilnenie a rozšírenie produkcie oxidu dusnatého, čo zvyšuje prietok krvi, živín a zabezpečí dlhotrvajúcu pumpu.

BIS (PICOLINATO) OXOVANADIUM
Oxovanadium pracuje na podpore zvýšenie glukózy a glykogénu vo svaloch, ktoré môžu prispieť k podpore vstrebávanie živín a zosilňujú svalovú pumpu.

METHYLTYRAMINE
Methyltyramine je odvodený od aminokyseliny tyrozínu, ktorý podporuje uvoľnenie dopamínu, noradrenalínu a adrenalínu.

CINNAMON BARK EXTRACT
Kôra zo škorice obsahuje silné antioxidanty pre podporu zdravého kardiovaskulárneho systému a kognitívnych funkcií.

L-valín
Valin je základnou aminokyselinou s rozvetveným reťazcom,, ktorá podporuje urýchľuje regeneráciu svalových vlákien. Rovnako ako izoleucín, valín sa podieľa na podpore pozitívnej a stabilnej energetickej hladine.

Theobromín
Je odvodený z rastliny kakaovníka. Je to prírodná látka s účinkami, ktoré napodobňujú kofeín.

Dávkovanie

Ako mám užívať N0 Extreme Zero?
Užívajte 1 odmerku 30 minút pred tréningom. Užívajte maximálne po dobu 8 týždňov, potom nasleduje dvojtýždňová prestávka v užívaní. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Mám užívať N0 Extreme Zero s jedlom?
Pre maximálne výsledky, by ste mali N0 Extreme Zero užívať na lačný žalúdok.

Môžem užívať N0 Extreme Zero s inými Cellucor produktmi?
N0 Extreme Zero zosilňuje účinnosť čohokoľvek, čo užívate! NO3 môžete užívať s akýmkoľvek Cellucor produktom pred cvičením, alebo P6 Extreme. N0 Extreme Zero môžete užívať tiež so všetkými produktmi Cellucor na chudnutie.

V súčasnej dobe užívam predpísané lieky, môžem konzumovať N0 Extreme Zero?
Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.

Som športovec monitorovaný antidopingovým programom, môžem užívať N0 Extreme Zero?
Hoci žiadny z našich produktov neobsahuje zakázané látky, odporúčame sa o konzumácii poradiť s príslušnými športovými asociáciami a klubmi, ktoré váš šport zastrešujú.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (9,1g)
Počet dávok v balení: 30

Hodnoty jednej dávky %DV
Kalórie 5
Sacharidy celkom 1g <1%
Cukor 0g †
Vitamín C 500mg 833%
NO Extreme Blend
Arginine Nitrate 2000mg †
Beta Alanine 2000mg †
L-Citrulline Malate 1000mg †
L-Norvaline 100mg †
Thermal Energy Blend 1291mg †
L-Leucine, L-Isoleucine, L-Valine, Caffeine (150mg Of Caffeine Anhydrous), Cinnamon Bark, Theobromine (50mg), Synephrine HCL, Methyltyramine.

† denná hodnota nebola stanovená

Ostatné zložky:
Kyselina citrónová, prírodná a umelá aróma, Beet Color, sukralóza, oxid kremičitý a acesulfam draselný.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO