loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Nitro-Tech Performance Series - Muscletech

Nitro-Tech Performance Series - Muscletech: Kombinácia srvátkového proteínu a kreatínu buduje väčšiu silu ako bežné srvátkové bielkoviny.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Reklamny baner Nitrotech od Muscletechu

Výskum vykonaný a publikovaný v medzinárodnom vedeckom časopise ukazuje, že osoby užívajúce základný vzorec NITRO-TECH ® získali v priemere 8,8 libry svalovej hmoty za šesť týždňov v porovnaní s jedincami, ktorí používajú pravidelne srvátkový proteín.

Rapid Post-Workout Amino Acid transport: Okrem svojich hlavných zložiek, NITRO-TECH ® je prvá bielkovina, ktorá obsahuje všetky tri hlavné  aminokyseliny (alanín, glycín a taurín) a proteinogenic (budovanie bielkovín) aminokyseliny, ktoré telo rýchlo strávi a vstrebáva do krvného obehu – prvá pomoc pri oprave svalových buniek a rastu. NITRO-TECH ® je preto najideálnejší proteínový doplnok na trhu.

Alanín je druhou najrozšírenejšou aminokyselinou v syntéze proteínov, po leucíne, je primárna aminokyselina pre výrobu využiteľnej glukózy počas intenzívneho tréningu. Odborníci sa domnievajú, že suplementácia alanínom po tréningu môže pomôcť v boji pri rozvoji svalovej hmoty a podpore proteosyntézy.

Glycín je aminokyselina, ktorá je známa, že hrá dôležitú úlohu v tvorbe mnohých biologických látok v tele, ako sú bielkoviny a kreatín, a dokonca podporuje bunkové zväčšenie.

Taurín je druhá najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina, nachádza vo svaloch.

Získajte viac sily, než s obyčajným Whey Proteínom: Každá odmerka NITRO-TECH ® obsahuje výskumom osvedčenú dávku (3 g) kreatínu monohydrátu. Kombinácia srvátkového proteínu a kreatínu buduje väčšiu silu ako bežné srvátkové bielkoviny. V jednej štúdii, osoby užívajúce srvátku a kreatín v kombinácii v Nitro-Tech ® zvýšila maximálny výkon v benchpresse až o 34 libier.

Ultra-Clean Protein Formula: Jedina odmerka NITRO-TECH ® obsahuje 30 gramov bielkovín, predovšetkým srvátkový proteínový izolát, ultra-filtrovaný srvátkový proteínový koncentrát a hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, s nie viac ako 1 g sacharidov a 1,5 g tuku! Proteín v Nitro-Tech ® bol filtrovaný pomocou Multi-Phase filtračnej technológie pre menej tuku, laktózy a nečistôt.

Dávkovanie

  • Zmiešajte 1 porciu (1 odmerku) s 240 ml vody, alebo odtučneného mlieka.
  • Pre zvýšenie efektu zmiešajte 2 porcie (2 odmerky) so 480 ml vody, alebo odtučneného mlieka.
  • Pre maximálne výsledky zmiešajte 4 porcie (4 odmerky) prášku s vodou alebo nízkotučným mliekom a užívajte po dobu 6 týždňov.
  • Dodržujte dostatočný príjem tekutín počas užívania.
  • Užívajte medzi jedlami alebo po cvičení.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 1 odmerka (44 g)
Počet dávok v balení: (907 g) 20
Počet dávok v balení: (1 800 g) 40
Počet dávok v balení: (4 540 g) 103
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 160 kcal
Kalórie z tuku 20 kcal
Tuk celkom 2,5 g
z toho saturovaný tuk 1,5 g
Cholesterol 70 mg
Sacharidy celkom 4 g
z toho cukry 1 g
Bielkoviny 30 g
Vápnik 400 mg
Sodík 140 mg
Nitro-Amino Matrix:
L-Leucín (ako srvátkový proteín, L-Leucín) 3,2 g
L-Izoleucín (ako srvátkový proteín, L-Izoleucín) 1,9 g
L-Valín (ako srvátkový proteín, L-Valín) 1,8 g
Scientifically studied musclebuilder:
Kreatín monohydrát 3 g

Zloženie

Proteínový izolát a zmes peptidov (izolát srvátkovej bielkoviny, srvátkové peptidy, izolát srvátkovej bielkoviny 97%), koncentrát srvátkovej bielkoviny, maltodextrín, uhličitan vápenatý, prírodné a umelé príchute, zmes gúm (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), Enzyplex (papaín, amylázy), soľ, sukralóza, acesulfam draselný, sójový alebo slnečnicový lecitín.

Informácie pre alergikov

Obsahuje mlieko a sóju. Spracované v zariadení, ktoré spracúva vajcia, pšenicu, orechy, arašidy, ryby a kôrovce.

Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Poraďte sa s lekárom pred začatím akejkoľvek diéty, alebo cvičebného programu. Nepoužívajte, ak bolo s obalom manipulované. Skladujte na chladnom a suchom mieste.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO