+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Nitro-Tech Performance Series - Muscletech

Hlavný obrázok Nitro-Tech Performance Series - Muscletech
Nitro-Tech Performance Series - Muscletech
 

Cenník

Doručenie do pondelka? Objednajte kuriérom GLS do piatka 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
907 gCookies & Cream37.38 €20%29.90 €
907 gVanilka37.38 €20%29.90 €


Stručný popis

Nitro-Tech Performance Series - Muscletech: Kombinácia srvátkového proteínu a kreatínu buduje väčšiu silu ako bežné srvátkové bielkoviny.


Popis produktu

Reklamny baner Nitrotech od Muscletechu

Výskum vykonaný a publikovaný v medzinárodnom vedeckom časopise ukazuje, že osoby užívajúce základný vzorec NITRO-TECH ® získali v priemere 8,8 libry svalovej hmoty za šesť týždňov v porovnaní s jedincami, ktorí používajú pravidelne srvátkový proteín.

Rapid Post-Workout Amino Acid transport: Okrem svojich hlavných zložiek, NITRO-TECH ® je prvá bielkovina, ktorá obsahuje všetky tri hlavné  aminokyseliny (alanín, glycín a taurín) a proteinogenic (budovanie bielkovín) aminokyseliny, ktoré telo rýchlo strávi a vstrebáva do krvného obehu – prvá pomoc pri oprave svalových buniek a rastu. NITRO-TECH ® je preto najideálnejší proteínový doplnok na trhu.

Alanín je druhou najrozšírenejšou aminokyselinou v syntéze proteínov, po leucíne, je primárna aminokyselina pre výrobu využiteľnej glukózy počas intenzívneho tréningu. Odborníci sa domnievajú, že suplementácia alanínom po tréningu môže pomôcť v boji pri rozvoji svalovej hmoty a podpore proteosyntézy.

Glycín je aminokyselina, ktorá je známa, že hrá dôležitú úlohu v tvorbe mnohých biologických látok v tele, ako sú bielkoviny a kreatín, a dokonca podporuje bunkové zväčšenie.

Taurín je druhá najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina, nachádza vo svaloch.

Získajte viac sily, než s obyčajným Whey Proteínom: Každá odmerka NITRO-TECH ® obsahuje výskumom osvedčenú dávku (3 g) kreatínu monohydrátu. Kombinácia srvátkového proteínu a kreatínu buduje väčšiu silu ako bežné srvátkové bielkoviny. V jednej štúdii, osoby užívajúce srvátku a kreatín v kombinácii v Nitro-Tech ® zvýšila maximálny výkon v benchpresse až o 34 libier.

Ultra-Clean Protein Formula: Jedina odmerka NITRO-TECH ® obsahuje 30 gramov bielkovín, predovšetkým srvátkový proteínový izolát, ultra-filtrovaný srvátkový proteínový koncentrát a hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, s nie viac ako 1 g sacharidov a 1,5 g tuku! Proteín v Nitro-Tech ® bol filtrovaný pomocou Multi-Phase filtračnej technológie pre menej tuku, laktózy a nečistôt.


Dávkovanie

  • Zmiešajte 1 porciu (1 odmerku) s 240 ml vody, alebo odtučneného mlieka.
  • Pre zvýšenie efektu zmiešajte 2 porcie (2 odmerky) so 480 ml vody, alebo odtučneného mlieka.
  • Pre maximálne výsledky zmiešajte 4 porcie (4 odmerky) prášku s vodou alebo nízkotučným mliekom a užívajte po dobu 6 týždňov.
  • Dodržujte dostatočný príjem tekutín počas užívania.
  • Užívajte medzi jedlami alebo po cvičení.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilka) 1 odmerka (44 g)
Počet dávok v balení: (907 g) 20
Počet dávok v balení: (1 800 g) 40
Počet dávok v balení: (4 540 g) 103
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 160 kcal
Kalórie z tuku 20 kcal
Tuk celkom 2,5 g
z toho saturovaný tuk 1,5 g
Cholesterol 70 mg
Sacharidy celkom 4 g
z toho cukry 1 g
Bielkoviny 30 g
Vápnik 400 mg
Sodík 140 mg
Nitro-Amino Matrix:
L-Leucín (ako srvátkový proteín, L-Leucín) 3,2 g
L-Izoleucín (ako srvátkový proteín, L-Izoleucín) 1,9 g
L-Valín (ako srvátkový proteín, L-Valín) 1,8 g
Scientifically studied musclebuilder:
Kreatín monohydrát 3 g

Zloženie

Proteínový izolát a zmes peptidov (izolát srvátkovej bielkoviny, srvátkové peptidy, izolát srvátkovej bielkoviny 97%), koncentrát srvátkovej bielkoviny, maltodextrín, uhličitan vápenatý, prírodné a umelé príchute, zmes gúm (celulózová guma, xantánová guma, karagenan), Enzyplex (papaín, amylázy), soľ, sukralóza, acesulfam draselný, sójový alebo slnečnicový lecitín.


Informácie pre alergikov

Obsahuje mlieko a sóju. Spracované v zariadení, ktoré spracúva vajcia, pšenicu, orechy, arašidy, ryby a kôrovce.


Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Poraďte sa s lekárom pred začatím akejkoľvek diéty, alebo cvičebného programu. Nepoužívajte, ak bolo s obalom manipulované. Skladujte na chladnom a suchom mieste.


Hodnotenie

4.9
9 hodnotení

Novinky