loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Nitro-Amino Whey - Humabolic Science

Nitro-Amino Whey - Humabolic Science: Načo investovať ďalšie peniaze do iných produktov, keď kúpou jedného dostanete všetko.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Proteín od  najlepšej Kanadskej firmy !!!

Srvátkový proteín je tým najúčinnejším a najkvalitnejším zdrojom bielkovín. Jeho prednosti oceňujú najmä siloví športovci a kulturisti. Bielkoviny, ktoré sú tvorené jednotlivými aminokyselinami sú hlavným stavebným prvkom pri budovaní svalovej hmoty.

Naša firma okrem kvalitných bielkovín ponúka špičkovú zmes obohatenú o 5 g zmes PRO-AMINO spektra, 2 g mikronizovaného kreatínu a 1 g MCT (Medium Chains Triglycerides) a neuveriteľných 4,5 g BCAA. Takouto zmesou prinášame našim zákazníkom všetko v jednom. Načo investovať ďalšie peniaze do iných produktov, keď kúpou jedného dostanete všetko.

Dávkovanie

Jednu odmerku 36g zmiešajte s 200 ml vody a užívajte trikrát denne. Ráno, po tréningu a pred spaním. Dodržiavajte dostatočný pitný režim.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (36 g) % ODD
Počet dávok v balení: (2 270 g) 63
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 151 kcal
Kalórie z tuku 27 kcal
Tuky celkom 3 g
Nasýtené tuky 0,5 g
Trans tuky 0 g
Cholesterol 30 mg
Sodík 70 mg
Draslík 130 mg
Sacharidy celkom 7 g
Vláknina 1 g
Bielkoviny 24 g
Cukry 3 g
Vitamín A 3 %
Vitamín C 0 %
Vápnik 11 %
Železo 2 %
% odporúčanej dennej dávky

Zloženie

Ostatné zložky: Nitro amino whey: (whey protein complex: whey protein concentrate, whey protein isolate, hydrolysed whey protein isolates with di, tri and oligo peptides, beta-lactoglobulin, alpha-lactalbumin, serum albumin, and immunoglobulins), micellar casein complex: (alpha, beta and kappa casein), milk protein isolate. (80% casein and 20% whey protein fractions). MCT, PRO-AMINO, BCAA, tricalcium phosphate, natural and artifical flavors, soy lecithín, cellulose gum, xanthan gum, carrageenan, lactase acesulfame potassium, sucralose.

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO