+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Nitro-Amino Whey - Humabolic Science

Hlavný obrázok Nitro-Amino Whey - Humabolic Science
Nitro-Amino Whey - Humabolic Science Nitro-Amino Whey - Humabolic Science
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Proteíny


Stručný popis

Nitro-Amino Whey - Humabolic Science: Načo investovať ďalšie peniaze do iných produktov, keď kúpou jedného dostanete všetko.


Popis produktu

Proteín od  najlepšej Kanadskej firmy !!!

Srvátkový proteín je tým najúčinnejším a najkvalitnejším zdrojom bielkovín. Jeho prednosti oceňujú najmä siloví športovci a kulturisti. Bielkoviny, ktoré sú tvorené jednotlivými aminokyselinami sú hlavným stavebným prvkom pri budovaní svalovej hmoty.

Naša firma okrem kvalitných bielkovín ponúka špičkovú zmes obohatenú o 5 g zmes PRO-AMINO spektra, 2 g mikronizovaného kreatínu a 1 g MCT (Medium Chains Triglycerides) a neuveriteľných 4,5 g BCAA. Takouto zmesou prinášame našim zákazníkom všetko v jednom. Načo investovať ďalšie peniaze do iných produktov, keď kúpou jedného dostanete všetko.


Dávkovanie

Jednu odmerku 36g zmiešajte s 200 ml vody a užívajte trikrát denne. Ráno, po tréningu a pred spaním. Dodržiavajte dostatočný pitný režim.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (36 g) % ODD
Počet dávok v balení: (2 270 g) 63
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 151 kcal
Kalórie z tuku 27 kcal
Tuky celkom 3 g
Nasýtené tuky 0,5 g
Trans tuky 0 g
Cholesterol 30 mg
Sodík 70 mg
Draslík 130 mg
Sacharidy celkom 7 g
Vláknina 1 g
Bielkoviny 24 g
Cukry 3 g
Vitamín A 3 %
Vitamín C 0 %
Vápnik 11 %
Železo 2 %
% odporúčanej dennej dávky

Zloženie

Ostatné zložky: Nitro amino whey: (whey protein complex: whey protein concentrate, whey protein isolate, hydrolysed whey protein isolates with di, tri and oligo peptides, beta-lactoglobulin, alpha-lactalbumin, serum albumin, and immunoglobulins), micellar casein complex: (alpha, beta and kappa casein), milk protein isolate. (80% casein and 20% whey protein fractions). MCT, PRO-AMINO, BCAA, tricalcium phosphate, natural and artifical flavors, soy lecithín, cellulose gum, xanthan gum, carrageenan, lactase acesulfame potassium, sucralose.


Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.


Hodnotenie

4.1
7 hodnotení

Novinky