loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Nitrix - BSN

NITRIX - BSN: Novšia a účinnejšia AVPT Nitrix verzia za super cenu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Pamätáte si tie okamihy v posilňovni, kedy všetko bolo jednoducho skvelé? Mali ste silu ako býk, činky sa zdali ľahšie než obvykle, každé opakovanie a každú sériu ste zvládali bez väčšej námahy.

Vaša postava vyzerala dokonalo a svaly boli také plné a napumpované, že to vyzeralo, ako by ste práve pribrali 5 kg svalov. Celú dobu, čo ste boli vo fitnesscentre a dokonca i neskôr doma, ste nemohli odtrhnúť oči od zrkadla a dookola si opakovali „Kiežby som mohol takto vyzerať stále!“.

A teraz pozor! Čo ak by taký deň, okamih, tréning a taký vzhľad boli možné kedykoľvek? Áno, skutočne existuje výrobok, ktorý má schopnosť vytvoriť tento vyhľadávaný stav absolútnej dokonalosti tela, niečo, čo nebude trvať iba 2 hodiny pri a hneď po tréningu, ale 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Sprievodca 4 týždennou transformačnou Nitrixovou kúrou:

  1. týždeň: Vaše telo je vo fáze naplňovania sa NO. Prejavia sa počiatočné účinky – plno napumpované svaly. Nitrix podporí trvalé napumpovanie svalov a zlepší celkový tvar Vašej postavy. Budete vyzerať lepšie a to i mimo fitnesscentra.
  2. týždeň: Nitrix práve naštartoval transformačný proces. V priebehu 2. týždňa zreteľne uvidíte a pocítite zmeny vyvolané účinkami Nitrixu. Vaša sila, výdrž a schopnosť regenerácie sa výrazne zlepší, Vaše svaly budú evidentne plnšie a tvrdšie. Nitrix podporí sústavný príliv živín do svalov, vďaka väčšej sile a lepšej schopnosti regenerácie budete omnoho aktívnejší a výkonnejší. Nitrix však nie je určený výhradne pre tých, ktorí túžia iba po väčšom a tvrdšom bicepse - zaznamenáte tiež väčšiu pohlavnú sviežosť. Nitrix spôsobí zvýšený prítok krvi do mužského pohlavného orgánu, ktorý tak bude objemnejší a tvrdší.
  3. týždeň: Metamorfóza je v plnom prúde a je to stále lepšie. Pocítite ako je Vaša koža napnutá okolo svalov, cievy budú rapídne zväčšené. Budete mať veľmi tvrdé, napumpované svaly, ktoré takto vydržia po celý deň. Vaša regenerácia bude takmer okamžitá, sila a výdrž raketovo vzrastú, nárast čistej svalovej hmoty bude zrejmý. V tomto okamihu sa Vás každý vo fitnesscentre bude pýtať, čo na to beriete.
  4. týždeň: Každý deň budete môcť v zrkadle pozorovať svalnatejšiu postavu. Získate takú hladinu svalovej hmoty a jej hustoty, ktorú mnoho iných jedincov dosiahne až po rokoch intenzívneho tréningu. Pokiaľ si myslíte, že už je to dobré, tak pozor – Nitrixová premena môže ísť ešte poriadny kus cesty. Každý ďalší týždeň budete môcť pozorovať zlepšenie svalnatosti, napumpovania, sily a schopnosti regenerácie. Nitrix podporí celkovú transformáciu Vašej postavy a zväčšenie svalovej hmoty, ktorá zostane i v mimotréningovom období. Nitrix taktiež poopraví schopnosť organizmu lepšie využívať živiny z potravy a redukovať tak tukové tkanivo – u mnohých jedincov bol po 12-týždennom užívaní Nitrixu zaznamenaný 1-3% úbytok hladiny tuku.

Dávkovanie

  1. Odporúčané denné dávkovanie NITRIX 360 tabliet sa líši od telesnej hmotnosti športovca.
  2. Ak vážiš menej ako 70 kilogramov, dávkuj 2 krát denne 2 až 3 tablety.
  3. Ak vážiš menej ako 90 kilogramov, dávkuj 3 krát denne 2 až 3 tablety.
  4. Ak vážiš viac ako 100 kilogramov, dávkuj 3 krát denne 3 až 4 tablety.
  5. Nitrix sa užívaj na lačno 30 ať 45 minút pred jedlom. Užívanie s potravou môže znížiť jeho účinky. Ak však NITRIX zabudneš zobrať pred jedlom, nepanikár a zabudnutú dávku si daj minimálne dve hodiny po jedle.

Tabuľka nutričných hodnôt

Hodnoty jednej dávky: 3 tablety % DDD
Počet dávok v balení (360 tbl.) 120
Počet dávok v balení (180 tbl.) 60
Kyselina listová 200 mcg 50 %
ACE3 (triple action nitric oxide matrix) 3,0 g **
(l-arginine AKG, l-arginine ethyl ester a l-citruline)
Nitrix Proprietary Blend 1,5 g
Phospoplexx **
AVPT - (Advanced Volumizing and Performance Technology)* **
Creatine Ethyl Ester-Beta-Alanine Dual Action Composite (CarnoSyn)
Creatinol-O-Phosphate-Malic Acid Interfusion, Creatine-Sodium Phosphate Matrix
NAD(Nicotinamide Adenine Dinucleotide)
Creatine-Alpha-Aminobutyric Acid Matrix (Creatine AAB)
CRTS2 (COntrolled Release Technology and Support System)* **
Hydroxypropyl Methylcellulose(A Micro-Polymer Hydrophilic Matrix)
** denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Kyselina stearová a magnézium stearát.

Upozornenie

Upozornenie pre alergikov: Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko,vajcia, sóju, kôrovce, ryby, arašidy a orechy.

Uchovávajte mimo dosahu detí! Prípravok nesmú užívať tehotné a dojčiace ženy. Prípravok nie je určený pre deti. Určené pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov. Uchovávajte v suchu a pri teplote 5-25 stupňov Celzia.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO