loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

NITRIX 360 - BSN

Nitrix 360 tbl - BSN: Novšia a účinnejšia AVPT Nitrix verzia za super cenu.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Záruku originality Vám vie poskytnúť iba www.protein.sk

Nitrix 360 tbl - BSN 

Teraz nové vylepšené zloženie o AVPT formulu !!!

Firma BSN Nutrition prišla s novou - vylepšenou formulou NITRIX Multi-Action Matrix Technology AVPT.

Pamätáte si tie okamihy v posilňovni, kedy všetko bolo jednoducho skvelé? Mali ste silu ako býk, činky sa zdali ľahšie než obvykle, každé opakovanie a každú sériu ste zvládali bez väčšej námahy, Vaša postava vyzerala dokonalo a svaly boli také plné a napumpované, že to vyzeralo, ako by ste práve pribrali 5 kg svalov. Celú dobu, čo ste boli vo fitnesscentre a dokonca i neskôr doma, ste nemohli odtrhnúť oči od zrkadla a dookola si opakovali „Kiežby som mohol takto vyzerať stále!“.
A teraz pozor! Čo ak by taký deň, okamih, tréning a taký vzhľad boli možné kedykoľvek? Áno, skutočne existuje výrobok, ktorý má schopnosť vytvoriť tento vyhľadávaný stav absolútnej dokonalosti tela, niečo, čo nebude trvať iba 2 hodiny pri a hneď po tréningu, ale 24 hodín denne, 7 dní v týždni.


NITRIX – dokonalá veda v oblasti NO Nitrix si rýchlo vybudoval povesť najznámejšieho a najúspešnejšieho NO doplnku na svete. Je vrcholom viac než ročného výskumu, vývoja a testovania.
Najjednoduchší spôsob, akým vysvetliť fungovanie Nitrixu je jeho prirovnanie k rúcajúcej sa hrádzi. Hrádza slúži ako regulátor vody, zabraňujúci jej voľnému odtekaniu z nádrže do riek a kanálov. Keby sa nádrž pretrhla, voda by obrovskou silou vytiekla, úplne by naplnila všetky svoje tepny – rieky a kanály a presiakla pôdou. Nitrix takto rozbíja vnútorné telesné hrádze – otvára krvné kanáliky a spôsobuje zvýšený prívod krvi do svalov. Tým celkom naplní všetky svaly potrebnými živinami, ktoré sú obsiahnuté v tejto ojedinelej formule, a ktoré umožnia razantné zväčšenie ich objemu. Nitrix naštartuje transportný zásobovací systém, zaplaví svaly krvou bohatou na živiny a spôsobí konečný rast svalov za súčasného znižovania tukového tkaniva.

Sprievodca 4 týždennou transformačnou Nitrixovou kúrou a popis kľúčových efektov:
1. týždeň: Vaše telo je vo fáze naplňovania sa NO. Prejavia sa počiatočné účinky – plno napumpované svaly. Nitrix podporí trvalé napumpovanie svalov a zlepší celkový tvar Vašej postavy. Budete vyzerať lepšie a to i mimo fitnesscentra.
2. týždeň: Nitrix práve naštartoval transformačný proces. V priebehu 2. týždňa zreteľne uvidíte a pocítite zmeny vyvolané účinkami Nitrixu. Vaša sila, výdrž a schopnosť regenerácie sa výrazne zlepší, Vaše svaly budú evidentne plnšie a tvrdšie. Nitrix podporí sústavný príliv živín do svalov, vďaka väčšej sile a lepšej schopnosti regenerácie budete omnoho aktívnejší a výkonnejší. Nitrix však nie je určený výhradne pre tých, ktorí túžia iba po väčšom a tvrdšom bicepse - zaznamenáte tiež väčšiu pohlavnú sviežosť. Nitrix spôsobí zvýšený prítok krvi do mužského pohlavného orgánu, ktorý tak bude objemnejší a tvrdší.
3. týždeň: Metamorfóza je v plnom prúde a je to stále lepšie. Pocítite ako je Vaša koža napnutá okolo svalov, cievy budú rapídne zväčšené. Budete mať veľmi tvrdé, napumpované svaly, ktoré takto vydržia po celý deň. Vaša regenerácia bude takmer okamžitá, sila a výdrž raketovo vzrastú, nárast čistej svalovej hmoty bude zrejmý. V tomto okamihu sa Vás každý vo fitnesscentre bude pýtať, čo na to beriete.
4. týždeň: Každý deň budete môcť v zrkadle pozorovať svalnatejšiu postavu. Získate takú hladinu svalovej hmoty a jej hustoty, ktorú mnoho iných jedincov dosiahne až po rokoch intenzívneho tréningu. Pokiaľ si myslíte, že už je to dobré, tak pozor – Nitrixová premena môže ísť ešte poriadny kus cesty. Každý ďalší týždeň budete môcť pozorovať zlepšenie svalnatosti, napumpovania, sily a schopnosti regenerácie. Nitrix podporí celkovú transformáciu Vašej postavy a zväčšenie svalovej hmoty, ktorá zostane i v mimotréningovom období. Nitrix taktiež poopraví schopnosť organizmu lepšie využívať živiny z potravy a redukovať tak tukové tkanivo – u mnohých jedincov bol po 12-týždennom užívaní Nitrixu zaznamenaný 1-3% úbytok hladiny tuku.

Dávkovanie:
Odporúčame v tréningový deň 3 x 3 tbl. (30-45 min. pred raňajkami, 30-45 min. pred tréningom a do 30 minút po tréningu) a v netréningový deň 3 x 3 tbl. (30-45 min. pred raňajkami, 30-45 min. pred obedom, 30-45 min. pred večerou). Najlepšie účinky sú keď sa užíva Nitrix na prázdny žalúdok, čiže najmenej pol hodiny pred jedlom alebo potom hodinu-dve po jedle, neužívajte spolu s jedlom, znižuje sa tým jeho účinnosť.

Zloženie:

 

Upozornenie:
- Uchovávajte mimo dosahu detí!
- Prípravok nesmú užívať tehotné a dojčiace ženy.
- Prípravok nie je určený pre deti.

Určené pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov.

Uchovávajte v suchu a pri teplote 5-25 stupňov Celzia.
Po otvorení spotrebujte do 90 dní.

Ronnie hovorí o NO s Ch. Fergusonem, generálnym riaditeľem firmy BSN a hlavným výskumníkom formule Nitrixu:

Potom, čo Ronnie Coleman podpísal s firmou BSN najväčší kontrakt na reklamnú spoluprácu v histórii bodybuildingu, nechali sme ho vyskúšať náš MASS STACK program,. Chcel som podrobne zaznamenať ako bude najväčší súčasný kulturista planéty reagovať na každý z vysoko účinných výrobkov obsiahnutých v tomto balíčku. Každý týždeň sme sa potom schádzali, aby som mohol zaznamenať jeho postrehy k tomu, ako ho NITRIX (základ balíčka Mass Stack) ovplyvňoval v každej fáze tohoto programu.

Na konci prvého týždňa:

„Vidíš Chris?“ /Ronnie vyhŕňa rukáv a ukazuje biceps – masívny a žilnatý ako by bol práve uprostred série „curls????“ s 300 librovým závažím./ „Je to zvláštne,, moje cievy a svaly sú takto nabehnuté po celý deň…vyzerá to ako by som práve vyšiel z posilovne. Začalo to hneď v prvom týždni, presne ako si mi tvrdil“ Ronnie pokračuje: „NO-Xplode mi zvýši energiu a zvýši intenzitu napumpovania. Naviac zlepší moju psychickú koncentráciu. Núti ma to chcieť zdvíhať brutálne ťažké váhy. Po tréningu začne fungovať Nitrix a udržiava neustále napumpovanie. Svaly sú teraz omnoho viac napumpovanejšie… v dobrom zmysle…sú plnšie, tvrdšie, suchšie, nie nafúknuté a mäkké. Keď sa ráno prebudím, moje žily sú stále ešte nafúknuté a vystúpené. Je to anabolická bomba. Vďaka Nitrixu všetko funguje lepšie – moje tréningy, diéta i všetky ďalšie doplnky.

Vstupujem do nášho hovoru: „ Nitrix sa stará, aby všetko riadne fungovalo – nie len napumpovanie, ale všetko spojené s rastom svalov, účinkuje 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Nitrix bol vyvinutý ako urýchľujúci prostriedok a základ sústavného nárastu objemu i sily, trvalého napumpovania, lepšieho vyrysovania a tvrdosti svalov a ich zotavenie. Udržiava zvýšenú hladinu NO, ktorý otvára a rozpína cievy a cez deň v noci tak umožňuje vyšší prietok krvi zásobujúce tvoje svaly živinami a anabolickými rastovými látkami. To je ten dôvod, prečo s Nitrixom všetko funguje lepšie - tvoj tréning, diéta a všetky ďalšie doplnky. Vysadíš Nitrix a bude to, ako by si ustrihol vtákovi krídla – bude sa môcť pohybovať, ale nikdy sa neodlepí od zeme, nebude môcť vzlietnuť.

O pár týždňov neskôr sme si telefonovali a preberali jeho pokroky. „Chris, zabudol som sa zmieniť, že som už predtým vyskúšal pár NO výrobkov, vrátane toho vášho. Nitrix skvelo fungoval, ale potom mi kamoši doporučili, nech skúsim i niečo iné. Ale s tým som ďaleko nepokročil, prosto tak dobre nefungovali. Dal som na svoj inštinkt , vrátil sa k Nitrixu a za pár dní ako by sa moje telo znovu rozjasnilo. Nitrix to poriadne naštartoval, svaly sa mi naplnili a cítil som sa skvelo svieži. Všetko začalo fungovať ako vtedy, keď som ho bral prvýkrát“

"Pýtal si sa na 2. a 3. týždeň môjho programu - Videl si váhy, čo zdvíham – kĺby a väzy za to platia tvrdú daň…Nitrix ma skutočne uvoľňuje a prináša úľavu. Neviem, či to je tým zvýšeným prietokom krvi, väčším množstvom kyslíka, ale kĺby sú teraz ďaleko viac v pohode. Nitrix mi tiež umožňuje zdvíhať ďaleko viac – a to bol vždy môj kľúč k nárastu hmoty. I moja výdrž je teraz väčšia… robím viac sérií s väčšími váhami.“

„Pamätám si vaše reklamy, kde ste popisovali pohľad do zrkadla asi po 4 týždňoch – ešte viac svalov, ešte vyrysovanejšie a hustejšie. Nikdy predtým som s Nitrixom tak ďaleko nedošiel, takže som sa na tie tvrdenia pozeral dosť skepticky. Ale potom, čo som si to teraz na vlastnej koži vyskúšal, viem, že všetko je presne tak, ako ste popisovali. To nejlepšie je, že čo vidíte v zrkadle, na vás zostane, jednoducho to nezmizne, keď to prestanete užívať.

S úsmevom odpovedám: „ Presne také reakcie neustále dostávame od našich zákazníkov. Neúnavne sme testovali našu Nitrixovú formulu dokiaľ nebola perfektná. Všetci okolo už toho mali dosť, ale som tým posadnutý – aby veci fungovali lepšie, než by ktokoľvek mohol predpokladať.

Za veľkou časťou úspechu firmy BSN stojí skutočnosť, že zákazníci dôverujú našim výrobkom, pretože fungujú ako žiadny iný výrobok na trhu. Fungujú presne tak, ako my sľúbime, že fungovať budú. Naši zákazníci vyskúšali i iné značky a boli sklamaní. Je skvelý pocit vedieť, že vyrábame tie najlepšie doplnky, ktoré si možno kúpiť… a že i zákazník si tento fakt uvedomuje. Možno to bude znieť divne, ale ja radím ľuďom, ktorí si nie sú istí vo výbere, aby vyskúšali i iné NO výrobky….presne tak, ako si to urobil ty. A potom nech si vyskúšajú Nitrix a všetky ich pochybnosti razom zmiznú.

Všetky texty sú výhradným majetkom firmy, ich nedovolené kopírovanie a používanie je zakázané a bude hodnotené ako krádež a porušenie autorských práv, podľa paragrafu 25 autorského zákona. Potom budeme nútení postupovať podľa platných právnych predpisov v spolupráci s našim právnikom.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK