+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Nitric Oxide Expander - Aminostar

Hlavný obrázok Nitric Oxide Expander - Aminostar
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Predtréningové pumpy


Stručný popis

Nitric Oxide Expander - Aminostar: Je molekula, ktorá dokáže regulovať krvný tok v celom tele.


Popis produktu

Uvoľňuje a rozširuje cievy, čím dodáva viac kyslíka a potrebných živín pre kostrové svalstvo. Svaly naberajú objem a disponujú väčšou schopnosťou rýchlejšej regenerácie. Nitric Oxide Expander obsahuje špeciálne zloženie piatich najefektívnejších vyživovacích látok, ktoré svojim vzájomným pôsobením zvyšujú hladinu oxidu dusnatého a tým podporujú rýchly nárast svalovej hmoty.

Charakteristika účinných látok:

  • Arginin-Ketoglutarát je aminokyselina L-Argininu, ktorý je viazaný na Ketoglutarát. Rozsiahly výskum spojený s touto látkou (ocenenou Nobelovou Cenou!) preukázal jedinečné podporné schopnosti Argininu produkovať Oxid dusnatý.
  • Tri-creatine malát je veľmi známy a svojimi účinkami preukázaný kreatín, ktorý je viazaný na kyselinu jablčnú. Táto forma je lepšie vstrebateľná a využiteľná. Zvyšuje nárast svalovej hmoty, sily, vytrvalosť a je zvlášť vhodný pre šprintérov.
  • Gymnostemna Pentaphyllum je jedinečná bylina známa ako „nesmrteľná bylina“. Obsahuje „Gypenosidné“ alkaloidy, ktoré sú kľúčom k zvýšeniu hladiny oxidu dusnatého. Táto látka tiež znižuje hladinu cholesterolu.
  • L-Citrulin je neesenciálna aminokyselina potrebná k proteínovým syntézam. Táto látka zvyšuje energiu a stimuluje imunitný systém.
  • Betain je dusíkatá organická látka, ktorú nájdeme v cukrovej repe. Táto látka zabraňuje dehydratácii a osmotickej neaktivite buniek a tkanív a umožňuje úsporu energie potrebnej pre rovnováhu vody a iónov.

Účinky:

  1. zvyšuje nárast svalovej sily
  2. zvyšuje hustotu svalových vlákien
  3. zlepšuje prekrvenie svalstva
  4. skracuje dobu regenerácie

Dávkovanie

2-4 kapsule dvakrát denne na lačno, pol hodiny pred jedlom.


Tabuľka nutričných hodnôt

Priemerné nutričné hodnoty: v 100 g
Energie 340 kcal / 1442 kJ
Bielkoviny 49,7 g
Sacharidy 29 g
Tuky 2,8 g
Obsah aktívnych látok: mg/1 cps g/100 g
Tri-kreatin malát 200 mg 30,7 g
Arginin Alfa Ketoglutarát 150 mg 23 g
Gynostemma extrakt 50 mg 7,6 g
L-Citrulin malát 50 mg 7,6 g
Betain 25 mg 3,8 g

Zloženie

Tri-kreatin malát, Arginin Alpha-Ketoglutarát (A-AKG), Gynostemma pentaphyllum extrakt, L-Citrulin malát, betain, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivá oxid titaničitý, azorubín, košenilová červeň, žltá SY, tartrazín), látky protihrudkujúce stearát horečnatý a oxid horečnatý.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky