loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Nano Vapor Performance Series - Muscletech

Nano Vapor Performance Series - Muscletech: Keď sa užíva pred tréningom, NANO VAPOR pomáha „zapáliť“ energiu, ktorú potrebujete, aby ste trénovali s extrémnou intenzitou.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

reklamny baner nano vapor muscletech

Svalové zisky a nápor energie: Počas posledného cviku vyčerpávajúceho 16-sériového tréningu na hrudník, cvičencov užívajúcich 8000 mg L-citrulín malátu boli schopní zvýšiť počet opakovaní na  benchpress o 53%.

Long-Lasting Focus and Clean Energy Boost: Ako prví sme skombinovali 390 mg kofeínu a 150 mg L-theanínu. Táto jedinečná kombinácia zlepšuje koncentráciu až na 90 minút. S kofeínom zažijete tie najlepšie a vysoko intenzívne tréningy.

Najlepšie možný efekt napumpovania: Kombinujeme 8000 mg L-citrulín malátu a 200 mg quercetinu. S L-citrulínom dosiahnete vynikajúcu hladinu arginínu v plazme, ako v porovnaní s väčšou dávkou L-arginine. U quercetinu bolo klinicky dokázané, že zvyšuje kľúčové markery oxidu dusnatého.

Rýchlejší rast svalov: Poskytuje klinicky osvedčenú 5000 mg dávku kreatínu.

Posilnenie svalov: 3200 mg dávka beta-alanínu zvyšuje svalovú silu a zlepšuje proces budovania svalov. Väčšina ostatných predtréningových produktov poskytuje diskutabilné dávky tejto zložky.

Dlhšie a tvrdšie tréningy: 2500 mg dávku betaínu, ktorý bol preukázaný na zlepšenie svalovej vytrvalosti. Väčšina ostatných  predtréningových produktov túto účinnú zložku neobsahuje.

Dávkovanie

NANO VAPOR je veľmi silný produkt. Zhodnoťte svoju toleranciu zmiešaním 1 dávky (1 odmerka) so 120ml studenej vody a vypitie asi 30 minút pred tréningom. Potom zvýšte dávku na 2 a potom 3 dávky rozmiešané v 240-355ml studenej vody pred tréningom. Neprekračujte 3 porcie (3 odmerky) v perióde 24 hodín. Dodržiavajte dostatočný pitný režim.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (12 g) % DV
Počet dávok v balení: 40
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 45 kcal
Sacharidy celkom 3 g 1 %*
Cukry 0 g
Vitamín C 67 mg 112 %
Vitamín B6 0,39 mg 20 %
Vitamín B12 1,2 mcg 20 %
Vápnik 200 mg 12 %
Pump And Performance Complex:
L-Citrulline Malate 2 667 mg
Beta-Alanine (As CarnoSyn®) 1 067 mg
Quercetin 67 mg
Cell Volumization And Growth Matrix:
Creatine Monohydrate 1 667 mg
Taurine 1 500 mg
L-Aspartic Acid 1 000 mg
Energy And Focus Complex:
Caffeine Anhydrous 130 mg
L-Theanine 50 mg
† Denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

Glukózové polyméry, prírodné a umelé príchute, uhličitan vápenatý, acesulfam draselný, sukralóza, FD & C Red No 40 Lake, FD & C Red No 40.

Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou! Balenie tiež obsahuje vrecúško so silikagélom, ktorý pohlcuje vlhkosť.
 
Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Prestaňte používať a poraďte sa s lekárom, ak zaznamenáte vedľajšie príznaky. Pred užívaním sa poraďte s vašim lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nesprávne používanie tohto výrobku nezlepší výsledky a nie je odporúčané. Používajte len podľa návodu. Nepoužívajte, ak bolo s balením manipulované. Skladujte na chladnom, suchom mieste. 
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO