loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

N1 Drink - Nutrend

Hotový sýtený nápoj pre nabudenie pred tréningom.

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do zajtra?

Objednajte kuriérom GLS do dnes 14:00 hod.

Popis produktu

N1 Drink je navrhnutý tak, aby vás nabudil, podporil vašu výdrž a maximalizoval váš výkon. Beta-alanín zvyšuje vašu vytrvalosť a znižuje únavu, L-arginín podporuje lepší prietok krvi a kyslíka k vašim svalom, taurín zlepšuje koncentráciu a mentálnu úroveň a zameranie, glycín podporuje regeneráciu a zdravý spánok, glukuronolaktón zvyšuje energiu a cholín podporuje funkciu mozgu. Guarana je obzvlášť cenena ako prírodný stimulant  a kofeín je známym stimulantom na oddialenie únavy. Tento silný kokteil zložiek zabezpečí, že vaše tréningy budú efektívnejšie než kedykoľvek predtým.

N1 Drink je teraz ošetrený pasterizáciou. Pasterizácia je proces tepelnej úpravy potravín, ktorý je založený na optimálnom pomere teploty a času expozície. Tento proces efektívne eliminuje nežiaduce mikroorganizmy, pričom na rozdiel od prevarenia, výrazne neovplyvňuje kvalitu potravín.

Výhody:

  1. Až 8 zložiek pre podporu výkonu
  2. Predtréningový stimulant
  3. Sýtený nápoj v 4 príchutiach
  4. Ošetrený pasterizáciou

Dávkovanie

Užite maximálne 1 fľašu denne približne 20 minút pred fyzickým výkonom alebo pri únave.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty: v 100 ml v 330 ml
Beta-alanín 379 mg 1 250 mg
L-arginín 606 mg 2 000 mg
Taurín 303 mg 1 000 mg
Glycín 200 mg 660 mg
Glukuronolaktón 152 mg 500 mg
Cholín 61 mg 200 mg
Kofeín 55 mg 180 mg
Extrakt z guarany 12 mg 40 mg
Cukry 0 g 0 g

Zloženie

Energy: Voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-arginín, beta-alanín, taurín, aróma, aromatická emulzia (aróma, farbivo E 150d), oxid uhličitý, glycín, glukuronolaktón, cholín L-bitartrát, kofeín, regulátor kyslosti citrónan sodný, sladidlá sukralóza a acesulfám K, extrakt z guarany (10 % kofeínu, farbivo karamel).

Grapefruit Eucalyptus: Voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-arginín, beta-alanín, aróma, taurín, oxid uhličitý, glycín, glukuronolaktón, cholín L-bitartrát, kofeín, regulátor kyslosti citrónan sodný, sladidlá sukralóza a acesulfám K, extrakt z guarany (10 % kofeínu, farbivo karamel), farbivá E 104*, E 133.

Strawberry Mint: Voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-arginín, beta-alanín, aróma, taurín, oxid uhličitý, glycín, glukuronolaktón, cholín L-bitartrát, kofeín, regulátor kyslosti citrónan sodný, sladidlá sukralóza a acesulfám K, extrakt z guarany (10 % kofeínu, farbivo karamel), farbivá E 150c a E 122*.

Tropical Fruits: Voda, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-arginín, aróma, beta-alanín, taurín, oxid uhličitý, glycín, glukuronolaktón, cholín L-bitartrát, kofeín, regulátor kyslosti citrónan sodný, sladidlá sukralóza a acesulfám K, extrakt z guarany (10 % kofeínu, farbivo karamel), farbivá E 102 a E 122*.

Môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Upozornenie

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Doplnok výživy, so sladidlami. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, mrazom, vlhkosťou a priamym slnečným žiarením. S vysokým obsahom kofeínu (180 mg/330 ml) - nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Po otvorení je výrobok určený na okamžitú spotrebu.

Výrobca

NUTREND D. S., a. s., Chválkovice 604, Olomouc, Česká republika.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO