+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Myo-Blitz - Ronnie Coleman

Hlavný obrázok Myo-Blitz - Ronnie Coleman
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

Myo-Blitz - Ronnie Coleman: prinášame Vám najočakávanejšiu predtréningovú novinku roku od legendy Big Ron-a.


Popis produktu

„Ronnie Coleman – Signature Series“. Názov má naznačovať, že ide o jedinú líniu doplnkov, ktorá si zaslúži niesť meno tohto šampióna. Celý život som hľadal spôsoby, ako byť najlepší, byť vodcom a nie nasledovníkom. Počas mojej kariéry som bol známy ako najsilnejší kulturista na svete, ktorý vždy keď prišiel, bol väčší a lepší, než hocikto iný, kto stál na pódiu. Všetko je v intenzite, keď prišlo na tréning, len málokto so mnou dokázal trénovať!

Som hrdý , že vás môžem zoznámiť s MYO-Blitz: Svetovo najsilnejší predtréningový stimulant. MYO-Blitz je špeciálne navrhnutý tak, aby s maximálnym množstvom čistej, intenzívnej energie zaostril na váš tréning. A čo je najdôležitejšie, MYO-Blitz zaplaví vaše telo synergickou zmesou najsilnejších zložiek, potrebné na budovanie svalov, ktoré na tejto planéte nájdete.

Výsledky sú podporené množstvom štúdií a vedeckým výskumom. Ako som vždy hovoril: „Každý chce byť kulturista, ale nikto nechce dvíhať prekliato ťažké váhy.“ Teraz je rad na vás. Je čas budovať svalovú hmotu. Je čas aby sa legendy stali z vás, s MYO-Blitz. Yeah BUDDY!
Absolútne čisté, bez zakázaných látok, intenzívna energia a mentálne sústredenie. Žiadna nervozita.

  • Obohatené o HICA (Alpha-Hydroxy-Isocaproic Acid)
  • Fortifikované s Astragin pre zosilnenie produkcie NO
  • Podpora spaľovania tuku
  • Čím je prínosný MYO-Blitz?

MYO-Blitz je dokonalým koncentrovaným produktom pred tréningom, podporujúci budovanie svalovej hmoty. Ideálny doplnok pre zvýšenie intenzity tréningovej jednotky. Bez použitia L-arginínu, na báze L-citrulínu. Získanie dobrého stimulantu je dôležité pre rozšírenie fascie, ktorá umožňuje svalom ďalej rásť. Okrem toho MYO-Blitz je obohatený o Astragin formulu, ktorá preukázateľne zvyšuje produkciu oxidu dusnatého, aby vám pomohol naplniť vaše svaly do prasknutia. AstraginTM podporuje vstrebávanie vitamínov, minerálnych látok, glukózy a aminokyselín, čím zvyšuje účinnosť unikátneho vzorca.


Dávkovanie

Na začiatku užívajte polovicu odmerky, aby ste zistili toleranciu vášho organizmu. Určené množstvo rozmiešajte v 200 ml vody. V tréningových dňoch užívajte na prázdny žalúdok 30 minút pred tréningom. V dňoch voľna ho užívajte rán, ihneď po prebudení. Neprekračujte množstvo 2 odmerky v horizonte 24 hodín. Medzi jednotlivými dávkami dodržujte rozstup 5-6 hodín. Po 12 týždňoch užívania nasleduje prestávka 4 týždne.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 8 g % RDA
Počet dávok v balení: 30
Kalórie 8 kcal
Tuky 0 g 0 %
Sacharidy 2 g 1 %
Cukry 0 g *
Bielkoviny 0 g 0 %
Tiamín 1,5 mg 100 %
Riboflavín 1,7 mg 100 %
Niacín 15 mg 75 %
Vitamín B6 2 mg 100 %
Vitamín B12 6 mcg 100 %
Kyselina pantoténová 6 mg 60 %
Myo-Blitz Propietary Blend 6 000 mg *
3X-Treme Energy Shock
L-fenylalanín, L-taurín, L-tyrozín, Kofeín, Glucorunolactone
Citrus Aurantium Extrakt a Schizandra Extrakt
3X-Pansion & Recovery Matrix
Kreatín (L-kratín, kreatín glukonát, L-citrulín, HICA, AstraGinTM)
*denná hodnota nebola stanovená

Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou!

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Video


Hodnotenie

4.7
3 hodnotenia

Novinky