loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Myo-Blitz - Ronnie Coleman

Myo-Blitz - Ronnie Coleman: prinášame Vám najočakávanejšiu predtréningovú novinku roku od legendy Big Ron-a.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

„Ronnie Coleman – Signature Series“. Názov má naznačovať, že ide o jedinú líniu doplnkov, ktorá si zaslúži niesť meno tohto šampióna. Celý život som hľadal spôsoby, ako byť najlepší, byť vodcom a nie nasledovníkom. Počas mojej kariéry som bol známy ako najsilnejší kulturista na svete, ktorý vždy keď prišiel, bol väčší a lepší, než hocikto iný, kto stál na pódiu. Všetko je v intenzite, keď prišlo na tréning, len málokto so mnou dokázal trénovať!

Som hrdý , že vás môžem zoznámiť s MYO-Blitz: Svetovo najsilnejší predtréningový stimulant. MYO-Blitz je špeciálne navrhnutý tak, aby s maximálnym množstvom čistej, intenzívnej energie zaostril na váš tréning. A čo je najdôležitejšie, MYO-Blitz zaplaví vaše telo synergickou zmesou najsilnejších zložiek, potrebné na budovanie svalov, ktoré na tejto planéte nájdete.

Výsledky sú podporené množstvom štúdií a vedeckým výskumom. Ako som vždy hovoril: „Každý chce byť kulturista, ale nikto nechce dvíhať prekliato ťažké váhy.“ Teraz je rad na vás. Je čas budovať svalovú hmotu. Je čas aby sa legendy stali z vás, s MYO-Blitz. Yeah BUDDY!
Absolútne čisté, bez zakázaných látok, intenzívna energia a mentálne sústredenie. Žiadna nervozita.

  • Obohatené o HICA (Alpha-Hydroxy-Isocaproic Acid)
  • Fortifikované s Astragin pre zosilnenie produkcie NO
  • Podpora spaľovania tuku
  • Čím je prínosný MYO-Blitz?

MYO-Blitz je dokonalým koncentrovaným produktom pred tréningom, podporujúci budovanie svalovej hmoty. Ideálny doplnok pre zvýšenie intenzity tréningovej jednotky. Bez použitia L-arginínu, na báze L-citrulínu. Získanie dobrého stimulantu je dôležité pre rozšírenie fascie, ktorá umožňuje svalom ďalej rásť. Okrem toho MYO-Blitz je obohatený o Astragin formulu, ktorá preukázateľne zvyšuje produkciu oxidu dusnatého, aby vám pomohol naplniť vaše svaly do prasknutia. AstraginTM podporuje vstrebávanie vitamínov, minerálnych látok, glukózy a aminokyselín, čím zvyšuje účinnosť unikátneho vzorca.

Dávkovanie

Na začiatku užívajte polovicu odmerky, aby ste zistili toleranciu vášho organizmu. Určené množstvo rozmiešajte v 200 ml vody. V tréningových dňoch užívajte na prázdny žalúdok 30 minút pred tréningom. V dňoch voľna ho užívajte rán, ihneď po prebudení. Neprekračujte množstvo 2 odmerky v horizonte 24 hodín. Medzi jednotlivými dávkami dodržujte rozstup 5-6 hodín. Po 12 týždňoch užívania nasleduje prestávka 4 týždne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 8 g % RDA
Počet dávok v balení: 30
Kalórie 8 kcal
Tuky 0 g 0 %
Sacharidy 2 g 1 %
Cukry 0 g *
Bielkoviny 0 g 0 %
Tiamín 1,5 mg 100 %
Riboflavín 1,7 mg 100 %
Niacín 15 mg 75 %
Vitamín B6 2 mg 100 %
Vitamín B12 6 mcg 100 %
Kyselina pantoténová 6 mg 60 %
Myo-Blitz Propietary Blend 6 000 mg *
3X-Treme Energy Shock
L-fenylalanín, L-taurín, L-tyrozín, Kofeín, Glucorunolactone
Citrus Aurantium Extrakt a Schizandra Extrakt
3X-Pansion & Recovery Matrix
Kreatín (L-kratín, kreatín glukonát, L-citrulín, HICA, AstraGinTM)
*denná hodnota nebola stanovená

Upozornenie

UPOZORNENIE ohľadom možných hrudiek v produkte!!! Výrobok obsahuje látky, ktoré sú klasifikované ako "hygroskopické". To znamená, že absorbujú vlhkosť z okolia a to môže mať za následok zhlukovaniu prášku do tvrdých blokov. Je to úplne normálne a predvídateľné správanie týchto zložiek a neznamená to, že je výrobok poškodený, toto stvrdnutie nemá vplyv na účinnosť produktu. Zhluky jednoducho rozmrvte a normálne užívajte. Aby ste hygroskopický efekt spomalili, ukladajte výrobok na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu vlhkosti (nie v chladničke!). Prášok NIKDY nepripravujte mokrou lyžicou!

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Video

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK