+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Mutant Test - PVL

Hlavný obrázok Mutant Test - PVL
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Náhrada steroidov


Stručný popis

Silná anabolická formula pre navýšenie hladiny testosterónu.


Popis produktu

Nová a inovovaná formula Mutant Test obsahuje cielene vybraných 6 účinných zložiek. Významné sú okrem iných zložiek hlavne komplex MacaTest™ a TestoSurge® v klinicky overených dávkach. Mutant Test je vytvorený len pre "Mutantov", ktorí sa nezastavia pred ničím, vyžadujú, očakávajú a zvládajú stále tvrdší a náročnejší tréning.

MacaTest™ obsahuje extrakt  z koreňa žeruchy peruánskej známej ako Maca (Lepidium meyenii). Maca je obľúbenou,  pretože prispieva k podpore libida, vytrvalosti a vitality.

TestoSurge® obsahuje vysokoúčinný extrakt zo senovky gréckej. Podporuje rast svalovej hmoty a sily až za fyziologické hranice ľudského organizmu. Podporuje svalstvo a imunitu.

BioPerine® pre maximálnu využiteľnosť. BioPerine® je štandardizovaný extrakt z čierneho pepra (95 % piperín), ktorý zlepšuje absorbciu ostatných látok o 30-2 000 %.

Reklamny baner Mutant test od PVL

Výhody:

  1. Je vhodný pre všetky osoby, ktoré sa venujú silovému tréningu
  2. Podporuje nárast hladiny testosterónu
  3. Podporuje nárast svalovej hmoty a sily

Dávkovanie

V tréningové aj netréningové dni užívajte 6 kapsúl Mutant Test ráno, ihneď po prebudení, na prázdny žalúdok. Zapite dostatočným množstvom vody. Užívajte v 8-týždňovom cykle, po ktorom nasleduje 4-týždňová prestávka.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 6 kaps.
Počet dávok v balení: (180 kaps.) 30
Vitamín D (Ergokalciferol) 25 mcg
Niacínamid 24 mg
Zinok (Albion® Zinok bisglycinát) 30 mg
MacaTest™ extrakt z koreňa Maca (Lepidium meyenii) 3 000 mg
TestoSurge® extrakt zo Senovky gréckej (Trigonella foenum-graecum) 500 mg
(80 % grecunin)
BioPerine® extrakt z čierneho pepra (Piper Nigrum) (95 % piperín) 5 mg

Zloženie

Regulátor kyslosti (kyselina jablčná E296), emulgátor (mikrokryštalická celulóza E460), kapsula (želatína E441), extrakt z hroznových semienok, farbivo (kurkumín E100).


Informácie pre alergikov

Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva výrobky z mlieka, sóje, pšenice, ovsa, kôrovcov, vajec, rýb, arašidov, orechov (vrátane vlašských a kokosových), sezamu a siričitanov.


Upozornenie

Len pre osoby staršie ako 18 rokov. Pred užívaním si prečítajte etiketu a riaďte sa ňou. Nevhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pokiaľ trpíte vysokým krvným tlakom, prípadne iným ochorením. Určený ako doplnok výživy. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú základom dobrého zdravia. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neužívajte dlhšie ako 8 po sebe nasledujúcich týždňov. Po 8-týždňovom cykle dodržte 4 týždňovú prestávku. Konzultujte svoj zdravotný stav s lekárom pred začatím užívania. Konzultujte svoj zdravotný stav pred začatím akejkoľvej diéty alebo cvičebného programu. Môže mať močopudné účinky. Nadmerné dávkovanie nezlepšuje výsledky a nie je odporúčané. Chráňte pred mrazom.  


Hodnotenie

4.3
3 hodnotenia

Novinky