+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Muscle Transform - Stacker 2

Hlavný obrázok Muscle Transform - Stacker 2
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

Muscle Transform - Stacker 2: tento produkt prudko zvyšuje hladinu (voľného) testosterónu ako aj hladinu rastového hormónu (hormónu HGH)!


Popis produktu

Produkt spoločnosti Stacker2 s názvom Muscle Transform je najnovší značkový testosterónový booster pre začínajúcich i pokročilých bodybuilderov. Inovácia a výsledky sú v spoločnosti Stacker2 hlavnou prioritou, čo sa opäť potvrdilo po predstavení produktu Muscle Transform.

Výskumnému oddeleniu spoločnosti Stacker2 bola zadaná úloha zväčšovať svalovú hmotu inak, ako akékoľvek konkurenčné výrobky, v ktorých je hlavnou zložkou vždy tribulus terrestris. Produkt Muscle Transform obsahuje iba vedecky overené zložky, ktoré majú aj synergické účinky.  

A čo je dôležitejšie – tieto zložky sú tiež správne dávkované, sú v tom správnom množstve, v akom sú aktívne a účinkujú na vaše svaly tak, že ich menia na krajšie, silnejšie, pevné, napumpované svaly, ake ste si vždy želali. Produkt Muscle Transform prudko zvyšuje hladinu (voľného) testosterónu ako aj hladinu rastového hormónu (hormónu HGH)!

Keď sa snažíte zvýšiť svoju svalovú silu, najdôležitejšie je zvyšovanie hladiny testosterónu a udržiavanie nízkej hladiny kortizolu. Kortizol znamená stres, a preto dochádza k poškodeniu svalov, teda k niečomu, čo rozhodne nechcete.

Muscle Transform taktiež potláča ženský („priberací“) hormón estrogén. Vďaka revolučnému zloženiu produktu Muscle Transform sa telo dostáva do anabolického stavu iba po niekoľkých dňoch užívania, čím sa prirodzene zvyšuje svalová sila a svalová hmota bez negatívnych vedľajších účinkov.


Dávkovanie

Užívajte 4 kapsule produktu Muscle Transform pred raňajkami a 4 kapsule tesne pred spaním (aby ste dosiahli najlepšie výsledky). Účinok pocítite po 7-10 dňoch. Aby ste dosiahli maximálny efekt, užívajte tento produkt minimálne 6 týždňov bez prerušenia.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 8 kapsúl % DV
Počet dávok v balení: 42
Hodnoty jednej dávky
§8-XtrXc Proprietary ExtractTM 4 134 mg **
Kyselina d-asparagová **
3,4-divanillyl-tetrahydrofuran **
Beta-ekdysterón **
Bór (kyselina boritá) **
Lagerstroemia Speciosa L (Ext) (Corosolic kyselina) **
DE735 Proprietary ComplexTM 1 383 mg **
Magnézium (glukonát horečnatý) 600 mg 150 %
Charantín (Momordica Charantia) **
Secoisolariciresinol (Urtica Dioica) **
Včelia materská kašička **
Icariin (Epimedium Sagittatum) **
Výťažok zo šampiňónov **
Tiamín HCI (Vitamín B1) 4,2 mg **
**Denná hodnota nestanovená.

Zloženie

Želatína, čierny oxid železitý, oxid titaničitý, žltý oxid železitý.


Hodnotenie

4.5
1 hodnotenie

Novinky