loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Methylburn Extreme - MuscleMeds

Methylburn Extreme - MuscleMeds Methylburn Extreme je pokročilá hybridná konštrukcia, ktorá poskytuje viacero ciest k účinnému chudnutiu a spaľovaniu tukov.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Kľúčom k úspechu je kombinácia synergických zložiek, ktoré vyvolávajú silnú termogenézu, spaľovanie kalórií, tukov, hustotu a veľkosť svalovej hmoty a sily. Methylburn Extreme podporuje uvoľňovanie noradrenalínu pre lepšie spaľovanie tukov a mastných kyselín. Vďaka vyspelej technológii zvyšuje a predlžuje termogénnu kaskádu a metabolickú dráhu potrebnú pre použitie tukov na energiu. To má za následok extrémne pálenie tukov a tiež podporu svalovej sily a výkonu. Všetky tieto vynikajúce účinky môžete mať v jednej novej revolučnej super pilulke!

Methylburn Extreme a vyspelé synergické zlúčeniny v ňom poskytujú veľmi rýchlu a trvalú optimalizáciu spaľovania tukov a to počas celého dňa. Žiadny iný spaľovač tuku nefunguje tak ako Methylburn Extreme. Pretože žiadny iný produkt neobsahuje proprietárne, klinicky testované zlúčeniny.

Hybridná technológia je zameraná na vytvorenie zlúčeniny, ktorá je schopná interakcie s viac ako jedným metabolickým cieľom súčasne. Vedci z MuscleMeds odkryli mnoho nových objavov. Pustili sa do projektu s názvom „Fat mapa“. Projekt mal za úlohu zmapovať početné metabolické dráhy a ich vplyv na množstvo tuku. To viedlo k vytvoreniu MuscleMeds Thermogenic Fat Burning Cascade model. Tento model identifikuje kľúčové fyziologické ciele, ktoré sú kľúčové pri spaľovaní kalórií a používaní tukov  na energiu. Na základe tohto modelu výskumníci zistili, že budú potrebovať hybridné formulácie. Pri vývoji bolo jasné, že musia vytvoriť výrobok, úplne inovatívny od tých, ktoré sú na trhu.

Nový produkt zabezpečuje:

 1. Aktiváciu lipoýzy
 2. Stimulácia termogenézy
 3. Zvýšenie metabolizmu
 4. Zvýšenie výkonu, energie a ovládania chuti k jedlu

Zložky produktu:

 • Methylation: v prírode existujú v rôznych podobách. Methylation predstavuje akýsi strop biochemickej štruktúry. Zabraňujú reakcii s inými látkami a tým zvyšujú ich absorpciu. Ako náhle sú tieto bioaktívne molekuly rozosielané do tkanív v tele, môžu vykonať určené funkcie.
 • FastBurn methylated Thermogenic Matrix: Metyl – Synefrin: metyl-synefrín je prirodzene vyskytujúca sa látka a výrazne stimuluje termogenézu. Poskytuje zvýšenú stabilitu a biologickú dostupnosť tejto zložky. Metyl-synefrín stimuluje termogénne spaľovanie tukov pomocou dvoch základných režimov činnosti: 1. Pôsobí priamo na beta receptory. 2. Stimuluje nárast prirodzene vyskytujúcich sa aktivačných látok a to noradrenalínu a adrenalínu.
 • Methyl-Beta Phenethylamine: je psychotropný inhibítor. V ľudskom mozgu vyvoláva extrémne psychoaktívne účinky. Zatiaľ, čo telo spustí proces spaľovania tukov, mozog spustí uvoľňovanie dopamínu a stimuluje mezolimbickú cestu, čo spustí eufóriu, vzrušenie a uspokojenie.
 • Methyl-Tryamine: má viac funkcií. Je špeciálne navrhnutá zlúčenina, ktorá spôsobuje uvoľňovanie ostatných biogénnych amínov, ako je dopamín, noradrenalín a adrenalín. V Methylburne pôsobí synergicky.
 • Kofeín: farmaceutická kvalita kofeínu hrá niekoľko rolí v metabolizme tukov. Okrem toho kofeín zvyšuje duševnú a fyzickú výkonnosť. Stimuluje CNS a metabolizmus. Podávanie kofeínu zlepšuje lipolýzu a využitie tuku na energiu. Taktiež zvyšuje cAMP, ktorý funguje ako metabolický kompresor. To výrazne zvyšuje a zosilňuje termogénny účinok noradrenalínu a adrenalínu. Navyše kofeín pôsobí ako antagonista receptorov adenozínu. Adenozín sa nachádza v každej časti tela a hrá dôležitú úlohu v ATP súvisiaci s energetickým metabolizmom a iných špeciálnych funkcií v mozgu.
 • Niacín a Vitamín B12: Niacín hrá dôležitú úlohu vo výrobe energie. Spolu v kombinácii s inými zložkami produktu dochádza k zvýšeniu spaľovania kalórií. Vitamín B12 hrá v ľudskom tele viac rolí. Urýchľuje metabolizmus tukov a ďalších energetických substrátov.
 • AfterBurn Thermogenic Sustaining Agents 4-(4-Hydroxphenyl)butan-2-one (RK): RK je len nedávno objavená zlúčenina. Štruktúra RK je podobná ako u synefrínu a kapsaicínu. Zabezpečuje zmeny metabolizmu lipidov pri zvyšovaní noradrenalínu v bielych tukových bunkách.
 • Capsimax (Kapsaicín): Capsimax (patentovaná forma kapsaicínu) a čistený kapsaicín boli predmetom výskumných štúdií spaľovania tukov. Spolu so zložkami ako je niacín, kofeín a Capsimax zaznamenali vedci výrazný nárast výroby energie po tréningu v porovnaní s ľuďmi, ktorí užívali placebo. Väčšina dodatočného spaľovania kalórií bol zaznamenaný v období po cvičení.
 • Oxcenerate (3,3'-dihydroxy-β-carotene-4,4'-dione): oxcentrate podporuje zvýšenú odolnosť, menšie poškodenie svalov a lepší lipidový metabolizmus. Zvýšený metabolizmus lipidov umožňuje využitie tuku ako hlavný zdroj energie pri namáhavej činnosti.
 • Bioperine (extrakt z čierneho korenia): je patentovaná zložka, ktorá smeruje k zvýšeniu biologickej dostupnosti výživných látok prostredníctvom zvýšenej črevnej absorpcie. 

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu ráno, alebo 30-60 minút pred tréningom a jednu kapsulu popoludní. Neprekračujte dve dávky denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps. % DV
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty jednej dávky
Niacín 20 mg 100 %
Vitamín B12 100mcg 1,667%
METHYLBURN 414,2mg **
FastBurn Methylated Thermogenic Matrix:
Caffeine Anhydrous, Advantra-Z (Citrus Aurantium Extract: 60% Synephrine Alkaloids)(Fruit), Methyl-Beta-PEA And N-Methyl Tyramine
AfterBurn Thermogenic Sustaining Agents:
4-(4-Hydroxyphenyl)-2-Butanone (Raspberry Ketones), Capsimax Capsaicin Fruit Extract, Bioperine Black Pepper Extract, Oxcenerate 3,3'-Dihydroxy-B-Carotene-4,4'dione (Astaxanthin)

Zloženie

Ostatné zložky: Želatína, hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý, magnéziumstearát, kyselina stearová, mastenec, oxid titaničitý, Red 40, Blue 1.

Upozornenie

Nie je určené pre osoby mladšie ako 18 rokov. Nepoužívajte ak ste tehotná, alebo dojčíte. Pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom, alebo lekárnikom. Obsahuje kofeín. Nekonzumujte kofeín z iných zdrojov. Neprekračujte odporúčanú dávku. Prerušte dva týždne pred plánovanou operáciou Ak si všimnete akékoľvek negatívne účinky, okamžite prestaňte s užívaním. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO