+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Max Cut X60 - Dex Nutrition

Hlavný obrázok Max Cut X60 - Dex Nutrition
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Spaľovače tukov


Stručný popis

Spaľovač tuku s ovocnými a rastlinnými výťažkami.


Popis produktu

Komplex termogenických látok v sebe spája výťažky zo Zeleného čaju, grapefruitu, Pomarančovníka horkého, kakaovníka, Žihľavy indickej a Čierneho pepru. Doplnok vhodný počas intenzívnych tréningov a pri redukcii telesnej hmotnosti.

Zelený čaj čistí organizmus vďaka vysokému obsahu antioxidantov. Taktiež povzbudzuje myseľ a podporuje spaľovanie tukov.

Samotný grapefruit má množstvo vitamínu C, draslík, kyselinu listovú a karotenoidy. Je skvelou súčasťou detoxikácie a podpory chudnutia, pretože podporuje látkovú premenu cukrov, takže telo ich nemení ako zásoby energie do tukov.

Pomarančovník horký pôsobí na nervovú sústavu, má relaxačné a upokojujúce účinky a zároveň podporuje metabolizmus lipidov.

Látky obsiahnuté v kakaovníku sú skvelým prostriedkom na zlepšenie nálady, posilňujú imunitný systém a priaznivo ovplyvňujú činnosť mozgu. Teobromín má na organizmus jemný dlhotrvajúci stimulačný účinok.

Koreň Žihľavy indickej obsahuje veľmi dôležitú látku forskolín. Je to látka, ktorá stimuluje proces lipolýzi, čiže rozpad tukov. Medzi ďalšie pozitívne účinky tejto rastliny sa zaraďuje aj fakt, že zlepšuje prúdenie krvi, zabraňuje zápalom, účinkuje aj proti depresiám.

Extrakt z Čierneho pepra napomáha zvýšiť využitie všetkých látok obsiahnutých v prípravku.

Výhody:

  1. Pomáha pri znižovaní telesnej hmotnosti
  2. Oddiaľuje únavu
  3. Obsahuje až 60 dávok

Dávkovanie

Jednu dávku, 1 kapsulu zapite 300 ml vody. Užívajte 2 dávky denne, najlepšie 30 min. pred jedlom alebo tréningom. Neužívajte pred spaním. Užívajte najdlhšie po dobu 6 týždňov.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky 1 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 60
Hodnoty: v 1 kaps. v 2 kaps.
Extrakt zo Zeleného čaju (Čajovník čínsky)(50 % EGCG) 250 mg 500 mg
z toho EGCG 138 mg 275 mg
Kofeín 85 mg 170 mg
Extrakt z grapefruitu (Citrus paradisi)(98 % naringenín) 50 mg 100 mg
z toho naringenín 49 mg 98 mg
Extrakt z Pomarančovníka horkého (10 % Synefrín) 50 mg 100 mg
z toho synefrín 5 mg 10 mg
Extrakt z Kakaovníka (Kakaovník pravý) (10 % theombromín) 50 mg 100 mg
z toho theobromín 5 mg 10 mg
Extrakt zo Žihľavy indickej (10 % forskolín) 50 mg 100 mg
z toho forskolín 5 mg 10 mg
Extrakt z Čierneho pepra (95 % piperín) 2 mg 4 mg
z toho piperín 1,9 mg 3,8 mg

Zloženie

Extrakt zo zeleného čaju (camelia sinensis)(55 % EGCG), materiál kapsule (želatína, farbivo (oxid titaničitý), bezvodý kofeín, extrakt z grapefruitu (98 % naringenín), extrakt z pomarančovníka horkého (citrus aurantium)(10 % synefrín), extrakt z kakaovníka (theobroma cacao)(10 % teobromínu), extrakt zo žihľavy indickej (coleus forskholii)(10 % forskolín), stabilizátor (horečnaté soli mastných kyselín, extrakt z čierneho korenia (piper nigrum)(95 % piperín).


Informácie pre alergikov

Môže obsahovať mlieko, sóju, pšenicu, jačmeň, vajcia, arašidy a orechy.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neužívajte v prípade chorôb krvného obehu alebo pri precitlivenosti na kofeín. Nekombinujte s alkoholom. Výrobok obsahuje naringenín, čo môže mať vplyv na schopnosť čriev absorbovať niektoré lieky a tiež meniť niektoré funkcie v ich metabolizme. Uchovávajte v suchu, v tesne uzavretom balení, pri teplote 15–25°C. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky