loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Masters Pro Hypnos - Amarok Nutrition

Prírodná formula na podporu spánku a zvýšenie testosterónu.
 

Balenie

Príchuť

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Pokojný a hlboký spánok je rozhodujúci pre regeneráciu organizmu a pre formovanie každodennej sily. Spánok má vplyv na celkový stav nervového systému, produkciu hormónov a úroveň vitality. Podľa mnohých výskumov má však viac ako 30 % ľudskej populácie problémy s nespavosťou alebo nedostatočným objemom spánku. V súčasnej dobe plnej stresu a problémov je kvalitný spánok považovaný za raritu.

Hypnos slúži na podporu vitality, regenerácie a pohody. Obsahuje účinné zložky, dobre skúmané rastlinné zložky, ktoré majú veľký vplyv na hladké, ľahké zaspávanie, obohatené o optimálnu dávku minerálov, ktorá má priamy vplyv na zvýšenie hladiny testosterónu. Je to podpora pre mužov, ktorí chcú žiť naplno.

Je to skvelý pocit, keď nasledujúce ráno budete svieži, pripravení, nabudení na začiatok dňa. Všetky zložky sú bezpečné a klinicky testované bez rizika závislosti, tvrdého prebudenia alebo pocitu ťažkej hlavy.

Hypnos sa stane dôležitou súčasťou vášho zdravého životného štýlu a doplnkov so všetkými výhodami, ako je zvýšenie sily, vitality, libida, zlepšenie sexuálnej funkcie a regenerácie.

Účinné zložky:

 • Kyselina D-asparágová - 1 z 2 foriem aminokyseliny asparágovej. Druhou formou je L-aspartát. DAA sa môže používať ako posilňovač testosterónu pre neplodných mužov a športovcov ako dočasný posilňovač. DAA pôsobí v centrálnej oblasti mozgu a spôsobuje uvoľňovanie hormónov, ako je luteinizačný hormón, folikuly stimulujúci hormón a rastový hormón. Môže sa tiež hromadiť v semenníkoch, kde zmierňuje krok syntézy testosterónu obmedzujúci rýchlosť, čo vedie k  zvýšeniu testosterónu.
 • Arginín Alpha Ketoglutarate (AAKG) - aminokyselinová zlúčenina, o ktorej sa preukázalo, že pomáha zvyšovať svalovú „pumpu“ a vaskularitu, ako aj dodávku krvi, kyslíka a živín do pracujúcich svalov počas cvičenia. AAKG je známy ako vazodilatátor, čo znamená, že rozširuje krvné cievy v tele a odborníci sa domnievajú, že táto vazodilatácia by mohla umožniť dodanie väčšieho množstva kyslíka, krvi a živín do svalov, a tak zlepšiť aeróbnu kondíciu športovca.
 • Fenugreek (Trigonella foenum-graecum) - alebo senovka grécka je rastlina, ktorú mnohí vnímajú iba ako aromatické korenie. Avšak jej semená majú silný potenciál pre zdravie a môžu pôsobiť ako posilňovač testosterónu. Pravdepodobne v nich prítomné saponíny inhibujú aktivitu enzýmov podieľajúcich sa na premene a degradácii tohto hormónu. Tieto látky môžu tiež zlepšiť citlivosť na androgény. Výsledkom je, že senovka grécka pomáha udržiavať v tele dostatočne vysokú hladinu voľného testosterónu, čo sa prejavuje silnejším libidom a vyššou sexuálnou výkonnosťou.
 • Zázvor - ako presne je to s jeho príbuzným tzv. kurkumou, ktorá spôsobuje, že totoafrodiziaka funguje? Ukázalo sa, že toto pokorné korenie môže prirodzene zlepšiť prietok krvi a krvný obeh. Nielenže zlepšuje zdravie srdca a žíl, ale ovplyvňuje aj sexuálnu výkonnosť a schopnosť orgazmu.
 • MACA koreň - tento názov znie možno exoticky, a teda skutočne aj je. Táto rastlina pochádza z Peru. Používa sa tu už stovky rokov a má preukázaný vplyv na pohodu, zvyšuje aj sexuálnu výkonnosť u mužov aj žien, podporuje liečbu neplodnosti. Má povzbudzujúci účinok, chráni kosti a kĺby, zvyšuje tvorbu svalovej hmoty, má antioxidačné vlastnosti.
 • Saw palmetto (Serenoa plazivá) - často sa používa u mužov, ktorí sa snažia prirodzene zvýšiť hladinu testosterónu. Hladinu testosterónu môže ovplyvniť niekoľko aspektov zdravia vrátane zloženia tela, sexuálneho života, nálady a kognície. Saw palmetto účinkuje tak, že znižuje aktivitu 5a-R - enzýmu zodpovedného za konverziu testosterónu na dihydrotestosterón (DHT), ďalší pohlavný hormón, ktorý pomáha udržiavať hladinu testosterónu v tele. Tradične sa používa na liečbu erektilnej dysfunkcie a zlepšenie sexuálnej funkcie.
 • GABA (kyselina gama-aminomaslová) je aminokyselina, ktorá sa prirodzene vytvára v mozgu. Funguje ako neurotransmiter, ktorý uľahčuje komunikáciu medzi mozgovými bunkami. Jej veľkou úlohou v tele je znižovať aktivitu neurónov v mozgu a centrálnom nervovom systéme, čo má širokú škálu účinkov na telo a myseľ, vrátane zvýšenej relaxácie, zníženého stresu, vyrovnanejšej a pokojnejšej nálady, zmiernení bolesti a podpory spánku. Mnoho liekov interaguje s GABA a tá mení v mozgu ich funkciu tak, aby sa dosiahli určité účinky, napríklad relaxácia, úľava od bolesti, zníženie stresu a úzkosti, zníženie krvného tlaku a zlepšenie spánku. Tiež hrá dôležitú úlohu pri regulácii svalového tonusu. V kombinácii s glutamátom, najdôležitejším excitačným neurotransmiterom tela, je dôležitým prispievateľom k celkovej duševnej a fyzickej homeostáze alebo rovnováhe tela.
 • Melatonín - spolupracuje s cirkadiánnym rytmom tela. Jednoducho povedané, cirkadiánny rytmus sú vnútorné hodiny nášho tela. To nám umožní vedieť, kedy je čas spať, zobudiť sa a jesť. Melatonín tiež pomáha regulovať teplotu tela, krvný tlak a hladiny hormónov. Hladiny melatonínu začínajú v tele stúpať, keď je vonku tma, čo signalizuje telu, že je čas spať. Taktiež sa viaže na receptory v tele a môže nám pomôcť relaxovať. Napríklad sa melatonín viaže na receptory v mozgu, čím pomáha znižovať nervovú aktivitu. V očiach to môže pomôcť znížiť hladinu dopamínu, hormónu, ktorý nám pomôže zostať hore.

Každá dávka obsahuje kombináciu „ZMA“ zloženú z 3 prísad - zinku, horčíka a vitamínu B6, ktorá podporuje rast a silu svalov a zlepšuje vytrvalosť, regeneráciu a kvalitu spánku.

• Zinok - tento stopový minerál je potrebný pre viac ako 300 enzýmov podieľajúcich sa na metabolizme, trávení, imunite a ďalších oblastiach nášho zdravia.
• Horčík - minerál, ktorý podporuje stovky chemických reakcií vo našom tele, vrátane tvorby energie a funkcie svalov a nervov.
• Vitamín B6 - vo vode rozpustný vitamín potrebný pre procesy, ako je výroba neurotransmiterov a metabolizmus živín.

Športovci, kulturisti a nadšenci fitness, ktorí užívajú ZMA napomáhajú zvýšiť hladinu testosterónu, regenerácii, zlepšeniu kvality spánku a budovaniu svalovej hmoty a sily.

Hypnos je odpoveďou na potreby zrelého muža, ktorý chce naplno využiť všetky aspekty života a využívať 100 % schopností svojho tela.

Výhody:

 1. Prírodné rastlinné zložky
 2. Podporuje nočnú regeneráciu
 3. Zvyšuje libido
 4. Inovuje produkciu testosterónu
 5. Zlepšuje kvalitu spánku
 6. Zahrnutá originálna formula ZMA
 7. Žiadne zbytočné pridané plnivá

Dávkovanie

Zmiešajte dávku (1 odmerku - 10 g) s 300 ml studenej vody a užívajte po poslednom jedle - najlepšie asi 30 minút pred spaním. Používajte iba raz denne!

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Green Apple) 1 odmerka (10 g)
Počet dávok v balení: (300 g) 30
D-asparágová kyselina (DAA) 3 500 mg
L-arginín AKG 1 000 mg
Extrakt zo semien Senovky gréckej (70 % saponínov) 1 000 mg
Koreň zázvoru 500 mg
List z damiány 500 mg
Maca (koreň) 500 mg
Horčík 300 mg
Saw Palmetto (Serenoa plazivá) 150 mg
GABA 50 mg
Zinok 10 mg
Vitamín B6 2 mg
Melatonín 1 mg

Zloženie

Green Apple: D-asparágová kyselina (DAA), L-arginín AKG, extrakt zo semien senovky gréckej (70 % saponínov), koreň zázvoru, list z damiány, maca koreň, horčík (ako L-askorbát horečnatý), saw palmetto (serenoa plazivá), GABA, zinok (ako L-aspartát zinočnatý), vitamín B6 (ako pyridoxín hydrochlorid), melatonín, kyselina jablčná, farbivo: B-karotén - E160a, sladidlo: extrakt z listov rastliny stévia.

Informácie pre alergikov

Vyrábané v zariadení, kde sa spracováva mlieko, sója, vajcia, lepok a arašidy.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by sa nemali používať ako náhrada pestrej stravy. Dôležitá je pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. Ak ste tehotná, dojčíte, beriete lieky alebo máte akýkoľvek zdravotný problém, poraďte sa so svojím lekárom pred užitím tohto produktu. Prestaňte užívať dva týždne pred plánovanou operáciou. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Vyvarujte sa kontaktu so zdrojmi tepla a slnečným žiarením.

Výrobca

Amarok Nutrition Ltd., 134 Swarcliffe Avenue - Leeds LS15 5NH, United Kingdom.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 12:30 - 17:30
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO