loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

MASSFUSION - Nutrabolics

MASSFUSION - Nutrabolics: Spomínate si na svoje prvé tréningové dni?
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

MASSFUSION - Nutrabolics

Masívne svalová explózia.

Spomínate si na svoje prvé tréningové dni? Keď ste každý ďalší tréning zdvíhali ťažšie a ťažšie závažia? Výsledky prichádzali rýchlosťou blesku. Vaši kamaráti s úžasom sledovali ako naberáte svalovú hmotu. Priatelia, ktorí sa prizerali tomu oceľovému dobrodružstvu vám priali ten skvelý pocit z dobre odvedenej práce, ale oni vedeli, že nič netrvá večne - ten rast nie je nekonečný. Boli ste ešte len začiatočníci, trvali na svojom, ale výsledky začiatočníka majú krátku životnosť! Vy ste len pokrčil plecami a išli ste svojou cestou. Išli ste na plné obrátky a nechceli sa zastaviť.

Ale oni mali pravdu. Teraz, keď dozrel čas, je jednoducho oveľa ťažšie pribrať viac hmoty. Bez ohľadu na to ako tvrdý máte tréning, vaša váha vás nechce počúvať a rast, ktorý chcete zachovať sa zastavil. Uviazli ste v pasci a potrebujete niečo čo vás z nej dostane a pomôže vám!

Pre skúsených kulturistov, ako ste vy - alebo pre tých z vás, ktorí ste nováčikmi a snažíte sa nabrať enormnú svalovú hmotu - je tu MASSFUSION ™. Tento vedecky vyvinutý weight-gainer doplnok dodá vášmu telu obrovskú dávku kalórií potrebnú k získaniu väčšej hmoty ako kedykoľvek predtým! Širšie ramená, objemnejšie hrudník s chrbtom a bicepsy, ktoré budia obdiv. Bez ohľadu na to v akej fáze tréningu ste, pomocou MASSFUSION môžete získať viac hmoty ako ste kedy považovali za možné!

MASSFUSION ™ Stratégia: dávka kalórií bez zbytočných prísad

Rast na požadovanú veľkosť závisí na vyváženom príjmu kalórií. Pokiaľ chcete naozaj zosilniť a vytvarovať svoju postavu, musíte jesť po celý deň! Ale pre tých z vás ktorí majú hektický životný štýl a nie ste schopní so sebou neustále ťahať kilogramami jedla alebo proste žalúdok nemôže znášať jedlo každé dve hodiny po celý deň, potom je MASSFUSION ™ ideálnou alternatívou. Ten vám ponúka vynikajúcu výživu, ktorú potrebujete k optimálnemu nárastu svalovej hmoty.

Áno, pravda, zaradili sme ho k 'vyššej' triede. To preto, že to nie je len množstvo kalórií, čo je síce dôležité, ale je to predovšetkým kvalitou ich zdroja. Predstavte si každodenné stravu vo fast foodoch. Samozrejme naberiete behom krátkej doby obrovskú hmotu, ale nie tak, ako chcete! Ak chcete budovať svalové tkanivo, budete potrebovať kombináciu vynikajúcich bielkovín, komplexných sacharidov, pokročilých kreatínov, a všetky potrebné tuky. Pre účinnosť je tiež nutné zachovať presný pomer a dávkovanie všetkých týchto látok. A to je to, čo MASSFUSION ™ poskytuje.

Gainery sú notoricky známe pre zvýšenie počtu kalórií spolu so zvýšením hladiny jednoduchých cukrov, čo spôsobí obrovské inzulínovej vákuum. Počas týchto procesov sa budete cítiť letargickí (samozrejmá nevýhoda, ak máte v pláne trénovať v posilňovni), a prispieva k ďalšiemu ukladaniu telesného tuku. S MASSFUSION ™ si môžete byť istí, že obsah cukru je extrémne nízky navyše bez žiadnych zbytočných prísad. Obsahuje iba zložky, ktoré prispievajú k rastu svalov!

Čo pre vás teda znamená nízky obsah cukru v MASSFUSION ™? Len jedno, priberiete svalovú hmotu, tým že odstránite tú zbytočnú!! Predtým bola táto idea niečím z ríše snov. MASSFUSION podporuje masívny rast svalov, a to spôsobom, ktorý nebude prekážať snahám o štíhlu postavu.

MASSFUSION ™ Taktika: Robí to čo iný gainer nevie!

Experti na výživu nechceli urobiť z MASSFUSION ™ len ďalší bežný gainer. Strávili veľa času tým, aby sa uistili, že MASSFUSION ™ bude naozaj revolučná záležitosť. Po mesiacoch príprav a analýz bol výsledkom vzorec, ktorý dnes môžete otestovať aj Vy. Obsahuje vynikajúce zložky kombinovanej v presných pomeroch na jediný účel - zhmotní Váš svalový potenciál!

Telesná potreba kvalitných bielkovín je nesporná, preto MASSFUSION ™ ponúka vysokú úroveň kvality aminokyselín, ktoré stimulujú syntézu bielkovín a umožňujú extrémny rast svalov. Jeho schopnosť rýchleho uvoľňovania proteínov (tj vysoko kvalitné srvátky a srvátkových peptidov), je podopretá aj pomalšími procesy uvoľňovania bielkovín (napr. kazeínu) a to predlžuje optimálny vývin svalstva. Tieto pomalšie postupné procesy sú obzvlášť užitočné pred spaním, takže vaše telo počas tejto doby nemusí dopĺňať látky potrebné pre prirodzenú tvorbu svaloviny - tento stav trvá 8 až 10 hodín. S MASSFUSION ™ sú vaše svaly stále vyživované a obohacujú aj keď nemáte možnosť konzumovať celé jedlá.

Okrem toho MASSFUSION ™ obsahuje komplexné sacharidy, ktoré podporujú vstrebávanie bielkovín. Neobsahuje žiadne jednoduché cukry, fruktózu ani sacharózu. Metabolické mastné kyseliny - alebo,, zdravé "tuky - boli presne navrhnuté na zvýšenie energetickej hladiny.

MASSFUSION ™ dopĺňa aj pokročilá kreatínová zmes. To všetko v chutnom a ľahko stráviteľnom nápoji, ktorý si môžete vychutnať v niekoľkých okamihoch!

MASSFUSION ™ komplexy:
Ak ste jedni z tých, ktorí tvrdo trénujú na každý nový gram svaloviny alebo drie aspoň na udržanie toho čo už získal, potom by mal byť MASSFUSION určite v hornej časti vášho zoznamu doplnkov stravy.

Štyri dôležité zmesi formula MASSFUSION:

»Waxybolic ™ sacharidová Mixtúra
Silná zmes poskytujúce ideálne množstvo glukózy, energie pre rast svalov a regenaraci. Tieto komplexné sacharidy spúšťa inzulínovej reakcie potrebné na riadenie reakcií bielkovín a využívanie aminokyselín.

»MASSFUSION ™ 5-úrovňová proteínová Mixtúra stáleho uvoľňovanie aminokyselín.
Viacúrovňová proteínová mixtúra vám poskytuje konštantný prísun 'svalových potravín' a zaručuje anabolický stav.

»CEO ™ Pokročilý Kreatín komplex
Vedecky pokročilý komplex, ktorý vášmu telu dodáva energiu aj potom čo ste prekročili normálnu energetickú hladinu, čo vám umožní trénovať tvrdšie a dlhšie. CEO ™ tiež zvyšuje absorpciu bunkovej vody a prispieva k celkovému rastu svalov.

»SuperFats ™ komplex metabolických mastných kyselín
Kombinácia "chudých a zdravých" tukov poskytuje vynikajúci zdroj energie pre svalový rast.

Dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku s 300-600 ml vody alebo mlieka a užívajte 1 až 3 krát denne. Najlešie ráno, po tréningu a pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné informácie:
1 dávka: do 90kg: 1 a pol odmerky (117,5g)
1 dávka: nad 90 kg: 3 odmerky (235g) Počet dávok v balení: 62-31 množstvo na 1 brutálnu 235 g dávku % DDD
Kalórie 950
kalórií z tuku 81
Celkové množstvo tukov 9g 14% *
z toho nasýtené 2g 10% *
trans 1g †
Cholesterol 20mg 7% *
Sacharidy celkom 170g 57% *
z toho vlákniny 2g 8% *
cukry 28g †
Bielkoviny 47g 94% *
Sodík 400mg 17%
Draslík 350mg 10%
Vápnik 150mg 15% * Percentá odporúčanej dennej dávky (ODD) ja založený na predpokladanom príjme 2000 kalórií
† DDD nie je stanovená Dostupný v príchutiach: čokoláda, vanilka, jahoda Zloženie: Waxybolic Carbohydrate Matrix (Hydrolyzed and Fractionated Waxy Maize Starch, Glucose Polymers, Levulose, Hydrolyzed Rice Sirup, trehalózy), MASSFUSION Penta-StageSustained Relase Amino Acid Enhanced Protein Matrix (Complete Spectrum Whey Protein Hydrolysate, Casein Hydrolysate, Cross Flow Micro Filtered Whey Protein Isolate, Micellar Casein, Whey Protein Concentrate, L-Glutamine, L-Leucín, L-isoleucin, L-Valin, L-Glycine), Cocoa, CEO AdvancedCreatine Complex (Creatine Monohydrate, Creatine Ethyl Ester, Creatine Orotate), Super Fats Metabolic Fatto Complex (conjugated linoleic Acid From Sunflower Oil, Medium Chain Triglecerides From Fractionated Coconut Oil, Non Dairy Creamery (Sunflower Oil, Corn syrup solids, Sodium Caseinate, Mono and Di Glycerides, Di-Potassium Phosphate, Tri-Calcium Phosphate, Soy Lecitín , Tocopherols)), Natural and Artificial Flavours, Xantham Gum, cellulose Gum, Carrageenan, Caramel Color, Sucralose, Acesulfám Potassium.
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK