+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Mass-Tech Performance Series - Muscletech

Hlavný obrázok Mass-Tech Performance Series - Muscletech
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Gainery


Stručný popis

Mass-Tech Performance Series - Muscletech: je najuniverzálnejší gainer, aký máte k dispozícii. Obsahuje lepšie a kvalitnejšie kalórie navrhnuté špeciálne pre hardgainerov.


Popis produktu

reklamny baner mass tech od muscletech

Lepšie, kvalitnejšie kalórie navrhnuté špeciálne pre hardgainerov: MASS-TECH je najuniverzálnejší gainer, aký máte k dispozícii, ktorý sa môže užívať raz denne, alebo sa môže rozdeliť do dvoch samostatných polovičných porcií. Nová, výkonná formula teraz prináša 1170 kalórií odvodené z vysoko kvalitných bielkovín a rýchlo stráviteľných sacharidov, rovnako ako aj špecializovaných tukov.

Viac bielkovín v jednej porcii než iné gainery: Nová a vylepšená formula obsahuje viacfázový bielkovinový systém, pri zmiešaní s 2 pohármi nízkotučného mlieka dodáva rýchlo, stredne a pomaly tráviace proteíny. Taktiež poskytuje kritické aminokyseliny, ktoré udržiavajú anabolizmus.

Ďalšie BCAA a L-Leucín: Unikátnych 7 gramov L-leucínu a 13 g BCAA, ktoré pomáhajú naštartovať kostrové svaly, aby sa zachovala hladina svalového glykogénu, čo pomáha zamedziť rozkladu bielkovín.

Pridané aminokyseliny pre ešte väčší efekt: Okrem hlavných ingrediencií MASS-TECH ® poskytuje ďalšie prísady, ako je napríklad 3-gramová dávka L-alanínu. L-alanín je druhá najpoužívanejšia aminokyselina po L-leucíne pri syntéze proteínov. Dokonca sa zistilo, že hrá dôležitú úlohu v produkcii glukózy. Vzorec tiež prináša 3-gramovú dávku glycínu, aminokyseliny, ktorá môže pomôcť pri tvorbe mnohých iných biologických látok v tele, ako sú bielkoviny a kreatín. Taurín je po glutamíne druhá najčastejšie sa vyskytujúca aminokyselina.

Budovať silu rýchlejšie: Na rozdiel od iných popredných gainerov, ktoré obsahujú málo kreatínu, MASS-TECH ® poskytuje 10-gramovú klinicky overenú dávku.

Doplňte zásoby glykogénu: Dávka 168 g sacharidov prostredníctvom multi carb komplexu podporuje sekréciu inzulínu, doplnenie svalového glykogénu a tým pomáha dostať telo do anabolického stavu.

Receptúra s pravými Omega tukmi: Vzorec obsahuje menej nasýtených tukov ako ostatné gainery a je vyrobený s 5 gramami omega-tukov, ktoré poskytujú energeticky husté kalórie.


Dávkovanie

Zmiešajte 1 dávku (2,5 odmerky) s 250 ml vody, alebo odtučneného mlieka a konzumujte buď ráno, medzi jedlami, alebo po tréningu. Môžete konzumovať dvakrát denne, čiže denná dávka je 5 odmeriek.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť dennej dávky: (príchuť vanilka) 5 odmeriek (255 g) % DV
Počet dávok v balení: 13
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 1 000 kcal
Kalórie z tuku 80 kcal
Tuk celkom 9 g 14 %*
Saturovaný tuk 2 g 10 %*
Trans tuk 0 g
Mononenasýtený tuk 5 g
Cholesterol 85 mg 28 %
Sacharidy celkom 168 g 56 %*
Vláknina 1 g 4 %*
Cukor 8 g
Bielkoviny 63 g 126 %*
Vápnik 320 mg 32 %
Železo 0,7 mg 4 %
Sodík 380 mg 16 %
Mass-Tech® Co-Factors:
Creatine Monohydrate 10 g
L-Leucine 5 g
L-Alanine 3 g
L-Glycine 3 g
Taurine 2 g
Enzyme Digestion Complex:
Papain 50 mg
Amylase 50 mg
† Denná hodnota nebola stanovená

Zloženie

MULTI-PHASE CARB COMPLEX (Glucose Polymers, Isomaltulose, Oat Bran, Amaranth, Quinoa, Buckwheat, Millet, Chia), MULTI-PHASE PROTEIN SYSTEM (Whey Protein Concentrate, Calcium Caseinate, Egg Albumin, Whey Protein Isolate, Hydrolyzed Whey Protein Isolate,L-Glutamine, L-Isoleucine, L-Valine), OMEGA-SUPPLYING BLEND ([Sunflower Oil, Corn Syrup Solids, Sodium Caseinate, Mono- & Diglycerides, Dipotassium Phosphate, Tricalcium Phosphate, Soy Lecithin, Tocopherols (As Preservative)], Medium Chain Triglycerides), Natural And Artificial Flavors, Cellulose Gum, Soy Lecithin, Acesulfame-Potassium, Salt, Sucralose, .


Upozornenie

Nepoužívajte, ak ste tehotná, alebo dojčiaca. Poraďte sa s lekárom pred začatím akejkoľvek diéty, alebo cvičebného programu.

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko, vajcia a sóju. Vyrábané v podniku, ktorý tiež spracúva arašidy a pšenicu.


Hodnotenie

4.9
7 hodnotení

Novinky