loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

M5 Extreme - Cellucor

M5 Extreme - Cellucor: je prvý a jediný predtréningový produkt, ktorý poskytne užívateľom skutočnú slobodu v tom, ako ho prispôsobiť svojmu tréningu.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

M5 Extreme - Cellucor

M5 EXTREME 2 in 1

"Jedna veľkosť sedí všetkým" toto by sa ale nemalo vzťahovať na váš pred tréningový produkt!

Vo svete ovládanom výberom a prirodzenými šancami, v tejto slobode by ste si mali vyberať aj doplnky výživy. V mori nových produktov a verzií starých produktov, ešte ale neboli zodpovedané notorické otázky ...

"Dobre, ja trénujem večer, budem potom môcť zaspať?" ÁNO.
"Ako to, že je tento výrobok najlepší práve pre mňa?" ČÍTAJTE ĎALEJ!

Posledné zadarmo

M5 Extreme od Cellucor je prvý a jediný predtréningový produkt, ktorý poskytne užívateľom skutočnú slobodu v tom, ako ho prispôsobiť svojmu tréningu. Všimli ste si našej unikátnej kovovej dózy? A už chápete prečo sme ju pre Vás rozdelili? M5 Extreme sa skladá z 2 samostatných produktov: "Ignite" a "Build", ktoré vám umožní prispôsobiť sa vášmu tréningu.

Chcete to vysvetliť?

Každý produkt na trhu má zložku, ktorá Vás pekne nabudí, tak aby sa Vám chcelo skutočne tvrdo makať. Lenže, čo keď idete cvičiť večer? Každý vie, že zaspať je potom nemožné ... Ráno je to v poriadku, aj cez deň, kedy idete cvičiť, ale večer Vás tie povzbudzovače tak nakopnú, že nezatvoríte oči. To už s M5 Extreme nehrozí. Horná časť výrobku je tá, ktorá Vás "nakopne", spodná "buduje" svaly. Takže, ak idete cvičiť večer, jednoducho si dáte odmerku spodnej časti M5 a hornú nie. S popoludňajším tréningom si dáte lyžičku z každého. Aké logické! Aké jedinečné a originálne Cellucor riešenie.

Budovať zdola nahor

M5 Extreme "Build" je obsiahnutý v spodnej polovici patentovanej rozdelenej dózy. Produkt je poháňaný NO3 technológiou a bezkonkurenčnými komponentmi, ako je kreatín MagnaPower ®, leucín, arginín a citrulín, ktoré dodávajú bezkonkurenčne okamžitú veľkosť a nárast sily.

Čo je NO3?

NO3 je Nitrid, pokročilá zlúčenina, ktorá prináša neuveriteľné svalové napumpovanie a zosilňuje účinnosť každej zložky v M5 Extreme. Cellucor využíva kreatín nitrát, NO3 fúziu s kreatínom, podľa štúdie z UCLA, kreatín dusičnan je o 1000% viac rozpustný vo vode ako kreatín monohydrát, a ďalšie jeho deriváty: bezkonkurenčná rozpustnosť vo vode zabezpečuje lepšie vstrebávanie a absolútne žiadny z bežných vedľajších účinkov kreatínových doplnkov.

Budujte rýchlo svalovú hmotu, to je Vaša voľba!

M5 Extreme Build je úplne bez stimulantov - umožňuje užívateľom plne kontrolovať množstvo povzbudzujúcich látok, ktoré prijímajú! Tradičné pred-tréningové produkty núti užívateľa neustále voliť medzi vysokými dávkami stimulantov, alebo žiadnymi výsledkami. Často potom čítate: "Vezmite 1-3 naberačky v závislosti na osobné toleranciu". Tomu je koniec!

M5 Extreme Ignite je formula, ktorá je zdrojom najpokročilejšej energie na trhu. "Ignite" sa skladá z prémiových látok, ako sú beta alanín a Xanthinol Nicotine. Tento vzorec poskytuje väčší "ťah na bránku", viac adrenalínu ako ste si mohli niekedy predstaviť, že môžete získať z legálneho doplnku - tak moc vám "Ignite" podnieti myseľ, svaly a tréningové nasadenie, tréningy za tréningom a za každým ďalším tréningom ...

Nabi sa energiou, keď potrebuješ. Buduj svaly každý deň. Spoločne, je to M5 Extreme.

L-leucín
Leucín je základnou aminokyselinou s rozvetveným reťazcom . Potrebná pri podpore budovania a regenerácie svalov. Leucín stimuluje syntézu bielkovín a zachováva hladinu glykogénu.

Creatine Magnapower
Je vysoko pokročilá forma kreatínu, ktorá poskytuje okamžitú silu bez vedľajších účinkov kreatín monohydrátu, ako je retencia vody, alebo nadúvanie. Magnesium Creatine Chelate je pufrovaný roztok obsahujúci kreatín a horčík. Vzhľadom k tomu je pH-odolné, kreatín je schopný „prežiť“ v žalúdku, čo vedie k väčšej absorpcii a bez žalúdočných problémov. Horčík je tiež zvyšuje hladinu ATP vo svaloch.

Creatine nitrate
Je silný "super kreatín" derivát. Tento patentovaná a bezprecedentná zlúčenina je fúzia z molekuly kreatínu s kyselinou dusičnou. Podľa štúdie UCLA, kreatin nitrate je 1000% viac rozpustný vo vode ako kreatín monohydrát a väčšina iných foriem kreatínu : bezkonkurenčná rozpustnosť vo vode zabezpečuje lepšie vstrebávanie a absolútne žiadny z tradičných vedľajších účinkov kreatínových doplnkov, ako je nadúvanie, či zadržiavanie vody v tele Kreatin nitrate zároveň zvyšuje oxid dusnatý a hladinu ATP v tele. Dusičnan je vysoko účinný vazodilátor, tiež zvyšuje vstrebávanie a zároveň znižuje črevnú nerovnováhu.

Arginine AKG (alfa-ketoglutarát)
Je silný predchodca oxidu dusnatého. AKG zvyšuje prekrvenie, pevnosť a podporuje sekréciu rastového hormónu a inzulínu. Je to účinný vasodilátor, rozširuje krvné cesty do svalov, čo vedie k zlepšeniu prietoku krvi, svalovej pumpy a efektívnejšiemu doručeniu živín.

Betaín
Je chemická zlúčenina, ktorá zvyšuje vodnú hladinu vo vnútri svalovej bunky a zvyšuje účinky kreatínu tým, že chráni svaly proti svalovej dehydratácii. Betaín zachováva svalovú hmotu počas intenzívnej fyzickej aktivity a podporuje zvýšenie oxidácie lipidov.

N-Acetyl-L-tyrozín
Je rýchlejšie absorbujúca sa forma L-tyrozínu. L-Tyrozín je menej náchylná aminokyselina k vylučovaniu. Je prekurzor nadobličiek, rastových hormónov, adrenalínu, dopamínu a noradrenalínu. Tieto hormóny podporujú sekréciu HGH a prispievajú k vyššej energetickej hladine, lepšej koncentrácii a mentálnej bdelosti.

Mucuna pruriens
Je široko známa ako zamatová fazuľa. Mucuna pruriens obsahuje L-DOPA, prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá konvertuje na dopamín. Dopamín podporuje sekréciu rastového hormónu, jeden z najsilnejších hormónov pre telo. Dopamín konvertuje v mozgu na noradrenalín. Noradrenalín zvyšuje metabolizmus a zosilňuje energetické hladiny.

Citrulín
Je prekurzorom arginínu a neoddeliteľnou súčasťou NO cyklu. Pri súčasnom použití arginín citrulín pôsobí synergicky na posilnenie a rozšírenie produkcie oxidu dusnatého, čo zvyšuje prietok krvi, živín a zabezpečí dlhotrvajúcu pumpu.

Extrakt z hroznových jadier
Je prirodzene sa vyskytujúci antioxidant, ktorý má likvidačný účinok na voľné radikály a je 20 krát silnejší ako vitamín C, alebo vitamín E. Extrakt z hroznových jadier má mnoho výhod v zdravotníctve, podporuje zrýchlenie metabolizmu a hladiny testosterónu, údržbu srdca a ciev a obmedzuje vznik rakoviny.

Beta alanín
Je prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina. Beta alanín produkuje vyššiu intramuskulárna     úroveň karnozínu, ktorý prehlbuje energetickú hladinu, podporuje svalovú vytrvalosť a zlepšuje výkon. Beta alanín je účinný blokátor únavy, pôsobí ako vyrovnávacia pamäť, zabraňuje hromadeniu kyseliny mliečnej v kostrovom svale (počas cvičenia), ktoré umožňujú telu fungovať lepšie a dlhšie.

Kofeín
Je silný psychoaktívny stimulant. Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, odvracia únavu a podporuje zvýšenú pozornosť a energetickú hladinu.

Kyselina listová
Je vo vode rozpustný vitamín B, ktorý podporuje pozitívnu náladu a zvýšenie energetickej hladiny. Kyselina listová tiež podporuje vytváranie buniek a lepšiu regeneráciu.

Rauwoliscine
Zosilňuje hladinu energie v tele a podporuje proces spaľovania telesného tuku.

Vitamín B12
Metylkobalamin je forma vitamínu B12, základným B-vitamínom. Vitamín B12 výrazne podporuje bunkový metabolizmus, výrobu energie a pomáha pri výrobe mastných kyselín, pri členení tukov. Vitamín B12 tiež podporuje zdravú funkciu nervového systému a krvotvorby.

Pyridoxal Phosphate
Bežne známy ako P5P, je aktívna forma vitamínu B6. P5P nevyžaduje žiadnu konverziu v pečeni a preto je to vhodnejšia forma tejto živiny. Vitamín B6 umocňuje niekoľko telesných funkcií, vrátane energetického metabolizmu, funkcie neurotransmiterov, rast svalov a ich regeneráciu.

Dávkovanie

Ako mám užívať M5 Extreme?
M5 Extreme je prispôsobiteľný predtréningový produkt.

Pre brutálny energizujúci tréning a svalový rast: jednoducho zmiešajte 1 modrú odmerku (Build) s dvoma žltými odmerkami (Ignite) a zamiešajte v 200-300 ml studenej vody, užite 30 minút pred tréningom.

Pre nočný alebo neskoro večerný energizujúci tréning: jednoducho zmiešajte 1 modrú odmerku (Build) s jednou žltou odmerkou (Ignite) a zamiešajte v 200-300 ml studenej vody, užite 30 minút pred tréningom.

Užíva sa iba v tréningový deň!

Mám užívať M5 Extreme s jedlom?
M5 Extreme môžete užívať s jedlom, alebo na prázdny žalúdok.

Môžem užívať M5 Extreme s inými Cellucor produkty?
M5 Extreme môže užívať s P6 Extreme, Stack M5 s NO3 Black Chrome pre najlepšiu svalovú pumpu. M5 Extreme je možné kombinovať so všetkými produktmi Cellulor na chudnutie.

V súčasnej dobe užívam predpísané lieky, môžem konzumovať M5 Extreme?
Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.

Som športovec monitorovaný antidopingovým programom, môžem užívať M5 Extreme?
Hoci žiadny z našich produktov neobsahuje zakázané látky, odporúčame sa o konzumácii poradiť s príslušnými športovými asociáciami a klubmi, ktoré váš šport zastrešujú.

Tabuľka nutričných hodnôt

IGNITE
Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (1,07 g)
Počet dávok v balení: 60

Hodnoty jednej dávky %DV
Folate 250mcg 62%
Vitamin B12 34mcg 575%
Beta Alanine 500mg †
Explosive Energy Blend 327mg †
Caffeine Anhydrous (150 Mg), N-Acetyl-L-Tyrosine, Rauwolscine HCL, Folic Acid, Vitamin B12 (As Methylcobalamin), Pridoxine Phosphate

†denná dávka nie je stanovená

BUILD
Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (17,95 g)
Počet dávok v balení: 30

Hodnoty jednej dávky %DV
Kalórie 5
Sodík 15mg 1%**
Sacharidy celkom 1g <1%**
Vitamín C 250mg 417%
Magnesium 244mg 61%
L-Leucine 3000mg †
Creatine MagnaPower®
Magnesium Creatine Chelate 3000mg †
Creatine Nitrate 2000mg †
Beta Alanine 2000mg †
Arginine AKG 2000mg †
Betaine HCL 1000mg †
Citrulline Malate 1000mg †
Grape Seed Extract 200mg †

†denná dávka nie je stanovená

Ostatné zložky:
Oxid kremičitý, kyselina citrónová, sukralóza, prírodná a umelá aróma, kyselina jablčná, repná šťava (farbivo), acesulfam draselný (Ace-K)
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO