loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Luteina (ochrana zraku pred ultrafialovým žiarením) - Yamamoto

Luteín a zeaxantín sú najdôležitejšie antioxidanty pre náš zrak a mozog. Spojenie týchto 2 látok chráni oko pred škodlivým žiarením a ultrafialovým žiarením.
 

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Nedostatok luteínu môže spôsobiť ďalšie ochorenia alebo poruchy, ako je napríklad makulárna degenerácia súvisiaca s vekom alebo katarakta (šedý zákal - strata priehľadnosti vlastnej šošovky). Je to preto, že luteín nie je prítomný len v centrálnej časti sietnice, ale aj v kryštalickej šošovke, kde pôsobí proti oxidácii zodpovednej za šedý zákal. V prípade suchých očí alebo zápalu spojiviek sa luteín môže použiť na podporu hojenia a ochrany očí. Známe antioxidačné vlastnosti luteínu pomáhajú bojovať proti poškodeniu voľnými radikálmi spôsobenému ultrafialovými lúčmi, slnečným žiarením, nevyváženou stravou alebo diétou s nízkym obsahom antioxidantov.

Prečo sú antioxidanty dôležité aj pre zdravie očí?
Jednou z najdôležitejších funkcií v očiach je zhromažďovanie a zaostrovanie svetla na sietnici, čo je dôvod, prečo takzvané „šošovky“ musia zostať „jasné“ a nezakalené. Hlavným dôvodom zakalenia šošoviek je poškodenie oxidáciou, preto potrebujeme antioxidanty, ktoré pomáhajú neutralizovať voľné radikály.

Správne pridanie luteínu s podporou zeaxantínu do stravy je tiež vynikajúca ochrana zdravia očí a cenná pomoc v prípade vizuálneho stresu (koncentrovaná práca na počítači alebo únava), prípadne pri ťažkostiach s nočným videním.

Výhody:

  1. Antioxidant
  2. Prospešný pre zrak a mozog
  3. Ochrana zraku pred ultrafialovým žiarením

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne s vodou.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (30 kaps.) 30
Luteín 20 mg
Zeaxantín 4 mg

Zloženie

Luteín (z tagetes erecta l.), zeaxantín (z tagetes erecta l.), objemové činidlá: celulóza, fosforečnan vápenatý, želatína, činidlá proti spekaniu: oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, farbivo: E171.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť používané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Neužívajte dlhodobo bez konzultácie s lekárom. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO