loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Longevity Complex - GymBeam

Rastlinné extrakty, koenzým Q10, vitamín K2 a ďalšie zložky pre podporu vitality, zdravia a dlhovekosti.

Balenie

Bežná cena

--

Ušetríte

--

Vaša cena

--

+ Darček: gift

Skladom

Doručenie do utorka?

Objednajte kuriérom GLS do pondelka 14:00 hod.

Popis produktu

Longevity Complex je výsledkom dôkladného výskumu a inovácií v oblasti nutraceutík. Jeho unikátna receptúra je špecificky navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky a očakávania tých najnáročnejších jedincov, ktorí si kladú za cieľ udržať si zdravie, vitalitu a dosiahnuť dlhovekosť.

V srdci tejto výnimočnej receptúry leží starostlivo vybraná kombinácia rastlinných extraktov. Každý z týchto extraktov bol zvolený na základe jeho preukázaných pozitívnych účinkov na ľudské zdravie. Tieto prírodné zložky sú doplnené o resveratrol, látku známu svojimi antioxidačnými vlastnosťami a schopnosťou podporovať srdcovocievny systém.

Nikotínamid ribosid je forma vitamínu B3, ktorá sa v tele premieňa na koenzým NAD+ (nikotinamid adenín dinukleotid). Ten sa nachádza v každej bunke nášho organizmu, kde sa zapája do tvorby energie alebo opravy DNA. Kvercetíin predstavuje látku, ktorá sa v prirodzenom stave nachádza v mnohých potravinách a rastlinách. Je to flavonoid, čo znamená, že patrí do skupiny zlúčenín známych svojimi antioxidantnými vlastnosťami. 

Extrakt z pšeničných klíčkov (Triticum aestivum) je zdrojom spermidínu. Ten sa zároveň nachádza v každej bunke nášho tela, kde sa zúčastňuje na procesoch súvisiacich s metabolizmom a bunkovým rastom. Trimetylglycín (TMG) je známy aj ako betaín. Ten je aktívnym metabolitom cholínu, ktorý patrí medzi nootropiká s cieľom starostlivosti o pamäť, myslenie a schopnosť učenia. Kyselina alfa-lipoová pôsobí ako silný antioxidant.

Ďalej v zložení Longevity Complexu nájdeme koenzým Q10, ktorý je neoceniteľným spoločníkom pre všetkých, ktorí hľadajú cestu k zvýšeniu svojej energetickej úrovne a podpore srdcového zdravia. Tento koenzým, často označovaný aj ako elixír mladosti, posilňuje bunkovú energiu a pomáha v boji proti voľným radikálom. Vitamín K2 je zásadný pre správnu zrážanlivosť krvi a udržiavanie kostí v zdravom stave.

Výhody:

  1. Zachovanie dobrého zdravia a vitality
  2. Podpora dlhovekosti
  3. Balenie obsahuje 45 denných dávok

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 45
Extrakt z koreňa krídlatky japonskej (Polygonum cuspidatum) 500 mg
z toho resveratrol 250 mg
Nikotínamid ribosid chlorid 250 mg
Extrakt z kvetov jerlínu japonského (Sophora japonica) 128 mg
z toho kvercetín 125 mg
Extrakt z pšeničných klíčkov (Triticum aestivum) 125 mg
z toho spermidín 0,25 mg
Trimethylglycín 125 mg
Kyselina alfa-lipoová 100 mg
Koenzym Q10 60 mg
Vitamín K2 90µg

Zloženie

Extrakt z koreňa krídlatky japonskej (polygonum cuspidatum)(50 % resveratrol), nikotínamid ribozid chlorid, extrakt z kvetov jerlínu japonského (sophora japonica)(98 % kvercetín), extrakt z pšeničných klíčkov bohatý na spermidín (triticum aestivum) (0,2 % spermidin), bezvodý betaín (trimetylglycín), kyselina alfa-lipoová, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), koenzým Q10, vitamín K2 (menachinón-7), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), hypromelózová kapsula.

Informácie pre alergikov

Alergény sú vyznačené tučným písmom.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ak užívate antikoagulanty, poraďte sa s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO