+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Liver D-Tox od AllMax

Hlavný obrázok Liver D-Tox od AllMax
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Čo Vás trápi ?


Stručný popis

Liver D-Tox - AllMax: 21 - dňová detoxikácia pečeňového systému. To najlepšie pre Vašu pečen.


Popis produktu

  • Liver D-Tox - ultimátna ochrana pečene
  • 21 - dňová detoxikácia pečeňového systému
  • Ultra silný - 30% obsah silybín
  • Vzácny extrakt Picrorhiza Kurroa
  • 4 kľúčové špecifické antioxidanty podporujúce činnosť pečene

ALLMAX PRE COMPETITION SERIES Liver D-Tox je určený pre súťažných športovcov.

Ľudská pečeň je považovaná za jeden z najdôležitejších orgánov. Je zodpovedná za čistenie krvi, syntézu bielkovín, biochemickú výrobu, ukladanie glykogénu a dokonca hrá hlavnú úlohu v metabolizme. Už veľmi mierne zníženie jej činnosti môže mať za následok nižší ako optimálny výkon. Široká škála výrobkov môže zhoršiť funkciu pečene. Alkohol, farmaceutické, alebo rekreačné drogy, aflatoxíny a dokonca aj bežné voľnopredajné lieky, ako je paracetamol vo vyšších dávkach môžu pečeň zasiahnuť.

Liver D-Tox je účinná kombinácia klinicky overených rastlinných extraktov v ich najčistejšej a najsilnejšej forme spolu so silnými antioxidantmi ako je vitamín C, vitamín E a selén. NAC je tak silný, že sa používa v prípade pečeňovej toxicity. Extrakt z pestreca (MTE), ktorý je jednou zo zložiek, je nielen štandardizovaný na 80% silymarín, ale aj na menej známy, ale veľmi silný 30% obsah silybín. MTE je široko známy pre jeho osvedčenú schopnosť znižovať hepatoxíny v pečeni, často sa používa na zabezpečenie regenerácie a vyčistenie organizmu.

ALLMAX využil ako jeden zo zdrojov aj 95% extrakt z Kurkumínu - preslávený svojou silnou antioxidačnou a detoxikačnou funkciou. V štúdiách na zvieratách kurkumín preukázal, že zmierňuje poškodenie pečene po škodlivom vplyve etanolu, železa a predávkovanie carbon tetracholoridom a dokonca ukázal trend zvrátiť cirhózu.

Extrakt z artičokov s 5% obsahom cynarin bol zase pridaný pre jeho hepaprotektívnu funkciu (ochrana pečene). Katuka extrakt má stáročnú tradíciu v ajurvédskej medicíne ako pečeňové tonikum. Ako športovci, dávate veľa zabrať pečeni a do značnej miery veľa závisí na pečeni, ako trávi bielkoviny a ako čistí krv od toxínov. Ak to chcete robiť na najvyššej úrovni, dlhujete svojej pečeni 21-dňovú očistu s Liver D-Tox.


Dávkovanie

Užívajte 2 kapsule denne, jednu ráno, druhú večer. Balenie je určené na 21-dňový cyklus.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť dennej dávky: 2 kapsule
Počet dávok v balení: 21
Hodnoty jednej dávky
Liver D-tox power blend
Vitamín C 160 mg
Vitamín E 60 iu
Selén 70 mcg
NAC (N-Acetyl-Cysteín) 25 mg
Ochranná zmes pečene 636 mg
Pestrec mariánsky (80% silymain, 30% Silybin)(Silybum marianum, semeno) 380 mg
Kurkuma (95% Curcumin)(curcuma longa, koreň) 158 mg
Artičok (5% Cynarin)(Cynara cardunculus, list) 54 mg
Kuťka (Picrorhiza kurroa, koreň) 44 mg

Zloženie

Želatína, magnézium stearát, oxid kremičitý.


Upozornenie

Prípravok nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov! Počas používania dodržujte dostatočný pitný režim! Prípravok nepoužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte, ak ste osoba s vrodenou poruchou metabolizmu, alebo trpíte zdravotnými poruchami, ako je cukrovka, alebo sklony k hyperglykémii a hypoglykémii! Udržujte z dosahu detí! Nepoužívajte ani v prípade, ak užívate nejaké lieky na predpis, alebo aj voľne predajné! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

Alergénové upozornenie: Produkt vyrábaný v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vajcia, orechy, pšenicu, mäkkýše a kôrovce.


Hodnotenie

5.0
1 hodnotenie

Novinky