loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Lipo Hardcore 6-X verzia pre EU - Nutrex

Lipo 6X je svetovo najvyspelejší spaľovač tuku používajúci nové dokonalé viacfázové technológie.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

Lipo 6X je svetovo najvyspelejší spaľovač tuku používajúci nové dokonalé viacfázové technológie. Unikátne  viacfázové technológie kombinujú prepravu kapsule rýchleho uvoľnenia a technológiu kapsule kontrolovaného a rozšíreného uvoľňovania. To znamená, že Lipo 6X je spaľovač tuku, má dvojakú účinnosť – rýchlu aj postupnú.

Nový štandard v Hardcore spaľovaní tuku.

  1. Fáza # 1 kapsula rýchleho uvoľňovania. Vonkajšia tekutá kapsula Lipo 6X zaisťuje rýchle a takmer okamžité čerpanie z jeho účinných látok na potláčanie chuti, pálenia tuku, posilnenia štítnej žľazy a podpory energie. Behom pár minút pocítite všetky tekuté zlúčeniny farmeceutickej-triedy pracujúce pre Vás.
  2. Fáza # 2 kapsula kontrolovaného a rozšíreného uvoľňovania. Narozdiel od ostatných spaľovačov tuku, ktorých účinky prídu a odídu rýchlo, LIPO-6X naďalej pracuje pre Vás v dlhšom časovom období. Selektívnym uložením niektorých zložiek vo forme guľôčok v oddelenej kapsuli, ktorá je umiestnená v druhej tekutej kapsuli, je možné kontrolovať ich absorbciu. Tým sa výrazne predlžuje doba, po ktorú sú tieto látky aktívne, to znamená, že  účinky potláčania chuti, pálenia tuku a posilnenia štítnej žľazy LIPO-6X pokračujú v práci mnoho hodín, čo Vám umožní trvalo chudnúť po celý deň.

LIPO-6X je prvý a jediný spaľovač tuku, ktorý ponúka rýchlosť a trvácnosť. Rýchly a rapídny nástup silného efektu spaľovania tuku a efektu podpory energie kombinované s kontrolovaným a rozšíreným účinkom. Zaistí maximálne výsledky cez deň aj v noci.

Výsledky:

Reklamny baner Lipo6 X Hardcore

Dávkovanie

Začnite s 2 kapsulami v prvých dvoch dňoch. (1 ráno a 1 poobede) a zvyšujte dávku o 1 kapsulu každý druhý deň až do maximálnej dávky 4 kapsúl. Odteraz budete užívať 2 kapsule ráno a 2 v odpoludňajších hodinách. Neprekračujte 4 kapsule denne. Neužívajte pred spaním.

Pre optimálne výsledky by sa Lipo-6X  nemalo užívať s jedlom. Užívajte najmenej 30 minút pred jedlom. Lipo-6X je najlepšie použiť v cykloch. Navrhovaná dĺžka cyklu je 8 týždňov, po ktorých nasleduje 1 týždeň pauza.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky 2 kaps.
Počet dávok v balení: 60
Phase #1 Rapid Release Liquid Delivery Blend 718 mg
Glycerine
Purified USP Water
Caffeine anhydrous 200 mg
Synthetic Thermogenesis Activating Complex 100 mg
Tyramine
Hordenine
Synthetic Guggulsterones Z&E 1:1 20 mg

Zloženie

Polysorbate 80, Vegetable Cellulose, farbivo FD&C Blue#2.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO