+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Lifter X25 - Dex Nutrition

Hlavný obrázok Lifter X25 - Dex Nutrition
 

Cenník

Doručenie do utorka? Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.
BaleniePríchuťBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
375 gLime19.88 €20%15.90 €
375 gRaspberry19.88 €20%15.90 €


Stručný popis

Účinný viaczložkový predtréningový stimulant pre maximálny výkon.


Popis produktu

Beta-alanín je aminokyselina, ktorá zvyšuje hladinu karnozínu vo svaloch. Tým napomáha zlepšeniu výkonnosti a sily, a zväčšeniu objemu práce, ktorú ste schopní vykonať počas intenzívneho tréningu.

Taurín priaznivo pôsobí na športové výkony, pretože stráži hladinu inzulínu a tým umožňuje lepšie zásobovanie svalov glukózou. Pôsobí ako výrazný stimulant energie. Jeho prítomnosť v organizme spôsobuje odďaľovanie pocitu únavy pri intenzivnom cvičení. Taurín tiež zvyšuje koncentráciu a navodzuje celkový pocit pohody.

Kreatín zvyšuje fyzickú kondíciu v prípade opakovaných krátkych po seba nasledujúcich, veľmi intenzívnych fyzických cvičení. Priaznivý efekt nasleduje v prípade užitia 3 g kreatínu denne. Kreatín sa podieľa na vytváraní energie pre pracujúce svaly tým, že posilňuje tvorbu ATP (adenozíntrifosfátu). Tým sa zvýši sila a tá má priamy účinok na hypertrofiu svalstva.

Horčík pomáha udržať naše zuby zdravé, pretože chráni zubnú sklovinu a zvyšuje odolnosť voči zubným kazom. Uvoľňuje tiež sťahy hladkého svalstva, čím predchádza a zabraňuje svalovým kŕčom.

L-citrulín malát je aminokyselina, ktorá dokáže zlepšiť prekrvenie, podporuje vitalitu a energiu. Vďaka regulácii prekrvenia aj zlepšeniu prenosu kyslíka a príjmu glukózy napomáha k získaniu silnejších a väčších svalov. Rovnako tak odstránením nahromadeného amoniaku znižuje fyzickú únavu a zlepšuje kondíciu pri náročnom výkone. Podporuje zvýšenie vytrvalosti a to prostredníctvom zvýšenia energie priamo vo svalových vláknach.

L-arginín alfaketoglutarát alebo AKG predstavuje pokročilejšiu formu arginínu. Tým zabezpečuje aj lepšiu vstrebateľnosť a účinnosť. Napomáha rozšíreniu ciev a tým zvýšuje prekrvenie, hrá dôležitú úlohu pri zvýšenej námahe, pomáha lepšie zvládať stres, urýchľuje hojenie rán, regeneráciu a naviac stimuluje vylučovanie rastového homónu.

Maltodextrín je zmes zložených cukrov, ktoré sa štiepia na glukózu až v zažívacom trakte a tým nespôsobujú zažívacie ťažkosti. V správnom množstve a včas dodajú vyčerpanému organizmu potrebnú energiu pre dosiahnutie maximálneho výkonu.

Extrakt z Čierneho pepra napomáha zvýšiť využitie všetkých látok obsiahnutých v prípravku.

Tyrozín je neesenciálna aminokyselina, ktorá môže prispieť ku kvalitnejšiemu, intenzívnejšiemu a náročnejšiemu tréningu. Pôsobí energeticky, kompenzuje únavu a zlepšuje psychické naladenie.

Kofeín je známym stimulantom, dokáže zlepšiť koncentráciu a oddialiť pocit únavy.

Rozchodnica ružová je účinný adaptogén. Zvyšuje odolnosť organizmu pri stresových situáciách.Podľa doterajších výskumov účinne zvyšuje fyzické schopnosti a znižuje dobu rekonvalescencie po zranení, či športovom vyčerpaní. Je účinná aj pri psychickom vyčerpaní vďaka schopnosti zvýšiť hladinu serotonínu (hormónu šťastia).

Vitamín B6 je vo vode rozpustný vitamín. Je to jeden z najdôležitejších vitamínov v metabolizme proteínov. Pomáha pri premene bielkovín na aminokyseliny a aminokyselín na bielkoviny. Podieľa sa aj na metabolizme tukov a cukrov, posilňuje imunitný systém, zabraňuje vzniku anémie, upravuje hladinu cholesterolu a má aj pozitívny vplyv na psychiku.

Výhody:

  1. Komplexný predtréningový suplement
  2. Vysoko účinné zložky
  3. Až 25 dávok

Dávkovanie

Jednorazovú dávku, 15 g (2 odmerky) rozpustite v 300 ml vody. Užívajte 1 porciu denne, 30 min. pred tréningom. Pred použitím pretrepte. Produkt môže byť rozpustený vo vode. Nekombinujte s inými prípravkami obsahujúcimi kofeín. Neužívajte pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 15 g
Počet dávok v balení: (375 g) 25
Workout Intensifiers 6 660 mg
Beta-alanín 2 000 mg
Taurín 1 500 mg
Kreatín 2037,5 mg
Horčík 99 mg
Crazy Pump 4 500 mg
Citrulín malát 3 000 mg
z toho citrulín 500 mg
L-arginín alfaketoglutarát 1 680 mg
z toho L-arginín 1 500 mg
Trasporting Agents 2 045 mg
Maltodextrín 2 040 mg
Extrakt z Čierneho pepru (95 % piperín) 5 mg
Pure Motivators 804 mg
L-tyrozín 500 mg
Kofeín 200 mg
Výťažok z Rozchodnice ružovej (3 % rosavíny) 100 mg
Vitamín B6 2,8 mg

Zloženie

Workout intensifiers (beta-alanín, taurín, tri-kreatín malát, kreatín monohydrát, horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej)), crazy pump (citrulín malát, alfaketoglutarát l-arginínu), transporting agents (maltodextríny, extrakt z čierneho korenia (piper nigrum) (95 % piperín)), pure motivators (l-tyrozín, kofeín, výťažok z rozchodnice ružovej (rhodiola rosea) [3% rosavíny), vitamín B6 (pyridoxín-hydrochlorid)), stabilizátor (oxid kremičitý), aróma, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza), farbivo (azorubín).


Informácie pre alergikov

Môže obsahovať mlieko, sóju, pšenicu, jačmeň, vajcia, arašidy a orechy.


Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívajte ako náhradu pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neužívajte v prípade kardiovaskulárnych ochorení alebo precitlivenosti na kofeín. Nekombinujte s alkoholom! Nekombinujte s alkoholom. Jednorazová konzumácia beta-alanínu v množstve vyššom než 800 mg môže vyvolať mravčenie a znecitlivenie. Azorubín môže mať nepriaznivý vplyv na koncentráciu a činnosť u detí. Uchovávajte v suchu, v tesne uzavretom balení, pri teplote 15–25°C. Uskladňujte mimo dosahu malých detí.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky