+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Lactobacillus Acidophilus - Czech Virus

Hlavný obrázok Lactobacillus Acidophilus - Czech Virus
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Doručenie do stredy? Objednajte kuriérom GLS do zajtra 14:00 hod.
BalenieBežná cenaUšetríteVaša cenaKúpiť
60 kaps.13.22 €10%11.90 €


Stručný popis

10 miliárd prospešných baktérií v 1 kapsule.


Popis produktu

Acidophilus patrí do kategórie probiotík. Probiotikum je živý mikroorganizmus, ktorý dokáže priaznivo ovplyvniť zdravie zlepšením rovnováhy črevnej mikroflóry. Acidophilus je kultúra užitočných baktérií prirodzene žijúcich v čreve. Pri nedostatku týchto baktérií sa množia hnilobné baktérie, pri ktorých vznikajú toxické látky, ktoré majú nepriaznivý vplyv na organizmus človeka. Produkt Lactobacillus Acidophilus obsahuje najvyššie množstvo účinnej látky na trhu - 10 miliárd užitočných baktérií v 1 kapsule.

Probiotiká nie sú to isté, čo prebiotiká, čo je druh vlákniny, ktorú prijímame v potrave a ktorá slúži ako potrava pre zdraviu prospešné baktérie žijúce v našom tráviacom trakte. Zjednodušene sú probiotiká „dobré“ baktérie, zatiaľ čo prebiotikum je vláknina, ktorou sa tieto baktérie živia. Lactobacillus acidophilus obsahuje aj prebiotikum Inulín. Je to sacharid, ktorý sa nachádza v strukovinách, hlavne v šošovici a cíceri.

Výhody:

  1. Zlepšuje stav črevnej mikroflóry
  2. Podporuje celkové zdravie

Dávkovanie

Užívajte 1 kapsulu denne a zapite dostatočným množstvom vody.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 60
Inulin 412 mg
L- Acidophilus 80 mg

Zloženie

Inulín, lactobacillus acidophilus (bakteriálna kultúra) 10 miliárd mikroorganizmov, stearan horečnatý, želatínová kapsula.


Informácie pre alergikov

Obsahuje želatínu. Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcom mlieko, vajcia, sójové bôby, kôrovce, rybí olej a orechy.


Upozornenie

Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Pred užívaním sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
Po otvorení spotrebujte do 60 dní.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky