loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

L2 Extreme - Cellucor

L2 Extreme - Cellucor: Cellucor L2 Extreme je najsilnejšie a najbezpečnejšie diuretikum na trhu, okamžite zbavuje telo prebytočnej vody a zároveň podporuje zachovanie dostatočného množstva vitamínov a minerálnych látok.
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

L2 Extreme - Cellucor

VÁHA, KTORÚ CHCETE SCHUDNÚŤ IDE rozdeliť na 2 ČASTI: VODA  A TUK

Voda je  súčasťou nášho tela, je uložená medzi kožou a svalmi. Svalový tonus a definícia sú ohrozené v dôsledku zadržiavania väčšieho množstva vody v tele: či už ide o fotografovanie, súťaže, svadby, dovolenky, alebo jednoducho naštartovanie novej diéty budete potrebovať výsledky okamžite. Je tu doplnok, ktorý vám dodá pevný a tvrdý vzhľad, ktorý chcete IHNEĎ.

Chudnutie z tukov vyžaduje vždy čas, spojenie tvrdej práce a trpezlivosti, kým vodu môžete z tela vypudiť takmer okamžite. Cellucor L2 Extreme je najsilnejšie a najbezpečnejšie diuretikum na trhu, okamžite zbavuje telo prebytočnej vody a zároveň podporuje zachovanie dostatočného množstva vitamínov a minerálnych látok.

Najsilnejší A najbezpečnejší CYKLUS.

L2 Extreme obsahuje silné prírodné diuretiká, ktoré pracujú rýchlo a zaisťujú okamžitý úspech, stratu tekutín až o 10 kg za 5 dní!

L2 Extreme má tiež prospešné antioxidačné vlastnosti, potláča všetky negatívne vedľajšie účinky a zvyšuje bazálny metabolizmus naštartovaním spaľovania tukov. L2 Extreme je 100% bez stimulantov a skvelo funguje synergicky s produktmi na chudnutie od Cellucor: s D4 Thermal Shock, T7 Extreme a Extreme WS1.

Prickly Chaff Flower Extract
je prirodzene produkt z kríka, ktorý rastie po celej Indii. Prickly Chaff je silné diuretikum.Bolo preukázané, že potláča infekciu močových ciest a má protizápalové vlastnosti.

Uva-ursi Extract
Je rastlina bežne nazýva Bearberry. Uva-ursi extrakt obsahuje arbutín, prírodnú látku so silnými diuretickými a antimikrobiálnymi vlastnosťami.

Superoxide Dismutase
Je enzým, ktorý hrá neoddeliteľnou úlohu v antioxidačnej ochrane buniek. SOD je najúčinnejší antioxidant, napomáha predchádzaniu stresu a poškodeniu DNA a buniek.

L-Taurín
Je aminokyselina, ktorá významne znižuje krvný tlak a bojuje proti svalovej únave. L-Taurín zvyšuje metabolizmus, zvyšuje metabolizmus tukových buniek a má antioxidačné a anti-diabetické vlastnosti.

Dandelion Extract
Obsahuje silné močopudné látky zvané taraxasteroly, ktoré zvyšujú vylučovanie nadbytočnej vody. Púpava je jedným z najpopulárnejších prírodných diuretík, ale tiež pôsobí ako prírodný liek  pri liečbe vysokého krvného tlaku.

Magnézium aspatrate
Je látka, ktorá pôsobí ako katalyzátor vo všetkých metabolických procesoch, ktoré sa týkajú ATP (energie). Horčík je nevyhnutný minerál potrebný na výrobu energie, dopravy a podpory syntézy bielkovín, rastu kostí, flexibilitu a udržiavanie pH rôznych orgánových systémov.

Potassium aspartate
Je draselná soľ, ktorá je potrebná pre udržanie rovnováhy tekutín a elektrolytov v celom tele. Draslík je základný minerál zodpovedný za najrôznejšie metabolické funkcie. Ako elektrolyt pomáha v udržiavaní enzýmových štruktúr a rovnováhu tekutín. Draslík tiež upravuje svalové kontrakcie, srdcovú frekvenciu a krvný tlak.

Vitamín B6
Je nevyhnutný pri vyrovnávaní sodíka a draslíka v tele a tiež zodpovedný za výrobu neurotransmiterov ako je adrenalín, serotonín a dopamín.

Kyselina listová
Je vo vode rozpustný vitamín B, ktorý podporuje pozitívnu náladu a zvýšenie energetickej hladiny. Kyselina listová tiež podporuje vytváranie buniek a lepšiu regeneráciu.

Dávkovanie

Je L2 Extreme bezpečný?
L2 Extreme bol vytvorený tak, že je najbezpečnejší a najúčinnejší diuretický produkt na trhu. L2 je vytvorený z prírodných látok a chráni pred infekciou močových ciest, dopĺňa niekoľko dôležitých minerálov a elektrolytov v tele, ktoré sú vylúčené počas močenia procesu.

Mám užívať L2 Extreme s jedlom?
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov by ste mali L2 Extreme užívať ráno 4 kapsule spolu s jedlom a zapiť 350 ml vody a druhú dávku večer 4 kapsule spolu s jedlom a zapiť 350 ml vody.

Koľko vody mám vypiť počas užívania L2 Extreme?
Pre dosiahnutie najlepších výsledkov vypite 3,5 – 5 litrov vody za deň.

Môžem užívať L2 Extreme s inými Cellucor produktmi?
L2 Extreme bol navrhnutý ako synergický produkt. Môže sa kombinovať so všetkými produktmi Cellucor na chudnutie. L2 Extreme sa môže užívať s produktom P6 na podporu väčšej definície a prekrvenia.
V súčasnej dobe užívam predpísané lieky, môžem konzumovať L2 Extreme?
Ak v súčasnej dobe užívate predpísané lieky, žiadame, aby ste sa poradili so svojím lekárom pred použitím akéhokoľvek Cellucor produktu.

Som športovec monitorovaný antidopingovým programom, môžem užívať L2 Extreme?
Hoci žiadny z našich produktov neobsahuje zakázané látky, odporúčame sa o konzumácii poradiť s príslušnými športovými asociáciami a klubmi, ktoré váš šport zastrešujú.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 4 kapsule
Počet dávok v balení: 20

Hodnoty jednej dávky %DV
Diuretic blend 1300 mg *
(Prickly Chaff Flower Extract, Uva-ursi Extract,
Superoxide Dismutase, L-Taurín)
L2 Extreme Blend 1175 mg *
Dandelion Extract 1000 mg *
Magnézium 100 mg 5%
Draslík 50 mg <1%
Vitamín B6 25 mg 1250%
Kyselina listová 0,25 mg 63%

* denná hodnota nebola stanovená

Ostatné zložky:
Magnézium stearát, oxid kremičitý, želatína, oxid titaničitý, FD&C Blue # 1
Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO