+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

KYOTO detoxikačné náplaste - Kompava

Hlavný obrázok KYOTO detoxikačné náplaste - Kompava
 

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Čo Vás trápi ?


Stručný popis

KYOTO detoxikačné náplaste - Kompava: V súčasnej dobe je detoxikácia organizmu základnou podmienkou dlhodobého udržiavania zdravého organizmu.


Popis produktu

V súčasnej dobe je detoxikácia organizmu základnou podmienkou dlhodobého udržiavania zdravého organizmu. Pojem detoxikácia znamená očistenie tela od toxínov a ťažkých kovov. Príčinou všetkých chorôb a oslabeného zdravia sú práve toxíny a infekčné elementy. Detoxikácia je nielen revitalizačná a čistiaca, ale zároveň posilňuje imunitný systém.

Úžitok, ktorý pocítite z týchto náplastí:

 •     uvoľňujú neželané toxíny
 •     zvyšujú Vašu energiu
 •     redukujú bolesti a únavu
 •     uľavujú od stresu
 •     zvyšujú metabolizmus
 •     zlepšuje sa cirkulácia krvi
 •     napomáhajú znižovaniu hmotnosti
 •     sú diskrétne, používajú sa v noci
 •     jednoduché na použitie

Čistý rastlinný produkt. PRIRODZENÁ DETOXIKÁCIA ORGANIZMU POČAS SPÁNKU.

Ako náplasti fungujú?

Detox náplasti obsahujú prirodzené ingrediencie, ktoré stimulujú akupunktúrne body vďaka kombinovanému účinku sušeného bambusového octu, infračervenej energie vyžarované z náplasti a emisie záporných iónov. Táto stimulácia má za následok rozbíjanie molekúl odpadových látok a amplitúd molekúl vody, čo uvoľňuje blokády v cirkulačnom a lymfatickom systéme. Očista alebo detoxikácia prirodzene začína v chodidlách Vašich nôh, ale tam tiež končí absorpciou toxínov, ktoré prejdú do náplastí. Primárny efekt detoxikačných náplastí je detoxikácia. Náplasti absorbujú Vaše toxíny počas noci. Môžete to vidieť na zmene ich farby. Čím viac toxínov absorbujú, tým sú znečistenejšie. Používaním dlhšiu dobu, začnú byť svetlejšie. Pritom sú to stále rovnaké detoxikačné náplasti a rovnaké chodidlá, ale telo sa už detoxikovalo. To znamená, že toxíny, ktoré sa dali odstrániť sú odstránené. Okrem chodidiel môžete aplikovať náplasti aj na iné časti tela vrátane chrbta, kolien, lakťov a iné., Ale najúčinnejšie prebehne detoxikácia cez chodidlá.


Dávkovanie

Návod na použitie:

 1. Aplikujte si detoxikačné náplaste pred tým než idete večer spať. Miesto aplikácie si predtým vymyte a osušte uterákom, alebo hygienickou vreckovkou.
 2. Vezmite adhezívny plátok a pomaly z neho odstráňte papier. Položte detoxikačnú náplasť do stredu lepkavej strany.
 3. Detoxikačnú náplasť položte na papier tou stranou, na ktorej je nápis „Put adhesive sheet on this side“ a umiestnite detoxikačnú náplasť na chodidlo nohy alebo inú časť tela. Ak vám to vyhovuje, môžete mať počas noci na sebe ponožky.
 4. Po 8–10 hodinách detoxikačnú náplasť odstráňte. Umyte si miesto, kde bola detoxikačná náplasť a utrite ho vlhkým uterákom tak, aby chodidlo, alebo Vami vybraná časť tela nebola lepkavá.
 5. Použité náplasti sú tmavozelené alebo našedlé, čo spôsobila absorpcia škodlivých látok z tela, predovšetkým odpadu.
 6. Pokračujte v používaní, kým farba nie je svetlejšia a potom používajte 1–2 x týždenne.

Zloženie

Organic Aquarius Mushrooms, Tourmaline, Saururus Chenesis, Achyranthis Radix,Artemisia lwayomogi, Paeoniae Rubrae Radix, Caragana sinica, Siberian Ginseng, Platicodon Grandifloum, Wood Vinegar, Mokcho Powder, Pearl Stone, Mugwort extract, Loquat (Japanese medlar) extract, Tree Essence, Sap from Bamboo and Eucalyptus -Trees.

Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky