+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

King Leonidas - Spartan Rage

Hlavný obrázok King Leonidas - Spartan Rage
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Náhrada steroidov


Stručný popis

Testosterónový booster pre oceľovo tvrdé svaly.


Popis produktu

Staňte sa kráľom!

Testosterón je hormón, umožňujúci mužom vybudovať silu a svalovú hmotu, zohráva tiež úlohu pri distribúcií živín. Avšak jeho jedinečnou schopnosťou je znižovanie hladiny kortizolu, katabolického hormónu, ktorý je vylučovaný pri vysokých úrovniach stresu a pri ťažkej fyzickej námahe ako je brutálny tvrdý tréning. Testosterón teda môže urýchliť telu hojenie a regeneráciu. Predstavuje ideálnu podporu pre legendárny prípravok Ephialtes, ktorý vám poskytne hlboký a pokojný spánok.

King Leonidas obsahuje kombináciu 2 zložiek, ktoré sa vzájomne podporujú rovnako efektívne a odvážne ako nebojácni bojovníci neporaziteľnej spartskej armády. Prvou zložkou je Bulbine Natalensis, nový prirodzený posilňovač testosterónu, ktorý dokáže zvýšiť hladinu testosterónu až o 347 %. Unikátny účinok zložky Bulbine Natalensis je silne podporovaný ďalšou zložkou Mucuna Pruriens, ktorá účinne pôsobí na zníženie hladiny testosterónu počas obdobia silnej fyzickej námahy alebo duševného stresu. Súčasne môže drasticky znížiť uvoľňovanie katabolického hormónu kortizolu, ktorý stúpa počas tvrdej fyzickej namáhy.

Výhody:

  1. Zvyšuje prirodzené hladiny testosterónu tela až o 347 %
  2. Znižuje hladinu estrogénu o 35 %
  3. Rýchlejšie budovanie sily a svalov
  4. Účinne pôsobí proti zníženiu hladiny testosterónu stresom
  5. Rýchlejšie zotavenie
  6. Zvýšené libido

Dávkovanie

Užívajte 2 kapsuly King Leonidas denne.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľosť jednej dávky: 2 kaps.
Počet dávok v balení: (60 kaps.) 30
Energia 2 kcal/8 kJ
Bielkoviny < 0,1 g
Sacharidy < 0,1 g
- z toho cukry < 0,1 g
Tuky < 0,1 g
- z toho nasýtené tuky < 0,1 g
Vláknina 0,32 g
Soľ < 0,1 g
Bulbine Natalensis 1 000 mg
Mucuna Pruriens extrakt 600 mg

Zloženie

Bulbine natalensis bylinný prášok, extrakt mucuna pruriens, poťahová látka: hydroxypropylmetylcelulóza (rastlinné kapsuly).


Upozornenie

Produkt je určený len pre osoby staršie ako 18 rokov. Pred začatím užívania konzultujte svoj zdravotný stav s lekárom, rovnako ak užívate lieky na predpis alebo voľnopredajné, ak je u vás riziko alebo trpíte vysokým alebo nízkym krvným tlakom, srdcovou arytmiou, ochorením obličiek, pečene, štítnej žľazy, mŕtvicou, záchvatovým ochorením, psychickými ochorením, cukrovkou, sťaženým močením v dôsledku zväčšenenej prostaty alebo ak užívate inhibítor MAOI. Prestaňte užívať, ak sa u vás objaví neobvyklý vedľajší účinok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.


Hodnotenie

0.0
žiadne hodnotenia

Novinky