loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Keel - Yamamoto

Kreatín a beta-alanín vhodný pri intenzívnej fyzickej aktivite.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Výživové doplnky na báze kofeínu sa odjakživa využívali v profesionálnom športe, a to vďaka svojmu vysoko stimulujúcemu ergogénnemu účinku, ktorý podporuje výkon a sústredenie, taktiež zvyšuje prah znášania bolesti. Preto je určený pre dospelých, ktorí vykonávajú intenzívnu fyzickú aktivitu, ako napr. bojové športy.

Dôležitou vlastnosťou doplnku Keel je schopnosť uvoľňovať mastné kyseliny z nahromadených zásob, a zároveň uprednostňovať ich využitie na energetické účely, čím sa šetrí cenný svalový (a pečeňový) glykogén. To má navyše za následok oddialenie pocitu únavy, pričom treba mať na zreteli, že táto úspora zohráva kľúčovú úlohu najmä v úvodných 15-tich minútach športového výkonu.

V poslednom čase sa beta-alanín teší veľkej popularite u vytrvalostných športovcov, rovnako ako v oblasti bojových športov, a to najmä vďaka tomu, že významne napomáha zlepšovať odolnosť organizmu voči únave, a predlžuje samotný športový výkon, pričom minimalizuje nepriaznivé účinky kyseliny mliečnej.

Obsahuje aj Kre-Alkalyn®, 1 z kreatínových foriem, ktorá sa vďaka vysokému pH uvoľňuje do svalov pri maximálnej záťaži, čo umožňuje dosiahnuť mimoriadne výsledky a vyššiu úroveň produkcie ATP bez akýchkoľvek nepríjemných vedľajších účinkov, ktoré mnoho ľudí pociťuje pri užívaní iných foriem kreatínu.

Výhody:

  1. Kreatínový doplnok
  2. S obsahom Beta alanínu a tyrozínu
  3. Pridaný kofeín pre lepšiu výdrž a oddialenie únavy

Dávkovanie

Pridajte 2 odmerky (5 g) do 100 ml vody alebo iného obľúbeného nápoja a užite 1x denne.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 5 g (2 odmerky)
20
Beta alanín 2 000 mg
Pufrovaný monohydrát kreatínu (Kre-Alkalyn® pH Corrected Creatine®) 2 000 mg
z toho kreatín 1 760 mg
L-tyrozín 500 mg
Kofeín 200 mg

Zloženie

Beta-alanín, pufrovaný monohydrát kreatínu (Kre-Alkalyn® pH Corrected Creatine®), L-tyrozín, bezvodý kofeín, arómy, regulátory kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), sladidlá (acesulfam K, sukralóza), činidlo proti spekaniu (oxid kremičitý), farivo (hnedá HT).

Informácie pre alergikov

Neobsahuje alergény. Neobsahuje lepok.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by nemali byť užívané ako náhrada pestrej stravy. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Udržujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti a tehotné ženy. Neužívajte dlhšie bez konzultácie s lekárom. Neprekračujte dennú dávku 400 mg kofeínu zo všetkých zdrojov. Neužívajte pred spaním a vyhnite sa konzumácii alkoholu. Skladujte na chladnom, suchom mieste pri izbovej teplote.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK