loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 8:00 - 16:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 60.00 €

Kamikadze - Warrior Labs

Brutálne silná predtréningovka postavená na Citrulín maláte, A-AKG, Trikreatín maláte a Beta alaníne, s kofeínom a vitamínmi. Skutočná smršť v predtréningových suplementoch.
 
Tovar je dlhodobo vypredaný alebo výroba tohto tovaru už skončila.

Popis produktu

Produkt je určený len na predaj mimo SR.

Kamikadze znamená z japonského prekladu - boží vietor. A taká je aj táto predtréningovka. Produkt, ktorý je bezcitný, brutálny a nadupaný, nič pre slabé povahy.

Snaha o docielenie čo najväčšieho svalového prekrvenia je dôležitá z viacerých dôvodov. Zvýšený prietok krvi zabezpečuje:

 • zvýšený prísun živín do svalov,
 • transport stavebných látok potrebných pre naštartovanie regeneračných procesov,
 • viac kyslíka pracujúcim svalom,
 • zväčšenie objemov svalstva.

Tento jav nie je o vizuálnom efekte, ale o vnútorných procesoch, ktoré sa vo svaloch odohrávajú. Ak chcete zažiť, čo to je praskanie svalov z dôvodu obrovského prítoku krvi, zaraďte do svojho tréningového procesu Kamikadze. Jej hlavnou úlohou je nabudiť, zabezpečiť prekrvenie svalov, oddialiť únavu a poskytnúť základné látky potrebné k hydratácii organizmu.

Citrulín malát a A-AKG výrazným spôsobom zvyšujú produkciu oxidu dusnatého, čo zabezpečí extrémny nával krvi do vašich svalov. K tomu si pripočítajte enormné nabudenie a maximálnu koncentráciu a môžete zažiť totálne precítenie a napumpovanie svalov! Citrulín malát zvyšuje obsah ornitínu a arginínu v plazme. A-AKG uvoľňuje krvné cievy a rozširuje ich vnútorný priemer, čo vedie k zvýšenému prietoku krvi.

Trikreatín malát je zlúčenina vyrobená z monohydrátu kreatínu a kyseliny jablčnej. Napomáha zvyšovať celkovú telesnú hmotnosť, veľkosť svalov, vytrvalosť, mozgové funkcie a telesnú zdatnosť.

Kamikadze Extreme Pump obsahuje kofeín, tyrozín, taurín a beta alanín. Silné stimulanty, ktoré svojim synergickým účinkom posilňujú účinky hlavných zložiek produktu. Okrem toho sú nositelia významných vlastností, ktorými si získali rešpekt. Kofeín eliminuje svalovú bolesť a má stimulačné účinky. Tyrozín oddiaľuje únavu, taurín má podobné vlastnosti ako inzulín a beta alanín napomáha zvyšovať svalovú vytrvalosť. Po dlhom, únavnom a tvrdom tréningu, ktorý tento produkt zaručí, môže dôjsť k svalovým kŕčom. Preto kamikadze Extreme Pump obsahuje to najlepšie minerálne zloženie a v najkvalitnejšej forme. Po tréningu produkt nezanecháva nepríjemné stavy.

Kamikadze Extreme Pump je vyrobený čisto z prírodných surovín. Nenájdete v ňom žiadne éčka ani umelé farbivá. Je vhodný pre vegánov a vegetariánov. Neobsahuje laktózu ani lepok. Vďaka svojej nulovej kalorickej hodnote ho oceníte v obdobiach redukcie hmotnosti, resp. v predsúťažných prípravách. Tím ľudí, ktorí stoja za zrodom kamikadze Extreme Pump vám garantujú dokonalú rozpustnosť, lahodnú chuť a príjemnú vôňu. Na každú dávku sa budete jednoducho vždy tešiť!

Výhody:

 1. Extrémne silný doplnok
 2. Maximálne prekrvenie
 3. Explozívna sila a nabudenie
 4. Dokonalé sústredenie
 5. Až 30 dávok
 6. Bez cukru, 0 kalórií
 7. Bez lepku a laktózy
 8. Vhodný pre vegánov a vegetariánov

Dávkovanie

Pre extrémnu silu začnite s dávkou 1/2 odmerky. 1/2 odmerky (7,5 g) rozmiešajte v 300 ml vody. Po otestovaní tolerancie môžete zvýšiť dávku na 1 odmerku (13 g). Užívajte na prázdny žalúdok, 20-30 minút pred tréningom. Maximálna denná dávka je 1 odmerka.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť Sweet Cherry) 13 g
Počet dávok v balení: (400 g) 30
Taurín 1 000 mg
N-acetyl L-tyrozín 600 mg
Kofeín 100 mg
Citrulín malát 2 000 mg
Trikreatín malát 1 750 mg
Beta alanín 2 500 mg
AAKG 1 200 mg
Vitamín B6 2 mg
Vitamín B12 0,002 mg
Niacín 20 mg
Citrát horečnatý 150 mg
Citrát draselný 100 mg
Citrát sodný 50 mg
Chróm pikolinát 0,20 mg

Zloženie

Ďalšie zložky: Patentované prírodné príchute, sladidlá, arómy, ovocný koncentrát, arabská guma, sukralóza, acesulfam-K, oxid kremičitý.

Upozornenie

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Pred začatím užívania konzultujte svoj zdravotný stav s lekárom alebo zdravotníkom. Nevhodný pre osoby trpiace ochorením srdca, žíl, pankreasu, pečene, obličiek, osoby s hyperteziou a osoby precitlivelé na niektorú zo zložiek produktu. Nevhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte kofeín ani iné stimulanty z iných zdrojov počas užívania tohto doplnku. Nekombinujte s alkoholom. Registrovaní športovci, poraďte sa o užívaní tohto doplnku s príslušnou komisiou. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom, chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia, pri teplote 6-25 °C. Nevystavujte mrazu ani vlhkosti.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 8:00 - 16:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

Mgr. Ľuboš Lištinský
+421 914 111 999
Po - Pia: 10:00 - 17:00
Napísať správu

NOVINKY

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO

PROTEIN.SK NA INSTAGRAME

SLEDUJTE NÁŠ FACEBOOK