+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Juggernaut HP - Infinite Labs

Hlavný obrázok Juggernaut HP - Infinite Labs
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Doplnky výživy


Stručný popis

Juggernaut HP - Infinite Labs: Nová rada výrobkov spracovaná najmodernejšou technológiou a určená pre všetkých športovcov, ktorí vyžadujú maximálnu výkonnosť.


Popis produktu

-50% trvanlivosť do konca 09/2015

ADVANCED PRE-workout Optimizer: Mohutný prísun energie, ktorý vám umožní dokonale si vychutnať vaše tréningy.

"HP" = High Performance Series: Nová rada výrobkov spracovaná najmodernejšou technológiou a určená pre všetkých športovcov, ktorí vyžadujú maximálnu výkonnosť.

  • Zväčšuje objem čistej svalovej hmoty
  • Stimuluje rast svalových vlákien
  • Dodá výbušnú silu
  • Poriadne napumpuje svaly
  • Posilní mentálnu koncentráciu
  • Podstatne zmierni a oddiali únavu a vyčerpanie
  • Zvýši prietok krvi a zabezpečuje náležité prekrvenie svalov
  • Neutralizuje kyslé prostredie v svaloch

Pred cvičením, alebo začatím inej náročné športové aktivity sa posilnite a dodajte vášmu organizmu poriadnu dávku energie. S predtréningovým suplementom Juggernaut HP máte záruku, že vaše telo dostane luxusné, vysoko výkonné a dlho účinkujúce palivo, ktoré vám umožní disponovať neskutočnou silou, napumpuje vaše svaly na prasknutie, zaplaví vás ohromnou a dlhou vlnou energie, vaša odolnosť a vytrvalosť rapídne vzrastie, budete sa cítiť mentálne úplne svieži a koncentrovaní, vaše svaly budú náležite hydratované a únava a vyčerpanie sa stanú vzdialenými pojmami.

Aby ste sa neustále zlepšovali, je nutné vaše telo pri každom tréningu vystavovať stále tvrdším a náročnejším podmienkam. Juggernaut HP vám dá neporaziteľnú mentálnu silu a skalopevné odhodlanie prekonať včerajší výkon. Zakaždým jednoducho budete musieť dvíhať viac a tvrdšie, než v predošlom tréningu a to aj napriek tomu, že v iných ohľadoch možno práve nemáte svoj ideálny deň.

Vženie elán a vitalitu do vašej mysle i svalov - Juggernaut HP vo vás vytvára najideálnejšie možné podmienky pre kvalitný tréning a zdokonaľovanie vášho tela.

Na rozdiel od niektorých iných predtréningových suplementov Juggernaut HP neprestimuluje váš systém. Dostane sa vám adekvátna explozívna energia a intenzívnej koncentrácie a zároveň zostanete úplne oslobodení od negatívnych účinkov často súvisiacich s týmto typom produktov (nervozita, následný útlm organizmu). Juggernaut HP neobsahuje žiadne sacharidy, tuky a len veľmi málo sodíka.


Dávkovanie

Jednu odmerku (6,5 g) zmiešajte s 200-600 ml vody a vypite na prázdny žalúdok 15 – 30 minút pred tréningom. Po zistení tolerancie môžete dávku zvýšiť na 2 odmerky. Nepresahujte dávku 4 odmerky v priebehu 24 hodín. Neužívajte 4 hodiny pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: 1 odmerka (6,5g)
Počet dávok v balení: 60
Hodnoty jednej dávky % DV
Kalórie 0 kcal
Vitamín C 250 mg 417 %
Folate 200 mcg 50 %
Vitamín B6 5 mg 250 %
Horčík 5 mg 1 %
Sodík 10 mg 1 %
Draslík 29 mg 1 %
ADVANCED Vaso & Adaptation MATRIX 4 803 mg *
Applied Nitric Oxide Matrix:
Beta-alanín (CarnoSyn ®)
Agmatine Sulfate
Malice Acid
L-norvalín
L-histidín
Cellular Augmentation System:
Pyruvate
Di-Creatine Malate
Bioperine ®
Enerplex ™ Intensity & Focus Amplifier:
L-Taurín
Caffeine Anhydrous 150 mg
L-Tyrosine
* Denná hodnota nebola stanovená

Upozornenie

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.


Hodnotenie

4.5
3 hodnotenia

Novinky