loader black loader black loader product loader white
Potrebujete poradiť? Ozvite sa našej Nike. +421 914 777 111 (Po - Pia: 9:00 - 15:00)
Pre dopravu zdarma
ostáva nakúpiť za 100.00 €

Iso Grow Hydrolyzed Protein - PHP

Iso Grow Hydrolyzed Protein - PHP: Hydrolyzovaný proteínový izolát najvyššej kvality. 6,2 gramov BCAA v dávke. Neobsahuje žiadny cukor a žiadne tuky.
 
Tovar nie je možné zakúpiť: produkt nie je určený pre daný trh alebo výroba tohto produktu skončila.

Popis produktu

reklamny baner iso protein od php

Future Nutrition, kanadský výrobca obľúbenej značky MVP BIOTECH, predstavuje PHP EDGE - svoju novú profesionálnu radu špičkových doplnkov výživy, ktorá je určená predovšetkým pre kulturistov a silových športovcov. PHP EDGE ponúka výrobky najvyššej kvality a garantuje stopercentnú spokojnosť.

Vedecky zostavené, laboratórne testované a maximálne účinné formuly výrobkov sú bezpečné a vhodné pre všetky profesionálnych i amatérskych športovcov. Future Nutrition produkty značky PHP EDGE vyvíja, vyrába a balí vo vlastných laboratóriách a výrobných halách. Celý výrobný proces prebieha na základe prísne sledovaných postupov a za neustálej kontroly kvality. Výrobca garantuje používanie surovín najvyššej kvality.

  • Hydrolyzovaný proteínový izolát NAJVYŠŠEJ KVALITY
  • Hydrolyzované srvátkové frakcie
  • Vysoký podiel glutamínových peptidov
  • 6,2 gramov BCAA v dávke
  • Vysoký obsah vlákniny

Dávkovanie

Rozmiešajte jednu odmerku s 200-300 ml vody alebo mlieka. Doporučujeme denne 2-3 dávky, prvú dávku ráno, druhú dávku po tréningu a tretiu pred spaním.

Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilla angel cake) 1 odmerka (32 g) % DV
Počet dávok v balení: 71
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 116 kcal
Kalórie z tuku 0 kcal
Tuky celkom 0 g 0 %
Nasýtený tuk 0 g 0 %
Trans tuky 0 g *
Cholesterol 0 mg 0 %
Sodík 128 mg 5 %
Draslík 175 mg 5 %
Sacharidy celkom 1,9 g 1 %
Cukry 0 g *
Vláknina 1,2 g 5 %
Bielkoviny 27 g 54 %
Vitamín A 0 %
Vitamín C 0 %
Vápnik 13 %
Železo 3 %

Zloženie

ISO-GROW PROTEIN FORMULA (Hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový izolát 97 peptidových frakcií (beta laktoglobulín, alfa laktalbumín, hovädzí albumín, imunoglobulín, laktoferín, lakto peroxidázy, glykomakropeptidy), FIBEX (extrakt z koreňa čakanky, celulózová guma, xantánová guma, karagenan), PROSULIN (taurín USP), BIOSYNTH (glycín USP), GLUTA SURGE (L-glutamín USP), fosforečnan vápenatý, prírodné a umelé arómy, sójový lecitín, acesulfam draselný, kyselina alfa-lipoová.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nesmie byť použitý ako jediný zdroj výživy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte, ak je ochranný obal poškodený. 

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko, sóju (lecitín). Tento výrobok je vyrobený v zariadení, ktoré spracúva mlieko, sóju a vajcia. Sladené s acesulfámom.

Máte otázky týkajúce sa vašej objednávky?

Ak potrebujete radu ohľadom objednávky, jej zmeny, reklamácie a podobne, neváhajte kontaktovať našu Niku.

Operátorka Nika
+421 914 777 111
Po - Pia: 9:00 - 15:00
Napísať správu
Potrebujete poradiť pri výbere produktu?

Ak potrebujete poradiť s výberom produktu, jeho kombinácie, alebo dávkovania, neváhajte a kontaktujte nášho diplomovaného trénera Ľuboša.

NOVINKY

Súvisiace články

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

5 výživových doplnkov, vhodných aj pre necvičiacich ľudí

Doplnky výživy nie sú len pre aktívnych a pravidelne cvičiacich ľudí. Existujú typy doplnkov, ktoré má zmysel užívať len pri cvičení a pre športovo neaktívnych ľudí sú zbytočné. Sem patrí napr. kreatín, spaľovače tukov alebo predtréningové pumpy. Avšak, je tu ešte druhý typ suplementov, ktoré môžu užívať takmer všetci ľudia bez rozdielu veku, pohlavia či BMI. Poďme si o nich povedať viac.

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Vegánsky vs. klasický proteín. Sú medzi nimi rozdiely?

Ak by existovala anketa o to, ktorý suplement ľudia považujú za najdôležitejší pri cvičení, určite by väčšinu napadol hneď proteín. Nie je sa čomu čudovať. Užíva ho každý. Tínedžeri, ktorí len začínajú cvičiť, skúsení cvičenci, ktorí majú roky tréningu za sebou a tiež aj tzv. staršie ročníky, ktoré si uvedomujú, že bez bielkovín sa svaly nedajú budovať. Proteíny už nie sú iba doménou kulturistov, ako tomu bolo pred 30-40 rokmi. Proteínový prášok užívajú aj rekreační športovci, ktorí nemusia ani nutne navštevovať fitko a cvičiť s činkami, ale venujú sa napr. behu alebo cyklistike a vedia, že potrebujú zvýšený príjem bielkovín.

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Obyčajný vs. viaczložkový proteín: ktorý si vybrať?

Proteíny sú doplnky výživy, ktorých primárnou úlohou je doplnenie bielkovín počas dňa. Najčastejšie sa užívajú ráno po prebudení, pred tréningom, po tréningu alebo v priebehu dňa ako náhrada jedla. Okrem toho, že existujú viaceré zdroje bielkovín ako napr. srvátkové, kazeínové, vaječné, ryžové, hrachové či konopné proteíny, existujú aj tzv. viaczložkové proteíny. Tie kombinujú minimálne dva zdroje bielkovín, čo môže kombinovať viaceré pozitívne účinky jednotlivých zložiek.

Podobné produkty

VŠETOK TOVAR
NA SKLADE

BALÍK ZABALENÝ
DO 10 MINÚT

OKAMŽITÉ RIEŠENIE
REKLAMÁCIÍ

PORADENSTVO
ZADARMO