+421 914 777 111 08:00-16:00 hod shop@protein.sk RSS
0 ks 0.00 €
Vo Vašom košíku nemáte žiaden tovar.

Iso Grow Hydrolyzed Protein - PHP

Hlavný obrázok Iso Grow Hydrolyzed Protein - PHP
Iso Grow Hydrolyzed Protein - PHP
 
  • odporúčame Vám tento produkt

Cenník

Produkt je dlhodobo nedostupný.
Pozrite si podobné produkty z kategórie Proteíny


Stručný popis

Iso Grow Hydrolyzed Protein - PHP: Hydrolyzovaný proteínový izolát najvyššej kvality. 6,2 gramov BCAA v dávke. Neobsahuje žiadny cukor a žiadne tuky.


Popis produktu

reklamny baner iso protein od php

Future Nutrition, kanadský výrobca obľúbenej značky MVP BIOTECH, predstavuje PHP EDGE - svoju novú profesionálnu radu špičkových doplnkov výživy, ktorá je určená predovšetkým pre kulturistov a silových športovcov. PHP EDGE ponúka výrobky najvyššej kvality a garantuje stopercentnú spokojnosť.

Vedecky zostavené, laboratórne testované a maximálne účinné formuly výrobkov sú bezpečné a vhodné pre všetky profesionálnych i amatérskych športovcov. Future Nutrition produkty značky PHP EDGE vyvíja, vyrába a balí vo vlastných laboratóriách a výrobných halách. Celý výrobný proces prebieha na základe prísne sledovaných postupov a za neustálej kontroly kvality. Výrobca garantuje používanie surovín najvyššej kvality.

  • Hydrolyzovaný proteínový izolát NAJVYŠŠEJ KVALITY
  • Hydrolyzované srvátkové frakcie
  • Vysoký podiel glutamínových peptidov
  • 6,2 gramov BCAA v dávke
  • Vysoký obsah vlákniny

Dávkovanie

Rozmiešajte jednu odmerku s 200-300 ml vody alebo mlieka. Doporučujeme denne 2-3 dávky, prvú dávku ráno, druhú dávku po tréningu a tretiu pred spaním.


Tabuľka nutričných hodnôt

Veľkosť jednej dávky: (príchuť vanilla angel cake) 1 odmerka (32 g) % DV
Počet dávok v balení: 71
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 116 kcal
Kalórie z tuku 0 kcal
Tuky celkom 0 g 0 %
Nasýtený tuk 0 g 0 %
Trans tuky 0 g *
Cholesterol 0 mg 0 %
Sodík 128 mg 5 %
Draslík 175 mg 5 %
Sacharidy celkom 1,9 g 1 %
Cukry 0 g *
Vláknina 1,2 g 5 %
Bielkoviny 27 g 54 %
Vitamín A 0 %
Vitamín C 0 %
Vápnik 13 %
Železo 3 %

Zloženie

ISO-GROW PROTEIN FORMULA (Hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový izolát 97 peptidových frakcií (beta laktoglobulín, alfa laktalbumín, hovädzí albumín, imunoglobulín, laktoferín, lakto peroxidázy, glykomakropeptidy), FIBEX (extrakt z koreňa čakanky, celulózová guma, xantánová guma, karagenan), PROSULIN (taurín USP), BIOSYNTH (glycín USP), GLUTA SURGE (L-glutamín USP), fosforečnan vápenatý, prírodné a umelé arómy, sójový lecitín, acesulfam draselný, kyselina alfa-lipoová.


Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nesmie byť použitý ako jediný zdroj výživy. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Nepoužívajte, ak je ochranný obal poškodený. 

Informácie pre alergikov: Obsahuje mlieko, sóju (lecitín). Tento výrobok je vyrobený v zariadení, ktoré spracúva mlieko, sóju a vajcia. Sladené s acesulfámom.


Hodnotenie

4.8
4 hodnotenia

Novinky